reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Aguś współczuję twojej babci, mam jednak nadzieję ze opieka w szpitalu przyniesie rezultaty i mimo wszystko będzie znów cieszyła się z chodzenia,

a jeśli chodzi o to kiedy zacząć starania to zależy to od organizmu, mój lekarz, do którego teraz chodzę twierdzi, ze po 3@ można rozpocząć staranka, wiec pół roku czekania to gadanie lekarzy z przyzwyczajenia

znikam na film
do juterka
papatki
 
reklama
Aneczko i Ilonko zawiedziona bym nie była na pewno jakby @ sie spóźniała;-), tylko finanse mnie martwią:sorry:.
Nawet mierze tempke i gapie sie na papier po każdym siku no i tak: przedwczoraj temp37,1 śluz znikomy, wczoraj 37,2 śluz znikomy a dziś 37 i przejrzysty ciągnący śluz tempka spada ,a śluzu coraz więcej :eek: nie wiem co to za organizm ja mam dziwaczny, jajnik pobolewa cały czas.
Kobietko, po wczorajszym barabara to te Twoje śluzowe analizy to mogą być przekłamane przez to co mąż zostawił ;-)
a jeśli temp waha się 37,2 a 37 to nie ma co mówić o spadku, jakby na drugi dzień było 36,3 to byłby spadek, a tak to zwykłe wahanie


Aga, bardzo mi przykro, że Twoja babcia tak mocno zaniemogła. Bądź dobrej myśli! mojej przyjaciółki tata też miał udar, ale całe szczęście prawie wszystko wróciło do normy, tak więc są szanse na powrót do sprawności nawet po udarze, tylko najważniejsze, żeby bliscy postarali się o możliwie jak najszybsze rehabilitowanie babci.
A Ty chyba lepiej nie myśl o tym samolocie, myślę, że dla babci ważniejsze jest to, żeby z Tobą i Prawnuczką było wszystko ok i nie chciałaby żebyś ryzykowała
 
Witam

Agnieszka bardzo mi przykro z powodu twojej babci .
A ja zaczynqam kolejny cykl staranek na maxa:)
Nawet mój T powiedział że nie odpuści:-)
Mam nadzieje że w tym cyklu sie uda tk bolesnej i obfitej już dawno nie miałam.
Zobaczymy zycze miłego dnia
Pozdrawiam
 
Witam....

Miałam dziś taki jakiś głupi sen, nawet nie chce o nim pisać...i takiej dostałam schizy, że jak tylko wstałam to zrobiłam szybko jeszcze jednego testa.i............piękne wyraziste dwie rózowe krechy, które pokazały się praktycznie po kilku sekundach!!!!!:-)
I teraz już wiem, ze musi być wszystko dobrze.....
...a mój Z juz powoli zaczyna szaleć....nic mi nie wolno, nawet sobie poduszki sama nie mogę poprawić, a jak wstaje w nocy siku to on za mną lezie do łazienki...
ale sama tego chciałam...nie wiem tylko czy w takich ilościach.....:wściekła/y:

Agnieszka - przykro mi z powodu babci...moja ma 90 lat i też jest w pełni sprawna, ale boimy się o kazdy dzień....Będzie dobrze zobaczysz....

Buziaki kochane moje...
brzusio się domaga śniadanka....a potem z mamą na zakupki....a co muszę się porozpieszczać troszkę......:cool2:
 
Ewela moja gin tez mowi ze jak nie ma przeciwwskazan to najlepiej po pierwszej @ bo hormony poprzedniej ciazy podtrzymuja kolejna a w ogole dwa trzy miesiace jak sie ma dobrze @ to wszystko jest ok i mozna sie starac jak badnia sa ok....
a ja dziewczyny wczoraj zaczelam plamic brzuch bolal juz myslalam ze dostane @ i sie zastanawialam czy brac ta luteine i tak wzielam jeszcze jedna a dzisiaj koniec @ nie ma :( zla jestem bo mija 7 tydzien od zabiegu i nic a jak sie jakies zrosty porobily matko zaraz zaczne panikowac :( niezawidze nie miec kontroli nad cialem :(

ktoras dziewczyna pisala o temp ... ta wysoka swiadczy o przebytej owu oczywiscie musi byc miezona codziennie rano o tej samej godzinie a jak zaczyna spadac to zbliza sie @ ... a sluz gestrzy i bialy swiadczy o tym ze skonczyly sie dni plodne
 
Dzien dobry dziewczynki:)
Nie spie od 6...Znowu nie moglam wylezec przez ten bol plecow...
Snilo mi sie,ze jechalam autobusem do szpitala odwiedzic babcie...

