reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Karolcia nie gdybaj poprostu zaczekaj a sie okaże choć wiem ,że to trudne:tak:, może być za wsześnie mi nawet w dniu spodziewanej @ nie wykazał, najlepiej poczekać pare dni po terminie.
 
ugotowałam zupke ,doprawiłam ale nie próbowałam bo przed wizytą nie chce żeby mi coś tam wlazło , jak M wróci i sobie naleje to ciekawe jaką będzie miał mine dopiero sie okaże.:tak:Kurde myślałam, że któraś odpisała już i teraz mam dwa posty pod spodem ,to niechcący
 
Karolcia nie gdybaj poprostu zaczekaj a sie okaże choć wiem ,że to trudne:tak:, może być za wsześnie mi nawet w dniu spodziewanej @ nie wykazał, najlepiej poczekać pare dni po terminie.


właśnie to chciałam usłyszeć....że brak kreski jeszcze wcale nie oznacza, że nic nie ma...., prawda?
poprzednim razem robiłam test tydzień po terminie @...a i tak kreseczka była bledziutka....

...ale tak mi się smutnawo zrobiło...
 
Karolcia poczekaj teraz też tydzień bez paniki, bo jak będziesz robiła za wcześnie to może być bledziutka ,a ty się będziesz martwić, u mnie też była bledziutka i teraz czekam zawsze do paru dni po dniu spodziewanej @ żeby nie panikować jak będzie bladziutka, teraz mi się spóźniła 3 dni, ale testu nie robiłam ,teraz mam @ i obyło się bez paniki.Ja lece umyć ząbki i do dentysty zajrze do was później.papa
Kasia podniosłaś mnie na duchu dziękuje, dwa chłopaki super
 
zmykam kochane obiadek dla R zrobic a i Wercia mizerna jest już wczoraj jak wróciliśmy z kościola to źle się czuła miala 37.3 i główka ją bolała katar z nosa jak woda z kranu leci ale do szkoły chciała iść choć po prostu dziś tam tylko była bo nic więcej nie robiła jak siedziała
teraz też bladziutka i ciepła
wpadnę potem
buziaczki królewny
 
reklama
Mnie,
na 2-3 dni przed poronieniem śniło się,
że poroniłam i to była dziewczynka...
Już duża i to w dodatku w ubranku :confused:

Stąd wiem, że to miała być Tosia a nie Franek:dry:

I to był już mój drugi sen o poronieniu...

 
Ostatnia edycja:
Do góry