reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Asiu, między mną a mężem już lepiej. Mam nadzieję, że wyciągnął wnioski i w przyszłości takich numerów jak ten ostatnio mi robił nie będzie. Więc tak sobie żyję nadzieją, że już będzie lepiej
 
reklama
kochane opuściłam na chwilkę nasze grono bo mi się przypomniało że miałam zamówić kwiaty na jutrzejszy występ i gnałam do kwiaciarni jak głupia ale się udao choć muszę przyznać ze myślałam że będzie łatwiej
no i jeszcze płyn do baniek mydanych kupiłam bo dzieciaki w bańkach tańczą na wóżkach a że mamy jakiś czarodziejski aparat to tylko wplac plyn i podziwiac
DAA kochanie jak miło Cię widzieć bardzo się cieszę że wróciłaś i ta twoja obietnica ccodziennej wizytacji-trzymam za slowo
 
aha zapomniałam o najważniejszym
odebrałam tarczycowe wyniki i wyglądają tak:
ft3 3,02 norma 2,57-4,43 więc ok
ft4 1,31 norma 0,932-1,71 też ok
tsh 4,31 norma 0,270-4,20 za wysoko
ae dopiro od trzech tygodni mam zmienioną dawkę euthyroxu więc chyba moge powiedzieć że wszystko powoli wraca do normy
 
Sorki, ze pytam, ale...

Dziś moja pierwsza @ po zabiegu się rozkręciła i...
Mam małe skrzepki...
No i zaczynam się troszkę martwić,
bo wiele z was pisało o tym,
że po zabiegu nie powinno być skrzepów,
ponieważ wszystko zostało wyczyszczone...
Może ze mną coś się złego dzieje?!:zawstydzona/y::-(


Ja tez miałam za kazdym razem zabieg i tez miałam skrzepy i obfite pierwsze@ wiec sie nie martw:tak:.A liczyc powinnas od pierszego dnia normalnego krwawienia przynajmniej tak mi liczyli bo pamietam ze po poronieniu miałam podobnie jak Ty -słabe krwawienie a potem 2 dni przerwy i porządnie sie rozkreciło .Tekze dopuki nie ma gorączki to sie nie martw:tak:.
 
Kurde Dziewczyny chyba podłapałam jakieś świństwo, bo jak się podcieram po siusianiu, to na papierze zostają małe ilości takich białych farfocli. Takie białe grudki. Malutkie i mało, ale jednak :-(

Niestety nie pociasze Cie bo ja miałam podobne objawy bedąc w ciązy.Okazało sie ze jest to jakis rodzaj infekcji:no:.Na szczescie szybko to udało sie wyleczyc.Dostałam jedną ampułke dopochwową i krem do smarowania po tygodniu ani sladu po swinistwie:tak:,wiec moze nie jest zle:tak:.
 
Kasiu, super, że wyniki już praktycznie w normie, bo tylko ten ostatni trochę odchylony :-) a przedstawienie super się zapowiada :-)

A Ewelinka się nie odzywała, czy ja przegapiłam, bo chyba dziś mieli jechać do tego jajecznego doktora?
 
reklama
Do góry