reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Witajcie kochane tak czytam i czytam i nie mogę za wami nadążyć:-):-) u mnie dzisiaj była mamusia pomogła mi posprzątać i zrobiła obiadek :-):-) i już musiała jechać a ja tak was podczytuje:-):-). Kochane ja dzisiaj się dziwnie czuje znowu jestem blada jak ściana i jakoś tak mi dziwnie:-:)-(. Kochane nie mam siły odpisać każdej ale ściskam was mocno i przesyłam buziaczki
 
karolcia81 Ja pamietam ze tez mialam takie plamienia i wtedy jeszcze nie wiedzialam ze jestem w ciazy to wygladalo na to ze normalnie dostane @ ale pozniej nie przychodzila i plamienia tez byly ale jak zrobilam wtedy test to wyszly 2 kreski
i za jakis czas juz nie plamilam .Moze to na poczatku jak wlaski fasolka sie zagniezdza.
 
karola a jak tam ogólnie z tymi plamieniami u ciebie?uspokoiły się?
kobietka mam jeszcze ale mniej, biorę cały czas zastrzyki co 4 dni i jakoś powoli przechodzą ale są i już nie mam siły. Mam je od 4tygodnia i są do tej pory z dzidzią na usg jest ok ale łożysko jest blisko szyjki macicy i z tego czasem leci.
 
reklama
Karola a bierzesz cały czas jakieś środki na podtrzymanie czy już nie?
Mam do was pytanie lekarze wam przepisali ten duphaston czy też luteine sami z siebie czy musiałyście się prosić?
 
Do góry