reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Mama sówka gratuluje siusiaka:-), to super, że wszystko gra.
Laseczki jak wy wstawiacie takie ilości sówaczków, ja nie umiem tylko dwa mi się mieszczą
 
Witam dziewczyny:-D

Muszę się pochwalić, że będziemy mieli synusia Bartusia:-D

Wszystko w porządku, waży 500g i rozwija się prawidłowo:-)

Buziaczki dla wszystkich:tak:
no to super wieści gratulacje ja wpadne dopiero po 22 jak z pracy wroce bo musze juz leciec papatki kochane kurcze

she nie łam sie bedzie dobrze!!!!
 
Dziewuszki jestem dzisiaj -mieliśmy wczoraj wyjechać ale powiem Wam szczerze -po prostu coś robiło wszystko żebyśmy nie jechali... więc darowalismy sobie podróże i jedziemy dzisiaj...

Ja miałam zakaz używania tamponów po zabiegu i przy pierwszej @ -w ogóle jak nie musiałam to nie używałam ich (choc przed zabiegiem nawet na noc potrafiłam zakładać). Chodzi o to że to się zatrzymuje wszystko w środku a jeśli jeszcze nie jest zagojone ... mi lekarz zabronił.

Karola322 myśmy wczoraj trochę poszaleli:-) a że brzuch już przeszkadza to musieliśmy znaleźć optymalne ułożenie;-) no i tak głupio przy świadku się przytulać:-D

Gagatka
każde labolatorium ma swoje normy -napisałabym Ci jakie ja miałam podane ale papiery w torbie, torba w samochodzie a samochód z S w pracy:confused2: No i pewnie możesz za niedługo zaczynać... a kiedy to już Twoja dcyzja... trzymaj się dzielnie

Asiu she Ty po prostu testować nie chciałaś i dlatego zrobiłaś aferę ze ślubu nie ma -nieładnie:no: ja też ślub odwoływałam i jakoś mężatka jestem -to jest norma -do jutra się dogadacie:-)

Just79
jak samopoczucie???

Agniesia82 do Ciebie też to pytanie -jak samopoczucie???

Karolcia81 lezałam wczoraj w wannie i o tym właśnie myślałam -radosć, plany, usg szczęście z widoku fasolki z nadziei... i nagle bum... ale co z kobietami które nigdy -choć tak bardzo tego pragną -nie poczują choć chwili tej radości... kiedy po raz kolejny 7/8 rok pod rząd nadchodzi @ i nie ma nawet szans na zobaczenie II... nie ma radosci, powiedzenia bliskim... nie ma planów... nie ma widoku serduszka.... to jest dopiero tragedia...

Padroes
jeśli ładnie sie odbudowało to super:tak::tak::tak:

Daaa
suuuuper:-D:-D:-D no to za powrót po drinie (bezalkocholowym) i czekamy na trzęsienie ziemi a później teściki:-p:-p:-p przyznaj się przekonały Cię do powrotu instrukcje Vjolki:-)

Kaśka0201
trzymam kciukasy za występ:-):tak:

Vjolka
jak mija dzień???

Motylku
co u Was!!!!!!!!!!!!!!!!!! ja też trafiłam do chirurga -z kanapką i pencetą załatwił sprawę:confused2: i faktycznie rywanol mi dali

Ilonka26 ja też zawsze robię listę pytań i wizyta trwa godzinę, jak wychodzimy z gabinetu widzę na sobie oczy tłumu -ale w d... lekarz jest tak przecudowny że zawsze nam schodzi najdłużej:-)

Patib czyli to ostatnia @ która przyjdzie???

As drogą dedukcji doszłaś a nam nie powiedziałaś:confused2: durne te baby jakieś -kolegi córkę w przedszkolu do psychologa wysłali -bo ADHD ma, za żywa jest:szok: kolega poszedł bo wyjścia nie miał a pani psycholog -Dziecko zdrowe -to te panie trzeba na badania wysłać... bo kiedys sie dziećmi zajmowali -kółeczka, tańce, zabawy -a teraz jak sie dziecko zesika w przedszkolu to mogą po rodzica zadzwonic zeby przebrał:confused2::confused2::confused2: bo paniusie siedzą i g.. robią

Natalineczka555 to co Ty robiłaś w tej robocie??

