reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

hej hej,

ja znowu chora :wściekła/y::wściekła/y::no: w czwartek mialam temp 38, wczoraj u lekarza - zapalenie gardla. Ledwie dzwieki z siebie wydaje. I skad znowu !!!!!????? :wściekła/y:
ja przed ciaza chyba od 3 lat kataru nawet nie mialam :no:

co do przytulanek .... u mnie w kwietniu pewnie najwczesniej.... wiec bedzie prawie rok przerwy :szok:

buziaki
Witaj!
A gdzieś ty się znowu tak przeziębiła?!:szok:
Pewnie w niedzielę umarzłaś się na grobach...
 
reklama
obstawiam, ze zarazila mnie dziewczyna w szpitalu, ktora polozyli z nami na sali we wtorek.miala goraczke, kaszel,katar i chyba mi sprzedala, mimo ze w srode rano juz wychodzilam :cool:
 
Dziewczyny potzrebuję rady!! Zastanawiam się czy zrobić sobie test ciążowy i jestem gdzieś 2 dni przed planowaną miesiączką. Nie moge się już doczekać poniedziałku a dodatkowo mam bóle brzucha jak na miesiączkę od 2 dni a nic sie nie dzieje. Innych objawów oprócz małych nudności czasmi nie mam. Dodatkowo od 2 dni w nocy chwytają mnie potworne bóle brzucha które trwają od 30-45 min. Identyczne bóle miałam podczas pierwszych tygodni ostatniej ciąży - czy te bóle mogą mieć coś wspólnego z tym że później poroniłam. Powinnam z nimi się wybrać do gina. Proszę o radę....
 
Cześć dziewczyny ,
V Jolka - u mnie podobnie , też konsekwentnie wyskakuje , nawet myślałam że w końcu wymięknie , ale o dziwo wytrwał cały miesiąc. On ewidentnie nie chce , więc się zdecydowałam na tą kurację którą mi zaproponowała moja lekarka . Tabletki anty na stymulacje jajników , żeby mi pękły te torbiele. Trudno , odpuszczam , nic na siłę
Kobietka - zazdroszcze takich staranek , i brawo dla twojego faceta za pomysł z szampanem !
Tez bym tak chciała.
a mój dziś skapitulował i nie wyskoczył, więc tempka 36,9, w sumie 18 dc, ale co będzie to się okaże za 9 dni :) W sumie nie wierzę, ale poprzednio też zaciążyłam w 17dc więc może być różnie. Na razie się nie nakręcam, bo teoretycznie powinnam być po owulacji.

agu_ska w sumie jak chcesz to możesz zrobić teścik, ja ostatnio nawiasem mówiąc miałam takie okropne bóle przed @ i już myślałam, ze nam się udało, ale nic z tego. Ale jak niepokoją cię te bóle to możesz porozmawiać o nich z ginkiem, jeśli nie będziesz w ciąży, to pewnie znając życie powie, ze to normalne po zabiegu i w razie czego możesz brać nospę.

koti dlaczego byłaś w szpitalu??
 
hek królewny
wrociłam od mamy ale bez Werci bo moja pociecha stwierdziła z musi od nas odpocząć
miałam nie mówić o fasolince ale nie dałam rady bratowa mnie ucałowała i jak poszlyśmy do sklepu nie pozwoliła mi nieśc reklamówki w której byly ciastka i napój bo nie wolno mi dźwigać
brat się uśmiechnął i powiedział tylko że liczy na funkcję ojca chrzestnego
mama chyba nie uwierzyła albo nie potrafila się ucieszyć
tata i jego żona bo do nich tez zajrzałam uśmiali się że przyszly rok im sporo wnukow przyniesie bo właśnie tej zony ojca syn bedzie miał drugie także co najmniej dwoje wiecej w 2010
tata powiedzial tylko że bedzie dobrze
a ja sobie dziś zrobiłam tescik chyba tylko po to by ujrzeć dwie piękne mocne krechy
zmykam popatrzeć w tv i R zaraz z pracy wróci

dobranoc królewny
 
Kasiu nie dziwię się, ze nie wytrzymałaś z tą słodką tajemnicą, ja też bym nie umiała pewnie utrzymać tego w tajemnicy :)

ja też lecę na tv, do juterka
 
reklama
Do góry