Dzis mama idzie do niej bo odwiedziny sa tylko od 15-17 i moze tylko jedna osoba.Moze sie czegos dowiem...

Milego dnia.
 
Witajcie dziewczynki - takie mile wiesci - karolcia - gratulacje!!

Aga - z babcia na pewno bedzie dobrze...
Pozdrawiam was serdecznie wszystkie...

Ja mam jakas schize w tym cyklu... we wtorek bylam u gina zeby sprawdzic czy pecherzyk pekl po pregnylu i okazalo sie ze pekl tylko komorka sie nie uwolnila i prawdopodobnie a raczej chyba na pewno nic z tego w tym cyklu nie bedzie... bo pecherzyk sie cofnie . Od tego czasu nie moge przestac o tym myslec, ze mamy takiego pecha. Bo nie dosc, ze mamy slaba armie to jeszcze jajo nie chce wylezc i sie dac zaplodnic...:-:)-:)-( Gin powiedzial mi zeby na wszelki wypadek nie brac duphastonu bo on na pewno zahamuje owu i teraz przez tydzien bede chodzic cala w nerwach

Milej soboty wszystkim zycze...
 
Cześć dziewczynki...
Witam sobotni, weekendowo...
Chyba mnie coś rozbiera (coś, nie ktoś:zawstydzona/y::-D)
Ciągle mi zimno, choć siedzę w koszulce i dwóch swetrach...
Wolałabym nie....
:no::no::no:

Ewela moja gin tez mowi ze jak nie ma przeciwwskazan to najlepiej po pierwszej @ bo hormony poprzedniej ciazy podtrzymuja kolejna a w ogole dwa trzy miesiace jak sie ma dobrze @ to wszystko jest ok i mozna sie starac jak badnia sa ok....
a ja dziewczyny wczoraj zaczelam plamic brzuch bolal juz myslalam ze dostane @ i sie zastanawialam czy brac ta luteine i tak wzielam jeszcze jedna a dzisiaj koniec @ nie ma :( zla jestem bo mija 7 tydzien od zabiegu i nic a jak sie jakies zrosty porobily matko zaraz zaczne panikowac :( niezawidze nie miec kontroli nad cialem :(

ktoras dziewczyna pisala o temp ... ta wysoka swiadczy o przebytej owu oczywiscie musi byc miezona codziennie rano o tej samej godzinie a jak zaczyna spadac to zbliza sie @ ... a sluz gestrzy i bialy swiadczy o tym ze skonczyly sie dni plodne

Ja pierwszą @ po zabiegu dostałam równo po 31 dniach...
Ale podobno 7 tygodni to jeszcze mieści się w "normie"...

I teraz już wiem, ze musi być wszystko dobrze.....
...a mój Z juz powoli zaczyna szaleć....nic mi nie wolno, nawet sobie poduszki sama nie mogę poprawić, a jak wstaje w nocy siku to on za mną lezie do łazienki...
ale sama tego chciałam...nie wiem tylko czy w takich ilościach.....:wściekła/y:

Zamiast się cieszyć, to ta narzeka...
Ach, te ciężaróweczki...
Nie dogodzisz....
JA TEŻ CHCE!!!!

Aneczko i Ilonko zawiedziona bym nie była na pewno jakby @ sie spóźniała;-), tylko finanse mnie martwią:sorry:.

Widzę, że nie tylko u mnie finanse są przeszkodą...
Tylko, że u mnie to nawet nie ma szans na brak @,
bo D się zawziął i zawzięcie wyskakuje
:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

 
Witajcie kobittez miałam dziwny sen,a moze to koszmar był , sniło mi się,ze mój synek z pomostu wskoczył do wody i nikt go w niej nie odnalazł,a potem po rau godzinach jakis policjant go przywióżł i on nic nie mówił, wziełam go do wanny i zaczełam namydlac,bo on intuicyjnie mi mowil,ze na nim sa (no te co ssa krew - zapomnialam jak to sie zwie) i ze mydliny je odstraszaja , jesuuu głupota :-p



No i dzisiaj w końcu wyrwałam sobie brwi ,bo takiego lenia mialam az nie dowiary ,ze juz krzaczory miałam. A zaraz jade do dentysty ,wymienic lekarstwo po tym wyrwaniu korzonka :szok:
 
reklama
ewela - to tylko sen... bedzie dobrze...i nie ma sie co zamartwiac - a ponoc wogole sny sa czasem odwrotnoscia zycia wiec nie ma sie co martwic...

hej V_jolka...kuruj sie - mnie tez cos od wczoraj lamie w kosciach i mam nadzieje, ze szybko pojdzie...
 
Ostatnia edycja:
Do góry