reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

karola a bierzesz cały czas jakieś środki na podtrzymanie czy już nie?
Mam do was pytanie lekarze wam przepisali ten duphaston czy też luteine sami z siebie czy musiałyście się prosić?

biorę oprócz zastrzyków duphaston 2xdziennie i witaminy feminatal n. Mi sama przepisała nawet nic nie musiałam mówić.
 
reklama
she w lodzi są takie ceny, wiem że w jakieś aptece są gdzieś taniej ale mi były potrzebne od zaraz więc było mi w sumie obojętne.

Ja ostatnio kupowałam dawno, więc podejrzewam, że u mnie też już jest coś koło 40zł. Trafiłam na tą aptekę dzięki mojej sąsiadce. Szukałam testu strumieniowego na przyszłość, a przy okazji porównałam inne ceny. I chyba będę korzystać. Można odebrać osobiście w aptece (na dbam o zdrowie - portal o zdrowiu i apteka online - www.doz.pl jest lista). Może poszukaj czy działają w Łodzi? Zawsze to taniej.
 
Ostatnia edycja:
Hej dziewczyny. Niewiem czy ktoras jeszcze mnie pamieta.
Chcialam zebyscie wiedzialy ze napisanie wam tutaj i pisanie z Wami wiele swego czasu mi pomoglo. My z M odpuscilismy. Mialam byc mama czerwcowa2010 ale organizm jajeczko uznal za "cialo obce" i po prostu wydalil:-(, Mialam caly cykl i wszytko monitorowane...
Moze jak teraz dajemy spokoj i wogole troszke klopotow mamy finansowych to wlasnie teraz sie uda:sorry2:
Chcialam pogratulowac wszystkim i pozdrowic kogo pamietam: Pati,Hanka,she, slodziutka, mama mikkolaja. Niewiem kogo jeszcze zapomnialam bo tyle tych nickow:sorry2:
Trzymajcie sie wszystkie cieplutko!

ps. O jej!! Koti i Kaska02... dzidzie beda mialy. Huraaaa!!1 Gratulacje dziewczyny i odemnie!!!
 
Ostatnia edycja:
To jest zdaje się progesteron z tego co wylukałam no nie?
Bo ja jestem na polopiryny i ampicyliny uczulona i tak sobie grzebie co tam siedzi w tych lekach;-)
mój M jest na kursie to mam czas pogrzebać, moj jajnik się nadal produkuje a tempka z dziś to 37.2 tosz to siok!w 10 dniu cyklu zaczynam owulować jeśli coś z tego wyjdzie to chyba ktoś na górze tak zarządził;-).Nie bede gdybac teraz bo nie ma co sie zastanawaic teraz pożyjemy zobaczymy płakać nie będe gdyby coś:-).

Scarlet ja jestem od niedawna ,więc nie pamiętam cie ale witam cieplutko bardzo mi przykro, napewno się uda jak już sobie ludzie odpuszczają to wtedy zazwyczaj wszystko sie dzieje odwrotnie niz zakladamy trzymam kciuki żeby sie wam udało nawet nieswiadomie.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Dziewczynki ja juz jestem po wizycie u lekarza.Z Juniorka wszystko ok.Wazy 2,060 kg i nastepna wizyte mamy za dwa tyg(teraz zawsze beda juz co dwa tyg).
Rano pisalam,ze nasze gratek(autko)jest kaput i okazalo sie ze na dobre i nie oplaca sie naprawiac tylko trzeba kupic inne...
I znowu niespodziewany wydatek.Zawsze sie cos psuje w najmniej odpowiednim momencie...
 
:-) Właśnie wróciłam od lekarza i i i seruszko bije :-):-):-):-) jeju jak sie ciesze 7 tydz i termin na 25 czerwca 2010
Super...ja tez już chce się uspokoić.....


Tak strach i niepokój zawsze będzie nam towarzyszył niestety to nieuniknione:-(
No a ja zapomniałam wam napisać jak było u dentysty, otóż nic nie bolało leżałam sobie jak na kanapie tylko zapach był nie fajny przy borowaniu, tą najgorszą dwujkę zostawiamy na koniec źle zrozumiałam panią dentystke ta dwujka może być kanałowa ,ale nie musi jeszcze nie wiadomo, pani doktor będzie się starała zaleczyć go tradycyjnie chyba,że okaże się ,że nie ma wyjścia, ogólnie wrażenia są takie ,że strach ma wielkie oczy:tak:, nie było się czego bać także dziewczyny nie bójcie się dentystów nie jest tak źle jak się wydaje.
Dzielna dziewczynka......

karolcia81 Ja pamietam ze tez mialam takie plamienia i wtedy jeszcze nie wiedzialam ze jestem w ciazy to wygladalo na to ze normalnie dostane @ ale pozniej nie przychodzila i plamienia tez byly ale jak zrobilam wtedy test to wyszly 2 kreski
i za jakis czas juz nie plamilam .Moze to na poczatku jak wlaski fasolka sie zagniezdza.

Mam nadzieje, że to było tylko to.....już chyba ich nie ma wcale...tylko wrażenie, ze mokro jest zostało...wkładka czysta i papier też...no chyba, żebym tam pogmerała w srodku, ale nie chce....bo skoro nie wypływa to znaczy, że nic nie ma!


Karolcia i Agatka a jakiej firmy testów strumieniowych używałyście?

"Bobo test" niebieskie opakowanie...chyba ok 12 zł płaciłam....

Dziewczynki ja juz jestem po wizycie u lekarza.Z Juniorka wszystko ok.Wazy 2,060 kg i nastepna wizyte mamy za dwa tyg(teraz zawsze beda juz co dwa tyg).
..

Supeer.....duża dzidzia....



A ja się dzisiaj pokłóciłam z Z....nagadałam mu, że się nie cieszy i że mnie nie rozpieszcza....a on się bronił, że dopiero dwa dni wie o fasolce i żebym mu dała szanse....ale i tak go dzisiaj nie lubie!!!!!
 
Karola oni tak mają niestety:dry:, jarzą z opóźnieniem napewno nie chciał cie urazić bo jest z marsa to zawsze beda dziwni ci nasi faceci , ja ostatnio do mojego powiedziałam ,że mamy dziecko ,które bedzie czuwać a on na to jakie dziecko?:szok::wściekła/y:.
Trzeba przymknąć czasem oko bo inaczej w wariatkowie wylądujemy przez te nasze skarby duże:tak:.Robisz tą betke?
 
reklama
Karola oni tak mają niestety:dry:, jarzą z opóźnieniem napewno nie chciał cie urazić bo jest z marsa to zawsze beda dziwni ci nasi faceci , ja ostatnio do mojego powiedziałam ,że mamy dziecko ,które bedzie czuwać a on na to jakie dziecko?:szok::wściekła/y:.
Trzeba przymknąć czasem oko bo inaczej w wariatkowie wylądujemy przez te nasze skarby duże:tak:.Robisz tą betke?


Oj trzeba brać poprawkę na nich...trzeba....

Nie wiem...zrobię w sobotę jeszcze jeden test....jak dalej będzie mało wyraźny to w poniedziałek mam urlop...to sobie zrobię betkę.
 
Do góry