reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Pati trafiłaś z tym artykułem bo ja tak sobie myśle, że nie chce nikogo zrobić w jajo, że teraz zaczne pracować a z kilka miesięcy zrobie szefostwo w bambuko jeśli złapie prace to pewnie się troche wstrzymam, ale zastanawiałam się też nad umową zleceniem np nie jest tak wiążąca i można w każdej chwili się wypisać co o tym myślicie dziewczynki?
 
Hej babeczki! Pamiętacie mnie jeszcze?
Karola, Just, Kasiu GRATULUJĘ BARDZO!
Nowe Aniołkowe Mamy witam i przytulam. Zostańcie na BB to naprawdę pomaga!
She tak mi przykro... Jesteś bardzo dzielna! Czasami tak trudno wszystko zrozumiec...
Nie odp. wszystkim, bo produkcja mnie przerasta, ale staram się Was czytac!
Wszystkie serdecznie ściskam i pozdrawiam!
Ps U mojej siostry ciąża przebiega bez zarzutów, to już 5 mies. :) Ale niestety jest od ponad tyg. chora-kaszel i zatoki i nie może się wygrzebac biedna z tego..
 
wiesz mi wychodziła blada kreska dlatego zrobilam a potem zrobilam kolejną żeby sprawdzić czy przyrasta jak betka rosnie to i ciąża rośnie

no to ja zobaczę.....w sobote zrobie jeszcze jednego testa...jak dalej bedzie blada...to w poniedziałek pójde i sobie zrobię......

Pati trafiłaś z tym artykułem bo ja tak sobie myśle, że nie chce nikogo zrobić w jajo, że teraz zaczne pracować a z kilka miesięcy zrobie szefostwo w bambuko jeśli złapie prace to pewnie się troche wstrzymam, ale zastanawiałam się też nad umową zleceniem np nie jest tak wiążąca i można w każdej chwili się wypisać co o tym myślicie dziewczynki?

a ja to mysle, że Ty to sobie w domku siedź...może cosik dorywczego Ci sie uda złapac...i nad fasolka pracuj...bo potem to faktycznie głupia sytuacja...ja już mam od 5 lat umowe na stałe...więc jest ok..ale tak to chyba bym się bardzo bała....i pewnie bym odkładała staranka w nieskonczonośc......
musisz to poważnie przemysleć.....
 
ja tam za umowa zlecenie nie jestem bo wiele tracimy zatrudniajac sie na taka umowe, nie mamy urlopu ani chorobowego tak jak w wypadku umowy o prace... ja teraz tez z tym cv wystrzelilam nie wiem po co, nie chcialabym faceta zrobic w bambuko wiec jesli mnie bedzie chcial przyjac chyba mu opowiem o naszej sytuacji a tych dwoch poronieniach i ze w kolejna ciaze tez chce zajsc i pewnie bede na l4 od samego poczatku bo dla mnie dziecko jest najwazniejsze... tylko jedna rzecz mnie wnerwia bo gosciu chce najpierw w ramach stazu kogos zatrudnic czyli niecale 700 na reke a pracy mase, dopiero po 6 miesiacach stazu chce zatrudnic na umowe o prace wiec dla mnie to nie jest na reke...

a ten artykul wczesniej wklejala she
 
reklama
wlsanie mi maz powiedzial ze we wt sie okaze czy w czwartek jedzie do angli i nie wie na jak dlugo... i mi mowi ze jest duze prawdopodobienstwo ze pojedzie... kurde flak oboz pracy durny wrr jak pojedzie to nici z fasolki w tym miesiacu.... wszystko dlatego ze juz tam rok bylismy i tylko on umi angielski z calej firmy nawet szefostwo to tempe strzaly slowa nie umia powiedziec....
 
Do góry