reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Witam!

Agniesia82, postaraj się skontaktować z ginem, żeby coś zaradził, a póki co staraj się oszczędzać i leżeć jak najwięcej. trzymam kciuki :tak:

Karolcia, to że nadal masz 37,2 znaczy tyle, że miałaś owulację i jesteś w drugiej fazie cyklu. Jeśli taka temeratura utrzymuje się powyżej 16 dni to wtedy jest argumentem przemawiającym za fasoliną. Trzymam kciuki, żebyś się tej @ nie doczekała :-)

Gosia, musicie uwierzyć w żołnierzyki i będzie dobrze :tak:

Kasiu, zdrówka dla Małej!

Miłego dnia :-)
 
witam wtorkowo.
dzieciaczki w przedszkolu na koniki czekają,więc czas wyruszyć :tak:;-):-):-).
Jak mi się uda to zajrzę wieczorkiem.
Miłego dnia
 
Witam!

Agniesia82, postaraj się skontaktować z ginem, żeby coś zaradził, a póki co staraj się oszczędzać i leżeć jak najwięcej. trzymam kciuki :tak:

Karolcia, to że nadal masz 37,2 znaczy tyle, że miałaś owulację i jesteś w drugiej fazie cyklu. Jeśli taka temeratura utrzymuje się powyżej 16 dni to wtedy jest argumentem przemawiającym za fasoliną. Trzymam kciuki, żebyś się tej @ nie doczekała :-)

Gosia, musicie uwierzyć w żołnierzyki i będzie dobrze :tak:

Kasiu, zdrówka dla Małej!

Miłego dnia :-)

Siedzę sobie w pracy i rozbeczałam się siarczyście :-(
 
witajcie
Aga - śmigaj do lekarza.
Dziewczyny trzymam kciuki za wasze maluszki musi być dobrze. Wiem że ciężko, ale trzeba myśłeć ze będzie dobrze.

Ja siedze w pracy i po weekendzie starsznei wymęczona jestem. Buziaki
 
a ile po zabiegu poszłyście do kontroli.
bo nie wiem czy czekać na wynik his-pat.czyli ok.trzy tyg. po zabiegu.
czy pujśc wczesniej.al nic mi nie dolega tylko na wieczór troche brzuchal boli,ale lekko.
a pytanko do dziewczyn ktore nie miały zabiegu tylko oczyściły sie same
to wogule tak można i jak to sie dzieje trzeba w szpitalu leżeć czy w domu.
a to tylko za granicą tak jest czy tu też.
bardzo wam dziękuje za odpowiedzi naprawde widze fajna atmosfera tu panuje i przyjazne kobitki choć niestety temat najczęściej smutny.
 
reklama
a ile po zabiegu poszłyście do kontroli.
bo nie wiem czy czekać na wynik his-pat.czyli ok.trzy tyg. po zabiegu.
czy pujśc wczesniej.al nic mi nie dolega tylko na wieczór troche brzuchal boli,ale lekko.
a pytanko do dziewczyn ktore nie miały zabiegu tylko oczyściły sie same
to wogule tak można i jak to sie dzieje trzeba w szpitalu leżeć czy w domu.
a to tylko za granicą tak jest czy tu też.
bardzo wam dziękuje za odpowiedzi naprawde widze fajna atmosfera tu panuje i przyjazne kobitki choć niestety temat najczęściej smutny.


Ja Ci nie pomogę...bo miałam zabieg....zresztą jak tak sobie myślę to nie chciałabym sama ronić....myślę, że zabieg, choć dla organizmu inwazyjny to dla psychiki znacznie lepszy!
A co do wizyty u gina...to ja poszłam po 2 tygoniach,bo chciałam jeszcze zwolnienie ...zbadał mnie powiedział, że sie ładnie wszystko obkurcza...i tyle, kazał przyjść po @ i z wynikami.....więc myslę, że jak się nic nie dzieje to spokojnie możesz do @ poczeakć
 
Do góry