Agnieszka0240 jak brzusio??? OOOOO przypomniało mi się -śniłaś mi się -że urodziłaś chłopca:eek: ja mówię -jak to przecież miała być juniorka -tak cały czas wychodziło, a Ty mi na to -ale jest chłopiec:eek::eek::eek:

Eda1983 więc czekaj tutaj z nami... dla Twojego Aniołka (*), czasem tu smutno czasem wesoło -zależy od ogólnego nastroju:tak:

Kasikz no ja to się rozwodzę co najmniej raz na tydzień:-p:-p:-p:-p

Kobietka22 dzielna dziewczynka:-):-):-) no widzisz nie taki wilk straszny:tak: a jeśli chodzi o palenie -po prostu rzuć i z bani. Ograniczanie nic nie da -będziesz co chwilę ślipić za ile mozesz zajarać... po prostu rzuć bo fasolki nie będzie...

Mama sówka
wiem bo już podejrzałam na innym Twoim wątku:-p:-p:-p gratuluje siusiaka w domu

Ja dalej postuluje za bb-elektrownią na dymano:-):-):-):-)
 
13X13 włąsnie tak sobie siedze i myśle tyle pracy dziś mam prasowania ,sprzątania ,obiadek trzeba zrobić i kąpiel sobie wezme i postanawiam sobie przy was jeśli dziś już nie zapale to nie pale jutro wcale joł:tak:.
 
Witam dziewczyny:-D

Muszę się pochwalić, że będziemy mieli synusia Bartusia:-D

Wszystko w porządku, waży 500g i rozwija się prawidłowo:-)

Buziaczki dla wszystkich:tak:

GRATULACJE :tak::-D

Dziewuszki jestem dzisiaj -mieliśmy wczoraj wyjechać ale powiem Wam szczerze -po prostu coś robiło wszystko żebyśmy nie jechali... więc darowalismy sobie podróże i jedziemy dzisiaj...


Agniesia82 do Ciebie też to pytanie -jak samopoczucie???


Ja dalej postuluje za bb-elektrownią na dymano:-):-):-):-)

no właśnie samopoczucie rewelacja, czuję się wyśminicie, tylko apetyt mam jak przed @ hi hi no może ciut większy i śpię, często ucinam sobie kilkuminutowe drzemki :-D i co i tyle... i te piersi mam wrażliwe, ale nie cały czas, tylko parę razy w ciągu dnia.
 
reklama
Halo dziewczynki :-):-)

She co Ty za numery odwalasz?? Nie przejmuj się przedślubnymi burzami!! To jak najbardziej normalne zjawisko!! Ja buty i tak wystawiam!! ;-)

Sówka gratuluję siusiaka!! :-D:-D:-D:-D:-D

Ja dzisiaj pospałam do 11.00, bo mam dzisiaj caaaaały dzień wolne :sorry::sorry: Musiałam odespać chyba poprzedni tydzień. U mnie mama chora, mąż w pracy, tak więc trzeba się wyszykować i do sklepu po jakieś jedzonko na obiad skoczyć. ;-);-) Tylko najgorsze, że nie mam pomysłu co by tu zrobić :-:)-(
Ostatnio to bym tylko zapiekankę z makaronem i mięsem mielonym i duuuuuuża ilościa sosu czosnkowego jadłą :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y: No ale ile można :-p:-p

Dziewczynki a jak sądzicie, jeśli kaszel mnie męczy już ponad tydzień, to zapisywać się do lekarza, czy spróbować jeszcze doleczać się syropkiem?? :sorry::sorry: Trochę nie chce iść do tej mojej przychodni, bo powiedzą, że jak kaszel długo trwa, to najlepiej jeszcze rentgena zrobić. A ja ze względu na chęć staranek niedługo wolałabym takich rzeczy nie robić :confused2::confused2::confused2::confused2:

Spadam się myć, szykować i lecę na zakupy :-D:-D:-D
Do napisania :-)
 
Do góry