reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Hej dziewczynki! Też się cieszę, że mamy już piątek :-)

Ostatnimi czasy jest taki wysyp, ze nie wiem kto jeszcze został niezafasolkowany oprócz mnie, zaczynam się czuć trochę samotnie :(
Ilonko ja jeszcze zostałam, chociaż mam nadzieję, że już niedługo ;-) W weekend powinnam mieć owulację, więc będziemy z G baraszkować :-)

Syla76 witaj na forum. Bardzo mi przykro z powodu Twojej straty :-( Jak Ci już dziewczyny pisały, to jest idealne forum dla Ciebie, gdyż wiele z nas nie jest w ciąży pisząc tutaj, ale ma nadzieję kiedyś być i szczęśliwie donosić dzidzię.

Kobietka22 a to Ci M spłatał figla :-D I dobrze, może razem będziemy testować za dwa tygodnie i cieszyć się z dwóch kreseczek ;-)

Ewela28 Ty dzisiaj najlepiej odpuść już sobie dalsze prace coby więcej szkód w domu nie wyrządzać :happy2:

ja jestem juz 6 tygodni po zabiegu i nie dostalam @
Mnie lekarz mówił, że pierwsza @ jest zwykle po 6 tygodniach +/- 2 tygodnie, więc może być po 8. Dopiero po tym czasie należy się martwić, więc wszystko powinno być dobrze.
 
Agatko na pewno wszystko jest dobrze, tylko pewnie maleństwo przemeblowuje swój domek :)

Kobietka to może wam się uda zabobaskować, trzymam kciuki

Pati, zazdroszczę, ze studiujesz tylko w weekendy, bo ja studiuję dziennie więc bite 4 dni w szkole siedzę, na szczęście jeszcze tylko pół roku
 
a ja byłam dzis u ginki i powiedziała że jest ok juz
i po 2@moge sie starać.
ale kazała zbadać tylko toksoplazmoze:confused:
a na wynik hist-pat wywniskowała że ok jest tylko było jakieś zapalenie
KURCZE JAKIEŚ MOŻE TO WŁASNIE SPOWODOWAŁO PORONIENIE?
nie wiem sama co myślicie.
 
Aneczko i Ilonko zawiedziona bym nie była na pewno jakby @ sie spóźniała;-), tylko finanse mnie martwią:sorry:.
Nawet mierze tempke i gapie sie na papier po każdym siku no i tak: przedwczoraj temp37,1 śluz znikomy, wczoraj 37,2 śluz znikomy a dziś 37 i przejrzysty ciągnący śluz tempka spada ,a śluzu coraz więcej :eek: nie wiem co to za organizm ja mam dziwaczny, jajnik pobolewa cały czas.
 
Witam, Jestem nowa na tym forum. We wrześniu poroniłam - lekarz pozwolił mi się starać o maluszka już po pierwszym cyklu. Teraz czekam albo na wiadomość o ciąży albo na @. i wariuje. Tym bardziej że zaszłam w ciążę równocześnie z moją siostra i teraz obserwuję jej rosnący brzuch :( Nie wiem jak wytrzymam kolejny miesiąc starania się o dzidziusia. Nawet nie mam z kim porozmawiać - bo wszytscy stwierdzili że wariuje.

Po pierwszym cyklu?! to troche niebezpiecznie chyba,najlepiej,po pół roku jak juz wszystko siew twoim organizmie wygoi. Ten lekarz jakis niepoważny:no:
 
reklama
EWELA jesli lekarz jej pozwolil to znaczy że organizm z medycznego punktu widzenia jest gotowy ale może psychicznie nie każda jest gotowa
są tu dziewczyny które nawet pierwszej @ nie doczekały i za miesiąc będą rodzić
mnie też pozwolil szybko ale niestety miałam psychiczną blokadę i udało się po pół roku jak odpuściłam
 
Do góry