reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Agnieszko bardzo mi przykro z powodu babci, trzymam kciuki, o jak najszybszą poprawę.
Mój tata ma martwice fragmentu rdzenia kręgowego po wypadku i też nie mógł się ruszyć tylko mówił a ręce i nogi nic no i oczywiście pieluchy, a teraz śmiga nie tak jak wczesniej ,ale chodzi tylko coś z psychiką nie tak bo nas zostawił:-(, tzn mame i nas bo my mieszkamy z moją mama.
Jeśli on potrafił po takim urazie to Twoja babcia napewno też sobie z tym poradzi;-).
Just nasza Pani doktor dziękuje za opinje na temat moich tempek dziś jest 36,8 jajnika już nie czuje więc pewnie się wyowulował już, tylko pewnie skoro tempka spada to nic z tego no nie dziewczynki?:-( ehh czeba zaczekać jak to mawiam.
Vjola to super, że leczymy razem ząbki a dużo ci zostało jeśli wolno spytać?Mi jeszcze 4 ząbki.No ciężko jest z kasiorką my mieszkania nie mamy bo moja mama i tak się wyprowadzi do babci bo tamto mieszkanie bedzie jej wiec niczego nie musimy szukać,ale mój M poszedło na kurs na cieżarowe więc może złapie lepszą prace jak już i jeśli zda:confused:.
Dziewczyny chyba jest dzień snów ja swojego nie pamiętam ,ale jak się obudziłam to byłam roztrzęsiona nie wiem dlaczego:eek:.
Witam was wszystkie serdecznie:-)
 
V-JOLKA-a jak ta książeczka.warta kupienia.
Książeczka...
Czytałam i wyłam...
Oprócz historii 4 kobiet, które przeszły przez to samo piekło,
co my,
są w niej porady ekspertów:
porady medyczne:

  1. przyczyny
  2. profilaktyka
  3. perspektywy
psychologiczne aspekty utraty dziecka

  1. częste pytanie, dlaczego?
  2. żałoba i symboliczne pożegnanie
  3. kolejna ciąża
duszpasterz tłumaczy i radzi...

  1. bezsensowne zło
  2. kiedy zaczyna się życie...
  3. pochówek dziecka utraconego
  4. życie duchowe
  5. bez winy
Bardzo mi pomogła lektura tej książki...
Wiele wyjaśniła...

Vjola to super, że leczymy razem ząbki a dużo ci zostało jeśli wolno spytać?Mi jeszcze 4 ząbki.No ciężko jest z kasiorką my mieszkania nie mamy bo moja mama i tak się wyprowadzi do babci bo tamto mieszkanie bedzie jej wiec niczego nie musimy szukać,ale mój M poszedło na kurs na cieżarowe więc może złapie lepszą prace jak już i jeśli zda:confused:.

MI zostało jeszcze może 5-6 do roboty...
Bo ja mam takie zęby, że jak tylko jeden mi się zacznie psuć
od razu lecą wszystkie dookoła niego:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
My w sumie na razie mieszkamy w mieszkaniu siostry ciotecznej D,
ale to dłuższa historia...
Kiedyś wam opowiem...
A jeśli chodzi o pracę,
to ja na razie jestem bez pracy i jej nawet nie szukam,
bo chcę od nowego roku skorzystać z dotacji urzędu pracy dla bezrobotnych
podobnie zresztą mój D
Niby pracuje, ale "na czarno"...
 
Cześć dziewczyny ,
V Jolka - u mnie podobnie , też konsekwentnie wyskakuje , nawet myślałam że w końcu wymięknie , ale o dziwo wytrwał cały miesiąc. On ewidentnie nie chce , więc się zdecydowałam na tą kurację którą mi zaproponowała moja lekarka . Tabletki anty na stymulacje jajników , żeby mi pękły te torbiele. Trudno , odpuszczam , nic na siłę
Kobietka - zazdroszcze takich staranek , i brawo dla twojego faceta za pomysł z szampanem !
Tez bym tak chciała.
 
A co do snu , to dzisiaj też miałam koszmar .
Śniło mi się że , Tir zgniótł moje seicento ze mną w srodku.Oczywiście zginęłam na miejscu . A wtedy moje córki zabrał mój EX
Jezu , obudziłam sie w nocy to miałam łzy w oczach. Ale bzdety.
 
Witam się weekendowo..wczoraj poczytałam Was, ale nie miałam siły już nic pisać..zresztą nie mogę codziennie tylko narzekać na moja durna pracę, a naprawdę jest durna:(Chciałam wziąć na poniedziałek i wtorek urlop, bo mam wizyte u dentysty i chciałam wreszcie zrobić sobie to tsh..i wiecie co...moja przewodnicząca nie wyraziła zgody!!!Rozumienie, nie podpisała zgody na coś, co mi się prawnie należy!!!I nie mam takiego stanowiska, że jak mnie dwa dni nie będzie to się Sąd zawali!!!SZOK!!! Ostatnio też były nagrody niby po 400 zł na etat. W wydziale jest chyba 18 osob to daje 7200!!!I wiecie co nagrodę dostały 4 osoby!!!czyli reszte sobie podzieliły , kierowniczka i zastepca..co dało im po ok 3000zł na łebka..fajnie??????????i Sądzie jest niby sprawiedliwość...(mi i tak nagroda sie nie należała bo mnie ostatnio nie było)ale dziewczyny naprawdę harują jak bure osły i nikt ich nie potrafi docenic..a nagrody dostają najwięksi opirdalacze, które wchodzą w dupe przewodniczacej!!!a moja kierowniczka w pociagu opowiada jakich to ma nierobów w pracy, którzy jej poleceniem nie robią!!Więc naprawde nie mam ochotey już tam pracować..Mój K mówi żeby to olać i sie zwolnić..i na spokojnie szukac jakiejs pracy..po co mam nie dosyc, że tyle kilometrów dojeżdzać to jeszcze wiecznie wkur..wracać...za takie marne pieniadze!!!

Sory musiałam się pozalic:(:(:(

kobietka - ja też zęby leczę, ale nawet nie pytam ile mam jeszcze do zrobienia bo sie boję:(wczoraj mi się odłamał kawalek wiec pewnie kolejny ząb do kanałowego leczenia!!

vjolka
- a jaki to był tytuł tej książki???może sobie kupię, bo do Ciebie to sie pewqnie kolejka ustawi żeby pożyczyć:)

agnieszka - przykro mi z powodu babci. Mam nadzieję, że będzie wszystko dobrze!

Agatka
- trzymam kciki za poniedziałkową wizytę!

Witam nowe Aniołkowe mamusie!Zostańcie z nami!

Widzę, że dzisiejsza noc, była nocą koszmarów...

Pozdrawiam Was wszystkie!!!I życzę miego weekendu:)
 
reklama
Poszperałam troche i rzeczywiście na takie torbiele często przepisują pigułki. Trochę się uspokoiłam i zdecydowałam że spróbuje wykopać je z moich jajników. A jak się uda to , zaczniemy starania . Może do tego czasu mój T. znów zechce być tatą . Bo czas leci....:-(

Pozdrawiam Was Wszystkie , miłego weekendu.
 
Ostatnia edycja:
Do góry