reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Mamo sówko gratuluję synusia.
Bartuś -śliczne imię

Kasiu dobrze,że wyniki w normie

She ...dobrze będzie.TRZYMAM KCIUKI

Agatko wiem od czego mały dostał temperatury i to się potwierdziło dzisiaj niestety.
Od poniedziałku codziennie na każdej przerwie chodził się bawić do zerówki ,więc nie miał czasu zjeść 2 śniadania.Ta temperatura była z GŁODU !!!!
Efekt był taki,że od godziny 8 do 14 był na 1 misce płatków na mleku :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
Just tylko raz cię zakłóło i potem już nie?
Raz czy dwa, tylko że teraz siedze jak na szpilkach i już mam zwidy. Jakiś taki dzień, że się nie mogę do kupy zebrać i nic mi nie pasuje. Niby nie jestem senna na codzień, ale po całym tygodniu to w piątek już jakoś tak się zmęczenie kumuluje, że piątek ciężki jest. Ale musi być dobrze.

Kobietko, super, że wyniki w normie :-)

As, ale z Ciebie detektyw :-) dobrze, że się sprawa wyjaśniła to teraz musisz go tylko przekonać, że II śniadanie jest ważniejsze niż zabawa ;-)
 
Ostatnia edycja:
O jej Karolcia żebym tylko nie nakręcała się tak, że po owulacji się w 10 testów zaopatrze, bo ja mam takie różne tłumaczenia, że jakbym wiedziała szybciej to bym już wiedziała, żeby nie przesadzać z ciężarami i wogóle, musze sobie obiecać ,że poczekam przynajmniej do 5 dnia spóźnionej miesiączki:tak:
 
O jej Karolcia żebym tylko nie nakręcała się tak, że po owulacji się w 10 testów zaopatrze, bo ja mam takie różne tłumaczenia, że jakbym wiedziała szybciej to bym już wiedziała, żeby nie przesadzać z ciężarami i wogóle, musze sobie obiecać ,że poczekam przynajmniej do 5 dnia spóźnionej miesiączki:tak:

Oj Kochana...i tak bedziesz szaleć...i będziesz się nakręcać....
ja sobie tak siedzę i myślę...iśc po test...nie iść po test....
...niby @ mam mieć za jakieś 8 dni....ale nie wiem czy wytrzymam....choc staram się bardzo....;-)
 
Oj Kochana...i tak bedziesz szaleć...i będziesz się nakręcać....
ja sobie tak siedzę i myślę...iśc po test...nie iść po test....
...niby @ mam mieć za jakieś 8 dni....ale nie wiem czy wytrzymam....choc staram się bardzo....;-)
Wytrzymaj kochana wytrzymaj......bądź cierpliwa;-);-);-):-):-):-)
Ale tak w głębi ducha sobie mówię ("oby się karolci udało);-):tak::tak::tak:
Pozdrawiam
 
karolcia81,lenka29,kobietka22 dziękuję wam za odpowiedzi..... troszkę mnie uspokoiłyście :)
Wczoraj brałam pyralginę i no spe a dziś ibuprom max i no spe. Ból ustaje na ok. 2h i ból znów wraca. Ehhhhh my kobiety to mamy przerą.........
Również słonko gratuluję DOBRYCH WYNICZKÓW :)
 
reklama
Kurcze miałam jakieś problemy z połączeniem z internetem 5 razy do was pisałam to samo i ciągle nic nie wychodziło bo strona wygasała no więc tak:
Just to napewno nic groźnego i wszystko poprostu się przygotowuje do ciąży.
Karolcia zapewne też będe się nakręcać, bo jak sie ludzie strają o dzidziusia to poprostu nie moga się doczekać:tak:.
Doti mi pomaga nurofen forte tylko na te nasze baskie boleści.
 
Do góry