reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Dzien dobry wszystkim:-).Ja tez nie uzywalam tamponow po zabiegu niech to lepiej wszystko sie jeszcze dobrze oczysci.A u mnie nowe wiesci ide do szpitala na zabieg z ta noga moj lekarz juz jest jak sie dowiedzial ze mnie nie przyjeli do szpitala wtedy co mialam isc to sie zdziwil i odrazu zalatwil sprawe jak nalezy.A zbliza mi sie @ i jak dostane to now przelozymy zabieg masakra wogole.A mam uszkodzenie łękotki:-(.Pozdrawiam:-)
 
reklama
A to jeszcze ode mnie na weekend

Gdzieś w Wenecji na gondoli
jedna para się... kołysze
i zakłóca nocną ciszę.

Na kamieniu siedzi glizda
mówi, że ją boli... głowa
bo to strefa atomowa.

Przez las idą dwa zbóje,
wiszą im do kolan... miecze
bo to było średniowiecze.

Przed bocianem leci mucha,
bocian zaraz ją... wyprzedzi
bo ją 3 godziny śledzi.

Leci bocian borem lasem,
wyma****e swym... ogonem
przywołując swoją żonę.

Ja nie wiem, o czym ty myślałaś jak to czytałaś :)
 
Witam was ponownie. Nie odzywałam się bo pracowałam a dziś nie mogę się odnaleźć na tym forum, na której stronie ostatnio pisałam :(
Co do moich bliźniaczków to... na 1 usg były widoczne dwa pęcherzyki ciążowe lecz lekarz stwierdził, iż po jakimś czasie może się okazać że jest już tylko jeden. Ten który będzie silniejszy będzie chciał wchłonąć słabszego. Tak więc się stało.... jak trafiłam do szpitala z podejrzeniem ciąży obumarłej to na usg był już widoczny tylko jeden pęcherzyk wraz z zarodkiem, któremu serduszko nie biło:( Po tygodniu czasu był zabieg o którym już wcześniej wam pisałam.
33 dni po zabiegu dostałam miesiączkę (bynajmniej tak mi się wydawało- była bardzo skąpa i trwała 2 dni) aż do wczoraj kiedy po 19 dniach od tej poprzedniej dostałam taką już prawdziwą ,że dziś nie byłam w stanie pójść do pracy i brałam urlop na telefon. Obfita i bolesna niestety :(.
Miałyście też tak? Tak mnie rwie brzuszek i nogi do kolan a także kręgosłup, że tabletki jem jak cukierki??? :( Powinnam się tym martwić?????
 
Witam was ponownie. Nie odzywałam się bo pracowałam a dziś nie mogę się odnaleźć na tym forum, na której stronie ostatnio pisałam :(
Co do moich bliźniaczków to... na 1 usg były widoczne dwa pęcherzyki ciążowe lecz lekarz stwierdził, iż po jakimś czasie może się okazać że jest już tylko jeden. Ten który będzie silniejszy będzie chciał wchłonąć słabszego. Tak więc się stało.... jak trafiłam do szpitala z podejrzeniem ciąży obumarłej to na usg był już widoczny tylko jeden pęcherzyk wraz z zarodkiem, któremu serduszko nie biło:( Po tygodniu czasu był zabieg o którym już wcześniej wam pisałam.
33 dni po zabiegu dostałam miesiączkę (bynajmniej tak mi się wydawało- była bardzo skąpa i trwała 2 dni) aż do wczoraj kiedy po 19 dniach od tej poprzedniej dostałam taką już prawdziwą ,że dziś nie byłam w stanie pójść do pracy i brałam urlop na telefon. Obfita i bolesna niestety :(.
Miałyście też tak? Tak mnie rwie brzuszek i nogi do kolan a także kręgosłup, że tabletki jem jak cukierki??? :( Powinnam się tym martwić?????


oj tak, pierwszą @ po zabiegu miałam tak bolesną, że dwie noce to nie spałam i też wolne brałam...i na ketonalu forte byłam i płakalam w poduszkę....tak potwornie bolało...ale następne juz były normalne....na szczęście...bo się bałam, ze teraz to juz tak będzie.
 
Just tylko raz cię zakłóło i potem już nie?
Doti no niestety te pierwsze @ są najgorsze, musisz wytrzymać i tymi tabletkami się podpierać a jakie tabletki łykasz?

 
reklama
Do góry