reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

dziękuje za odpowiedzi, nie mam z kim pogadać bo wszyscy w pracy, maz niestety też musiał iść, dzwoni do mnie co pieć minut i sprawdza czy wszystko ok, ale ja jakoś nie moge sobie miejsca znaleść, co chwila biegną łzy do oczu których nie umiem powstrzymać........najgorsze przedemną dużo odób wiedziało ze jestem w ciązy, nie wiem c dalej z praca ile moge wziąść L4 ? nie chce tam na razie wracać są tam osoby które pewnie mi źle zyczyły(moja dyrektorka) no i pracownicy którzy od poczatku kibicowali mi i dzidziusiowi, nie wiem jak wytrzymam te spojrzenia i wogóle masakra to jakaś....
 
reklama
dziękuje za odpowiedzi, nie mam z kim pogadać bo wszyscy w pracy, maz niestety też musiał iść, dzwoni do mnie co pieć minut i sprawdza czy wszystko ok, ale ja jakoś nie moge sobie miejsca znaleść, co chwila biegną łzy do oczu których nie umiem powstrzymać........najgorsze przedemną dużo odób wiedziało ze jestem w ciązy, nie wiem c dalej z praca ile moge wziąść L4 ? nie chce tam na razie wracać są tam osoby które pewnie mi źle zyczyły(moja dyrektorka) no i pracownicy którzy od poczatku kibicowali mi i dzidziusiowi, nie wiem jak wytrzymam te spojrzenia i wogóle masakra to jakaś....
Kochana,
Ludzie są teraz najmniej ważni.....nie przejmuj się nimi dodatkowo...najważniejsze teraz jest Twoje dobro....Jeśli chodzi o zwolnienie to nie będziesz miała z tym problemu, każdy lekarz (rodzinny lub ginekolog) wystawi Ci zwolnienie i zaświadczenie o zwolnieniu z pracy.... Weź tyle ile potrzebujesz, chociaż czasami lepiej wórcić od razu do pracy, dla niektórych to jest jakieś tam lekarstwo, choć nie wiem, czy w ogóle jest jakiekolwiek lekarstwo na to co sie stało....
 
aa2 witam na forum, chociaż bardzo mi przykro że musiałaś tutaj zawitać :-( Rozumiemy jak ciężkie przeżycie masz za sobą i jak trudno jest sobie z tym poradzić, szczególnie na początku. Będziemy Cię jednak wspierały tutaj jak tylko możemy. Ściskam

Aneczka, może zrób beta hcg i wtedy coś będziesz wiedziała, albo jeśli nie wystąpi nadal @ to powtórz test jeszcze raz, najlepiej idz do gina , po co się stresować i nakręcać.
Tutaj (czyt. w Stanach) ginekolog przyjmuje kobiety w ciąży generalnie w 8-10 tc, więc jest za wcześnie aby go odwiedzać. Poczekam do jutra rana i zrobię test jeszcze raz. Jeśli przez kilka dni nic się nie będzie działo to zadzwonię do lekarza i zapytam czy można u nich zrobić betę.
 
Jestem tylko na chwilę -nie nadrobię bo jakoś nie mam weny -jeśli coś się działo proszę o streszczenie... miłego wieczorka...

Asiu przytulam choć wiem jak to niewiele znaczy -bądźcie dzielni...
 
Ewelinko bo jak mam usiąść i nadrobić i jeszcze odpisać to zajmuje mi to stanowczo za dużo czasu.... a nie lubię pobieżnie czytać bo nie chcę pominąć kogoś kto potrzebuje choć zdania odzewu na swoją wiadomosć... ale 3 dni i tyle stron to nie do przebrnięcia jest, a chcąc za Wami nadążyć sama musiałabym dodawać parę stron w których z kolei pogubi się ktoś kto w ogóle nie ma czasu na forum... mam wiec założenie -raz góra dwa dziennie -w ten sposób jestem na bieżąco i nie dokładam się do produkcji:-p:-p:-p:-p ja już miałam swój czas na wygadanie się i z tego skorzystałam -teraz jest czas innych;-)
 
Witam

AsiuShe, brak mi słów....zresztą i tak nie mają one znaczenia.... przytulam mocno....


Nie pisałam ostatnio, bo jakoś nie wiem, co. Staranka odłożone do nowego roku, moje życie toczy się jak przed ciążą, więc jakoś nie chcę zaśmiecać wątku, zresztą i tak dużo pracuję, zanim nadrobię produkcję i wszystkim odpiszę to za dużo czasu. Zresztą komu ja jestem tu potrzeba.

Agata tobie tylko napiszę, że mam biurko do komputera, bo tak się kiedyś dopytywałaś.

Pozdrawiam wszystkie dziewczynki.
 
reklama
Dziewczyny ja tak szybko dostałam kolejne zastrzyki jutro na 10.00 jadę do szpitala na usg żeby zobaczyć co z dzidzią boli mnie cały czas brzuch i boję się że coś jest nie tak. Dziwne mam te bóle. Trzymajcie kciuki jutro mocno jak wrócę jutro to się odezwę o ile mnie nie zatrzymają:-:)-:)-(.
 
Do góry