reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Kaśka opowiedz jak Twoje samopoczucie jako zafasolkowanej mamusi?Obawiasz się troszkę czy przepełnia cie poczucie radości?;-)
 
oj trzeba brać poprawkę na nich...trzeba....

Nie wiem...zrobię w sobotę jeszcze jeden test....jak dalej będzie mało wyraźny to w poniedziałek mam urlop...to sobie zrobię betkę.
karolcia pisałam ci że mój mężuś dopóki nie poszłam na usg i mu nie pokazałam zdjęcia że jest dzidzia to był dziwny też się nie cieszył tylko martwił czy wszystko dobrze i mnie stresował. A jak zobaczył że oki to wtedy się zmienił a mi ulżyło więc niunia nie martw się on na pewno się cieszy tylko tego nie okazuje i pewnie się boi tak jak ty ale nie chce cie stresować.
Mój teraz sie pierwszy wknaca do pani doktor żeby oglądać jak dzidzia do niego macha.
 
bylam pare godzin temu z moim psotnikiem klakierem u weterynarza z jego pazurkami, okazalo sie ze ma oba na pol lekko zlamane i tam gdzie krawil to juz sie troche stan zapalny wdal bo troche ropy bylo, wet przyciela pazurki i dala mu zastrzyk i tablety ma do pn... normalnie jak z dzieckiem :-) a grubas w ciagu dwoch tygodniu przytyl 400gram i wazy juz 4.300 i zapomnialam zapytac ile w ogole kot powinien wazyc bo nie wiem czy on nie je za duzo... kazdy jak go widzi to mowi "o jaki ladny grubasek, jak ze shreka" nawt wet jak go zobaczyla to powiedziala " a to ten ladny kotek grubasek" haha moze go tak te prazki poszerzaja :-D... wlasnie znowu mialczy zeby mu dac papu i nie przestanie dopuki mu sie nie da-juz probowalismy przez godzine mu nie dac to mi juz lep pekala od jego mialczenia dopuki nie dostal jesc to mialczal.

milego wieczoru dziewczyny ja teraz mam randke z mezem przed monitorem i bedziemy ogladac jakis horror, troche go przejzalam i jakies seksy tam sa :-D.... ostatnio na mojego podzialalo jak niby przypadkiem zostawilam wlaczona strone sextv1 :D i odrazu mu sie zachcialo swintuszyc :-). teraz musze go wykorzystac bo jak pojedzie do tej angli to nici i z fasolki i z kudlactw a wibratora ja nie mam :-(. no to se pofaflalam :) papa i do jutra
 
Pati to korzystaj puki jest:tak:, mój M będzie ogladał mecz tam seksów nie ma, ale kupił dziś szampana tylko nie wiem co za niecne plany nim kierują;-).
Kasia bedzie dobrze bo musi być
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Jak tak dalej pójdzie to nie dam rady Was nawet poczytać...tyle piszecie...na odpisywanie naprawdę nie mam siły..wstaję po 5 wracam ok 19 i tak dzień w dzień...w pracy zapierdziel, i jeszcze siedzę teraz w sekretariacie głównym, ciągle interesanci przychodzą i telefony dzwonią!MASAKRA!
Chciałabym iść znowu na zwolnienie!!!

Przepraszam, że tak tylko o sobie piszę!!
Dobrej nocki dziewczynki!:)
 
reklama
Ilonka26 a jak Tobie dni miają w pracy??? do stycznia już tuż tuż:-p
słoneczko dni mijają szybko bo mam urlop, co prawda chodzę na uczelnię bo jeszcze mam zajęcia, ale jest luźniej, więc mam troszkę czasu nawet na ćwiczenia :)
W kwestii dzidzi to witamiśki łykam, dobrze się staram odżywiać, rzuciłam palenie, ćwiczę i myślę pozytywnie, więc jeszcze tylko przedłużenie umowy mi do szczęścia potrzebne, a reszta zależy od Boga :) no i waszych kciuków :)

A tak w ogóle kochana to gratuluję AWANSU :-)
No i może jakieś małe podpowiedzi odnośnie malowania, bo moze i nam się przydadzą rady :blink:

KasikZ no to dobrze, trzymam więc kciukasy za kolejny cykl :)
Kaśka, a ty nie schizuj się, bo musisz być dobrej myśli, musi być dobrze i tyle, nie dopuszczaj do siebie żadnych negatywnych myśli
Kobietka ta metoda obliczania dnia porodu o której pisałaś to tzw. Reguła Naegelego, którą stosują też ginekolodzy :)
Karolcia, ty już te testy zostaw bo zawału dostaniesz, jesteś w ciąży i szkoda kasy na testy, teraz zbieraj na coś innego :)
Dziewczyny sorki, ze nie nadrobiłam, ale tyle dziś napisałyście, ze nie daję rady
do juterka
 
Ostatnia edycja:
Do góry