reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
To ja wam jeszcze powiem,

że właśnie dzwoniłam do stomatologa i we wtorek o 10.30 mam wizytę...
Już zaczynam się bać....:-:)zawstydzona/y:



mnie też coś w nocy zaczął ćmić ząbek.....ale ja sie umówie jak juz sie stestuje, żeby wiedzieć na czym stoje jeśli chodzi o ewentualne znieczulenie.....ale juz się boje....ble, nie lubie dentystów....zawsze mówiłam, że wolę sto razy iść do gina niż raz do dentysty!
 
hihi ale macie dzis temat :D zboczuchy, my z A. tez probowalismy wszystkiego ale on podczas @ nie lubi chyba ze w durga dziurke :-D a co do dziwnych miejsc to byl i samochod i laka i kuchnia, a i na tej lace nas przylapali :-) ale tak nas widzieli z jakis 300 metrow z gorki, wiec nie rozpoznali tylko ze do teraz nie wiemy czy czasem nie robimy kariery na np red tube lub youtube :-D

tak na marginesie, to warto sprobowac wszystkiego ale do wszystkiego trzeba sie przygotowac i z m porozmawiac ;)

ide obiadek gotowac bo niedlugo wstanie moj maruda, po nocce i tak bedzie zmierzly caly dzien...
 
Dziewczyny, ale macie produkcje od rana...szok!!!

Basika_28
- Witaj!Dla Twojego Kamilka światełko(*)..Nie tak powinno być:(Przytulam jak najmocniej, bo nie znam słów, które bym mogła napisać!Zostań z nami!

agnieszka0240
- może z tej Twojej juniorki jakaś tancerka będzie, skoro tak dobrze nóżkami pracuje:)

she - ja też o bucikach pamiętam:)A z M się pogodzicie:)Ja z moim K też się przed ślubem o pierdoły kłóciłam i zła byłam jak coś było nie po mojej myśli:)To normalne!

eda1983
- witaj. Dla Aniołka światełko(*)..Ja miałam zabieg..a pierwszą@ dostałam po 21 dniach.

V-jolka80
- ja liczę od rozkręcenia się. Gdzies wyczytałam, że plamienia zalicza sie do poprzedniego cyklu!
Twoje obrazki są zajefajne:)U mnie też @ na całego...a ja w czasie @ też nie praktykuję..więc też nici...
To witaj w klubie:)Ja mam wizytę w środę o 14:30 i też się już boję..ale damy radę!!:)

kobietka22
- trzymam kciuki za wyniki!!!

kazikz - my tez mamy z moim K tą grę:) "Rozkosz"..może ta sama..mamy z kartami, kajdankami i piórkiem..gralismy juz kilka razy i nawet fajna jest..tylko za często są puste pola:p

Agatka
- jeszcze nie badałam hormonu, zobacze co mi dzis powie, może skierowanie da..Ale mam nadzieję, że nie będzie nic bardzo poważnego i będziemy mogli zacząć staranka:)

A dla oczekujących @, życzę żeby nie przyszedł:)

Przepraszam, że tak pobieżnie odpisałam, ale za dużo tego..
O każdej pamiętam:)
 
mnie też coś w nocy zaczął ćmić ząbek.....ale ja sie umówie jak juz sie stestuje, żeby wiedzieć na czym stoje jeśli chodzi o ewentualne znieczulenie.....ale juz się boje....ble, nie lubie dentystów....zawsze mówiłam, że wolę sto razy iść do gina niż raz do dentysty!
podpisuje sie ja tez sie boje dentystow panicznie!!!
 
Ale Was naszło na tych zębologów. Epidemia normalnie. Co druga ma wizytę ;-)

Ja wróciłam z zakupów. Na osiedlu mam 2 apteki. W żadnej nie było testów strumieniowych. Więc kupiłam 2 Quick View. Ale sikać chyba nie będę, skoro mają czułość od 25mlU/ml. To tak samo jak Amil. Tylko chyba Quickowi bardziej ufam, bo on nigdy mi 2 kreski po pewnym czasie nie pokazał. A Amil tak. Dziwne :eek:

Skoro przestałyście świntuszyć, to idę gotować obiad :-p

Choć najchętniej to bym poszła spać, bo tak mnie zmogło... I to po kawie :szok:, bo wracając z zakupów wpadłam do Mamy do pracy i mnie kawą z ekspresu poczęstowano...

Wpadnę nieco później. Buziaki wszystkim!
 
im bardziej bedziecie zwlekac z dentystami tym wiekszy bedzie bol, jak mowilam ja chodze co pol roku, i usuwaja mi tylko kamien a to nic nie boli, wczesniej jak chodzilam co kilka lat to mialam takie ubytki ze szok a bolalo jak nie wiem; wiec dziewczyny ruszcie wasze 4 ltery dla waszych fasolek :p
 
reklama
PS KOCHAM CIĘ P.S - Cecelia Ahern (786270114) - Aukcje internetowe Allegro

licytujcie bo to swietna ksiazka, daje duzo do myslenia zanim sie poklucimy o pierdoly.... bo tej drugiej osoby za chwile juz moze nie byc i juz nie bedzie nam dane przeprosic... ja plakalam przy kazdej kartce


Czytałam obie i polecam gorąco tak jak Pati.b
 
Do góry