reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Kochana ja byłam na stażu dużo chorowałam bo pracowałam na mrozie często tam wogóle ciąża czy choroba to zbrodnia była i teraz mam "piękną" opinje za to więc na staż nie radze iść bo ci może pracodawca smrodu narobić jeśli pujdziesz na L4.
Mnie nie interesują zwolnienia ja chcę odłożyć troche zanim zajde w ciąże.
Karolcia to tak łatwo powiedzieć a za ten 1.000zł ciężko przezimować z malutkim dzieckiem.
 
reklama
ewela super :)

kobietka ja juz mialam dwa staze z urzedu prace ostatnio mialam jak bylam w ciazy i bylam dwa miesiace na l4 bo juz tam wracac nie chcialam, a staze mialam w urzedach miasta dwoch roznych.... a nie chce isc kolejny raz na staz bo mam juz 1.5 roku doswiadczenia zawodowego wiec troche wiecej niz 700zl mi sie nalezy...
 
Tak strach i niepokój zawsze będzie nam towarzyszył niestety to nieuniknione:-(
No a ja zapomniałam wam napisać jak było u dentysty, otóż nic nie bolało leżałam sobie jak na kanapie tylko zapach był nie fajny przy borowaniu, tą najgorszą dwujkę zostawiamy na koniec źle zrozumiałam panią dentystke ta dwujka może być kanałowa ,ale nie musi jeszcze nie wiadomo, pani doktor będzie się starała zaleczyć go tradycyjnie chyba,że okaże się ,że nie ma wyjścia, ogólnie wrażenia są takie ,że strach ma wielkie oczy:tak:, nie było się czego bać także dziewczyny nie bójcie się dentystów nie jest tak źle jak się wydaje.
 
Jak to Agata ma w swoim zwyczaju napiszę: stres jest oczywiście, ale przede wszystkim trzeba się próbowac z całych sił cieszyc z fasolinki!!
Pati u mnie staranka zawieszone na dłuższy czas. Chcemy sobie najpierw wszystko poukładac i zaplanowac. My nawet ślubu jeszcze nie mamy, a i na to się puki co za szybko nie zapowiada...
 
reklama
:-) Właśnie wróciłam od lekarza i i i seruszko bije :-):-):-):-) jeju jak sie ciesze 7 tydz i termin na 25 czerwca 2010

Bardzo się cieszę.

A jakieś zdjęcie?

Hej babeczki! Pamiętacie mnie jeszcze?

A jakże :-) Co to za pytanie?

She tak mi przykro... Jesteś bardzo dzielna! Czasami tak trudno wszystko zrozumiec...

Dziękuję Ruda-85.

Pati u mnie staranka zawieszone na dłuższy czas. Chcemy sobie najpierw wszystko poukładac i zaplanowac. My nawet ślubu jeszcze nie mamy, a i na to się puki co za szybko nie zapowiada...

Ja też tak myślałam jeszcze pół roku temu. A tu w lipcu nagle mojemu M się o ślubie zamarzyło. Więc nigdy niewiadomo kiedy nas zaskoczy...
 
Do góry