reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Ja mam Pimafucort na grzybicę. Zostało mi po ostatnim zalapeniu. Posmaruję się na wszelki wypadek. Dobrze, że nie swędzi, bo bym zwariowała chyba.

Globulki dopochwowe też jeszcze mam. Ale póki co pojadę z Pimafucortem.

Co jeszcze się wydarzy niemiłego przed ślubem?


Tak właśnie zrób....:tak:

Oj napewno....będzie wszystko pięknie zobaczysz...jeszcze Cię los czymś mile zaskoczy....
...sikasz jutro?
 
reklama
...sikasz jutro?

Nie wiem właśnie. Agata mnie namawia. Ale ja nie jestem pewna. Te II kreski wyskoczyły po kilku godz od testowania, zarówno na jednym jak i drugim teście. A na każdym teście jak byk stoi napisane:

"Jeżeli w oknie testowym pojawia się tylko linia kontrolna C (brak ciąży), to po okresie dłuższym niż 5 min. nie należy odczytywać wyniku, ponieważ w teście nadal zachodzą reakcje chemiczne, które mogą zmieniać obraz przeprowadzonego testu."

Więc na 99% Fasolki nie ma, a II kreski to pewnie reakcja chemiczna. Zresztą temp w normie, cycki odpuściły, tylko brzuch został strasznie napięty i wydęty.

Niedługo na testach zbankrutuję.

Mogłam gościom pisać na karnecikach, że zamiast kwiatków każdy niech przyniesie 5 testów ciążowych ;-)
 
hejpowróciłam z wojaży aptecznych
zabijcie mnie ale kupiłam 5 testów
i miałałam się nie nakręcać



ale Ci zaraz lanie sprawie.....
...a ja się dzielnie trzymam....i nie idę do apteki.....może mnie w weekend pokusi...zobaczymy....

a narazie mnie zaczęły makabrycznie swędziec piersi, az musiałam wyjśc do toalety bo mi się głupio zrobiło, tak się drapać zaczęłam....a to chyba nie objaw ciągle tej samej owulki co?
 
Ja mam Pimafucort na grzybicę. Zostało mi po ostatnim zalapeniu. Posmaruję się na wszelki wypadek. Dobrze, że nie swędzi, bo bym zwariowała chyba.

Globulki dopochwowe też jeszcze mam. Ale póki co pojadę z Pimafucortem.

Co jeszcze się wydarzy niemiłego przed ślubem?
mi na takie dolegliwości po zabiegu pomógł też trochę żel do higieny intymnej Ziaji (zielony przeciwgrzybiczny)

Kasia, to owocnego testowania :-)
 
Dziewczyny...tak sobie pomyślałam, że my tak bardzo pragniemy zobaczyć tą drugą kreseczkę, że ją po prostu widzimy....i smutno mi się zrobiło...
...taki głupi kawałek plastiku i tyle przykrości może wywołać....a nie chce nam dac szczęścia.....
 
reklama
Asiu Agata Cie nie namawia ale prosi:-):-):-):-) jako ciężarna:-p:-p:-p:-p:-p:-p:-p:-p:-p:-p żebyś jutro rano siknęła w test:-):-):-):-):-):-)

A białe farfocle -cóż -przetarłaś się tak zaczęliście na całego jechać od @ że ho ho albo jedna noc bez i już coś nie halo

Vjolka ja miałam takie drobne kawałeczki i przed ciążą -ja myślę że to się złuszcza endo i to nic dziwnego....
 
Do góry