reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

ehhh a ja mam od wczoraj wieczorem taki śluz podbarwiony na brązowo i płakać mi się chce :-( oczywiście boję się, ale też taka jestem przybita... bo ostatnio też plamiłam ... :-(
 
reklama
Witam nowe mamy aniolkowe -
[*]
[*]
[*]
[*] to dla waszych aniolkow....
przepraszam, ze kazdej z osobna nie odpisze ale nie mialam wczoraj chwilki zeby was poczytac bo robilam teczke do awansu do szkoly i jestem zdechla...
poza tym ta dzisiejsza wizyta u gina mnie stresuje... nie moge sie na niczym skupic i nawet pewnie jak wszystko przeczytam to i tak nie spamietam...
trzymajcie kciuki prosze - odezwe sie jeszcze wieczorem bo dopiero bede szla kolo 19 do niego...
milego dnia wszystkim zycze:-):-)
 
ehhh a ja mam od wczoraj wieczorem taki śluz podbarwiony na brązowo i płakać mi się chce :-( oczywiście boję się, ale też taka jestem przybita... bo ostatnio też plamiłam ... :-(


Kochana....może to nic złego, ale ja mysle, że powinnas migiem do lekarza iśc.....!!
Trzymaj się...muysi byc dobrze....tylko błagam idź do gina jeszcze dziś!
 
Witam nowe mamy aniolkowe -
[*]
[*]
[*]
[*] to dla waszych aniolkow....
przepraszam, ze kazdej z osobna nie odpisze ale nie mialam wczoraj chwilki zeby was poczytac bo robilam teczke do awansu do szkoly i jestem zdechla...
poza tym ta dzisiejsza wizyta u gina mnie stresuje... nie moge sie na niczym skupic i nawet pewnie jak wszystko przeczytam to i tak nie spamietam...
trzymajcie kciuki prosze - odezwe sie jeszcze wieczorem bo dopiero bede szla kolo 19 do niego...
milego dnia wszystkim zycze:-):-)


Trzymam kciuki za wizytę...
ja tez się bałam iść, bo strasznie się bałam, że usłysze, że jeszcze mam czekac, że jeszcze się nie wygoiło.....ale potem sie okazało, że strach ma wielkie oczy...i że jest ok...czego i Tobie zyczę!
 
karolcia - tylko u mnie wyglada juz wszystko bardzo dobrze... moj M zrobil sobie seminogram i wynik ma fatalny - tylko 6% sprawnych zolnierzykow....:szok::szok::-:)-(


Faktycznie, przepraszam cos mi sie pokonociło....teraz sobie przypomniałam, że wy z chłopakami idziecie....
...słuchaj...to nic nie znaczy, może miał gorszy dzień...któraś tu juz pisała, żeby wyniki były wiarygodne to kilka razy trzeba badać....a pozatym pamiętaj, że teraz medycyna działa cuda....u moich znajomych to praktycznie bezpłodność mu stwierdzili...a teraz mają 3 letniego synka....
...więc głowa do góry.....
 
Dziewczyny...a ja znowu troche podkręcę atmosferę......
...mam cały czas tempkę 37, 2....i boli mnie brzuch jak na @...a ona ma przyjśc dopiero za tydzień....a wczoraj na bieliźnie (na wkładce) zauważyłam takie brązowe plamki....( to by było5-6 dni po owulce, i tyle samo bo przytulankach).....
...i pomimo tego negatywnego testu...zaczęłam znowu mieć nadzieje!
 
reklama
hej królewny
ja tak na szybko bo za godzinkę jedziemy a wszystko w proszku trochę się boje bo ostatnie takie badanie wyszło źle i dziś może się okazać że jest tragicznie że jedna nerka już całkiem nie pracuje
aj nawet nie chce tak myśleć

z Wercią jest coraz gorzej katar zrobił się zielony i doszedł kaszel spała 12 godzin co jej się bardzo rzadko zdaża wlaśnie jak ją coś poważnego rozkłada może jeszcze uda się nam dziś dostać po powrocie do pediatry a jak nie to jutro pewnie znowu antybiotyk będzie ale tym razem poproszę o zastrzyki bo ta jej wątroba niedługo całkiem zniknie
a że zastrzyki umiem robić sama a i Wercia przeciez nie ma czucia od pasa w dół to będzie bezbolesne i chyba lepsze dla organizmu

kochane moje trzymam kciuki za wszystkie
będzie dobrze
do wieczorka
 
Do góry