reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

dziewczyny piszecie o witaminkach dla waszych m. nie wiem czy wiecie ale plemniki dojrzewaja 3 miesiace wiec od rozpoczecia zazywania tych tabsow to plemniki z nich beda po 3 miesiacach, tak gdzies wyczytalam, moj to bierze juz drugi miesiac wiec narazie staranka beda tak na luzie, dopiero w grudniu tak na maksa ruszymy chyba ze juz sie udalo choc sama nie wiem czy to jest prawdopodobne bo owulke mialam w 15 dc a m. zaszalal w 20dc wiec sama nie wiem.... wydaje mi sie ze bobo z tego moze byc ale sie okaze za pare dni bo jak do srody nie dostane @ to powtarzam testa w srode rano.. nie mam zadnych objawow narazie
 
reklama
Dziewczyny, a ja też bardzo chce tych Świąt i Nowego Roku...bo mam nadzieje, że przy wigilijnym stole usiądzie mnie więcej...a jesli nie to bardzo chce, żeby ten rok się już skończył...bo za duzo złego mi zrobił....i chcę z nowymi planami, marzeniami, nadziejami przywitać Nowy Rok....
 
nie wiem czy to jest prawdopodobne bo owulke mialam w 15 dc a m. zaszalal w 20dc wiec sama nie wiem....
z tego co kojarzę to jajo żyje 24 h, więc jak było tak jak piszesz to chyba raczej nie da rady, chyba że owulka jednak później była ;-)
jakby było odwrotnie 15dc szaleństwa, a 20 dc owulka to w sprzyjających warunkach żołnierzyki mogłyby dożyć i fasolkę zmajstrować ;-)
 
She napewno się pomodle kochana, brak mi słów, i łza się w oku kręci trzymaj się twardo:-(.

Dziewczyny miałam dziwny sen jakaś kamienica obskurna i ja u jakichś znajomych, poszłam z ich synkiem do ubikacji, potem ja chciałam się załatwić i patrze plamienie jest i potem dzidziuś wypadł na moje ręce, który o dziwo uśmiecha się piękny chłopczyk i wyciąga do mnie rączki nagle stał się większy i mówi mama, był taki słodki, poryczałam się normalnie, bałam się troche bo @ mi się spóźniała a przecież biore antybiotyk i może stąd ten dziwny sen, ale dziś przyszła@ i już daje mi popalić, nie wiem jak interpretować ten sen trzymam jednego chłopca za ręke na oko 3 latka, a w ręku trzymam drugiego, którego jakoś dziwnie urodziłam myśląć , zę to poronienie, czy to moje lęki czy coś ,ale finał snu był naprawde szczęśliwy może mój aniołek chciał mi powiedzieć nie martw się mamo, wszystko będzie dobrze.
Ide dziś do dentysty bo mi już ból nie daje spokoju jak już mam @ to moge brać silniejszy antybiotyk bo ten obecny taki lajtowy jest dzwoniłam do dentystki i powiedziała, że to co opisuje czyli taki białawy nalot to strupek jest ,ale jeśli się martwie to mogę przyjść dla świętego spokoju, co do próchnicy w ciąży to właśnie korzeń z zapaleniem taki jak ja miałam jak najbardziej mógł być przyczyną poronienia a miałam go 8 lat w stanie zepsutym, nie usówałam ze strachu a teraz wszystko polecze, co do ósemek to dwie już mam na wierzchu dentystka odradzała usówanie w tej chwili są w dobrym stanie, usówa się takie ,które nie mogą się przebić lub inne zęby im to utrudniają bo wtedy może być nieprzyjemnie.I moja pani doktor nie naciaga na cąłe szczęście dziś ide zanieść podstemplowaną książeczkę i mogę się leczyć u niej na nfz sama doradzała:tak:, tylko kanałówke chce zrobić laserowo więc musze poczekać do następnej wypłaty a reszte zębów nawet w ciąży mogę spokojnie robić z tego co mówi pani doktor.
Ugotuje zupke i lece do dentysty.
Karola nie martw się napewno wszystko będzie dobrze trzymam kciukasy i daj znać jak po wizycie.
Kasia to faktycznie bydle:wściekła/y:zero moralności debile.
 
Ide dziś do dentysty bo mi już ból nie daje spokoju jak już mam @ to moge brać silniejszy antybiotyk bo ten obecny taki lajtowy jest dzwoniłam do dentystki i powiedziała, że to co opisuje czyli taki białawy nalot to strupek jest ,ale jeśli się martwie to mogę przyjść dla świętego spokoju, co do próchnicy w ciąży to właśnie korzeń z zapaleniem taki jak ja miałam jak najbardziej mógł być przyczyną poronienia a miałam go 8 lat w stanie zepsutym, nie usówałam ze strachu a teraz wszystko polecze, co do ósemek to dwie już mam na wierzchu dentystka odradzała usówanie w tej chwili są w dobrym stanie, usówa się takie ,które nie mogą się przebić lub inne zęby im to utrudniają bo wtedy może być nieprzyjemnie.I moja pani doktor nie naciaga na cąłe szczęście dziś ide zanieść podstemplowaną książeczkę i mogę się leczyć u niej na nfz sama doradzała:tak:, tylko kanałówke chce zrobić laserowo więc musze poczekać do następnej wypłaty a reszte zębów nawet w ciąży mogę spokojnie robić z tego co mówi pani doktor.
Witaj,
widzisz co dentysta to opinia. Mój jest zdania, że 8 się usuwa, bo są niepotrzebne, a mogą narobić troche złego kiedy zaczną się psuć.....dlatego u mnie ani jednej 8 :-)Pozdrawiam serdecznie.
 
No napewno lepiej się pozbyć zanim zacznie boleć ja wogóle nie wiem po co one rosną skoro i tak trzeba je usówać:confused:, w ciąży faktycznie jest problem bo często jest to usówanie hirurgiczne a w ciaży z rwaniem zęba ciężko może rozważe taką możliwość samo usówanie nie boli tylko gorzej z bólem po wszystkim :baffled:, nienawidze ósemek:wściekła/y:.Narazie musze dobrze pucować.
 
No napewno lepiej się pozbyć zanim zacznie boleć ja wogóle nie wiem po co one rosną skoro i tak trzeba je usówać:confused:, w ciąży faktycznie jest problem bo często jest to usówanie hirurgiczne a w ciaży z rwaniem zęba ciężko może rozważe taką możliwość samo usówanie nie boli tylko gorzej z bólem po wszystkim :baffled:, nienawidze ósemek:wściekła/y:.Narazie musze dobrze pucować.
Ja wszystkie 8 miałam usuwane chirurgicznie.....w trakcie zabiegu nie bolało, ale po faktycznie ból nie do opisania......:zawstydzona/y:
 
reklama
Kochane...ja naprawdę czuje sie conajmniej dziwnie...i ten specyficzny, tepy ból podbrzusza....
...myślicie, że jest szansa, że ten test był robiony za wcześnie i dlatego nawet malutkiej, cieniutkiej, słabiutkiej kreseczki nie było...a mimo to...może być niespodzianka?:confused:
 
Do góry