reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
dziękuje za ciepłe przyjęcie, jestem jeszce tym wszystkim oszołomiona i pewnie nie zawsze zdołam coś szybko odpisać, bo nie siedze cały czas na komputerze,ale z mila checia zostane tutaj bo wiem że jak będe miala jakieś wątpliwości i pytania to pomożecie, za co jeszcze raz dziękuje
 
cześć

Asiu
, wiem ze to co napisze to banał, ale wiedz że jesteśmy z tobą myślami i w modlitwie!!
za wszystkie staraczki trzymam kciuki, a sama za 4 dni śmigam do ginekologa, więc trzymajcie kciuki, mam nadzieje ze tym razem będzie już wszystko ok
Agatko, nie przejmuj się tym, zę nie dajesz rady nadrobić ja niestety też nie, bo ostatnio czasu co raz mniej :(

miłego wieczora
 
lekarz kazał mi sprawdzac temperaturę, a możecie mi powiedziec od jakiej temperatury mam zacząc się martwić? bo caly czas miałam 36,6 a od 18 mam 37,2
 
Hej dziewczynki, ja dzis dopiero teraz, bo w stolicy cały dzień byłam...

Anetha81 - też słyszałam, ze stan zapalny w zębie może byc groźny...dlatego ja wyleczę zęby..chociaż boję się jak nie wiem co!

agnieszka0240
- to juz niedługo odeśpisz sobie za wszystkie czasy:)

gosia:) - trzymam kciuki za wizytę jutrzejszą!!!

karolcia81
- trzymam kciuki za II kreseczki:)

karola322 - ach te sny..ja też dziś koszmar miałam...a jeszcze apropo snów..to ostatnio dwa razy śniły mi się bliźniaki:)Dwóch chłopców, jak zdrowi się rodzą:)Ciekawe... czy to prorocze sny..czy moje Aniołki mi jakieś znaki dają..Trzymam kciuki!!!I wierzę, że z dzidzią jest wszystko dobrze!Bo musi być!!

Asia
- nie wiem co napisać..:(Obiecuję modlitwę!!!I przytulam!

just79
- dzidzia daje znać mamusi o sobie:)

Agniesia82
- Tobie też:)

Pati.b
- udanej imprezki:)

daaa
- a może @ nie przyjdzie??

kaska0201
- za Ciebie też kciuki trzymam, tzn za II kreseczki:)Mam nadzieję, że Wercia już dobrze sie czuję?

kobietka22
- ech te sny... Matko, to ja mam chyba wszystkie 4 ósemki, w niczym nie przeszkadzją, mam nadzieję, że nie będą mi musili ich wyrywać:(

tusia26
- ja nie brałam żadnych, mi lekarz kazał dużo chodzić..ale nie dzwigać itp. Badania były po 3-4 tyg.

Aneczka_22
- ja przy drugim @ miałam tak: jednego dnia dostałam plamień, myślałam, że się zaczął, ale na drugi dzień było już czysto..i tak przez dwa dni..potem znowu plamienie i znowu czysto..i dopiero po dniu chyba rozchulała się na dobre, tak obfitej to jeszcze nie miałam..więc może u Ciebie też się tak rozkręca??

aa2
- witaj!Światełko dla Aniołka(*)...Zostań z nami..Jeśli chodzi o L4 to ja też nie byłam gotowa od razu pójść do pracy..i jeszcze jestem na zwolnieniu(zabieg miałam 30 lipca)

Agatka
- masz racje, ja czasem po jednym dniu, ledwo ogarniam..

GosiaLew
- każdej z nas jestes potrzebna...

Natelineczka555 -
przytulam

koti81
- obiecuje modlitwę i kciuki tez trzymam!!Będzie dobrze!!

A ja dziś zawiozłam ostatnie zwolnienie, w poniedziałek wracam do pracy!!!Nie chciałam strasznie tam wracać, ale póki co nie mam nic nowego na oku, a siedzieć w domu też już nie chcę...wszyscy mnie namawiali, żebym sie nie zwalniała sama, tym bardziej, że jak tylko bedziemy mogli zaczynamy starania o dzidzię...Może jakoś tam wytrzymam do tego pięknego czasu:)Najgorsze będą codzienne dojazdy..
 
Ostatnia edycja:
witajcie kochane
dopiero wróciłam więc nie mam siłki was doczytać.
Jutro nadrobię zaległości
Co do mnie, jakoś dziwnie sie czuję , jeszcze tydzień do okresiku a ja mam już powiększone piersi, wydęło mi straszeni brzuch i bolą mnie jajniki. Macie też tak w drugiej połowie cyklu(u mnie cykle są długie do 33 dni)

buziaki dla WAS
 
padam z nog, impreza udana i to jak... tak ze az kot sie wyniosl do nas na dol do pokoju spac na fotel bo na gorze nie mial spokoju, jestem wykonczona, @ nadal brak, za to mam jakby ciagle mokro dziwnie jak na ten okres cyklu no i tempka nadal 37 ( nie mierze codziennie wiec to chyba nie ma znaczenia)... ide spac dobranoc mysl o ciazy troche mnie przeraza ale o jej braku tez... sama nie wiem czego teraz chce

milych snow

zdec gratuluje fasolki bedzie dobrze kochana a do gina to najlepiej 7tc lub 8tc bo juz serducho musi byc, jak chcesz to bierz acard na rozrzedzenie krwi zeby dzidzius mial jej wystarczajaco, ja chyba dzis wezme bo co mam myslec?
 
Witam we wtorkowy poranek....

Koti, Karola - musi być dobrze....trzymam mocno za Was kciuki...

Gosia - masz tu być z nami i koniec.....

Agatka - jak nie masz siły nadrabiać...to choć raz dziennie napisz kilka zdań co u Was...brzucholku...

Wiolka - dzięki za kciuki....ale coraz mniejsze mam nadzieje je zobaczyć w tym cyklu....

Asia - trzymaj się dzielnie kochana....


OLA....a Ty kiedy masz zamiar do nas wrócić....czekamy!!!:angry:

Całuski dla Was wszystkich.....
 
reklama
Czesc dziewczynki...
Nie bede pisala jak co rano,ze mi sie tylka z lozka ruszyc nie chcialo...
Dzis w nocy mialam piec wizyt w kibelku...Tak mnie cislo na pecherz a jak juz doszlo co do czego to pare kropelek...To wstawanie mnie wymeczylo-hihi.
Ide sie szykowac do szkoly.Jeszcze 7 razy musze wstac.
Milego dnia wszystkim:)
 
Do góry