reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

kochan to wczoraj był 15dc
szalenstwo wiem ale tyle zescie o tych swedzących piersiach pisały że i mnie zaczely swedzic
miałam w domu test AMIL więc sobie zrobiłam tak dla świętego spokoju teraz jak na niego patrzę to tez do połowy wyschnięty jest
ostatnio w mojej aptece była promocja na te testy więc kupiłam
może jakąs wadę mają i dlatego w promocji są
nie wiem kolejnego nie robię czekam na @ hcoć to jeszcze długo
 
reklama
SHE to ci na pocieszenie napisze że obie mamy zwidy
ja też wczoraj zrobiłam test i co i nic a rano jak na niego spojrzałam była blada kreska



Ja WAS chyba zabije.....:-)....to ja się tu staram trzymac z dala od apteki....i sobie cały czas wmawiam, ze ta ukłucie to na pewno nie to, że ten zawrót głowy to przemęczenie, że piersi to mnie pewnie bola od ostrzejszych figli z Z......a Wy "małpy" juz testy robicie.....

Ja powinnam dostać @ 2 listopada i mam zamiar conajmniej do 5 listopada wytrzymać....i koniec.....

A tw Wasze blade kreski...to mi tez spokoju nie dają......;-)

....znowy mnie ciągnie w brzuszku....ale....NIE NIE NIE NIE NIE NIE....nie polece po test.....:no::szok:

Przytulam Was mocno...i więcej sie tu bezemnie nie testować...:wściekła/y:
 
KAROLCIA ja gdybym nie miała testu w domu to też bym nie zrobiła ale akurat pod ręką był
nie nakręcam się nie szaleję
co ma być to będzie
kochanie ja też 2 listopada powinnam dostać @ wiec czekamy razem
ale zlituj się na testowanie juz 3 do 5 nie wytrzymam gdyby nie przyszła@
 
no to i ja się podpiszę pod takimi objawami w tym miesiącu, w moim przypadku okazały się lipne, ale wam dziewczyny życzę zafasolkowania, psychika robi z nami co jej się podoba, pozostaje tylko w waszym przypadku czekać :) a mi uwierzyć, ze może kiedyś zdarzy się cud

Ja się tak zastanawiam, czy u mnie podświadomość nie robi mi figla. To pierwszy miesiąc naszego przytulania bez wyskakiwania. Może stąd te objawy? Bo wiem w głębi duszy, że pradopodobieństwo zajścia wzrosło w porównaniu do poprzednich miesięcy, kiedy wyskakiwaliśmy...

kochan to wczoraj był 15dc
szalenstwo wiem ale tyle zescie o tych swedzących piersiach pisały że i mnie zaczely swedzic
miałam w domu test AMIL więc sobie zrobiłam tak dla świętego spokoju teraz jak na niego patrzę to tez do połowy wyschnięty jest
ostatnio w mojej aptece była promocja na te testy więc kupiłam
może jakąs wadę mają i dlatego w promocji są
nie wiem kolejnego nie robię czekam na @ hcoć to jeszcze długo

U mnie zaczyna już cały wysychać. I też ma ślad drugiej kreski jak tak teraz patrzę. Ale poczytałam sobie w necie trochę na ten temat i przestałam się nastawiać na Fasolkę, bo po tak długim czasie od sikania, procesy chemiczne zachodzące w tym teście nie mają nic wspólnego z Fasolką. Do tego na pierwszym teście kreseczka zaczęła zanikać. A ja dotąd mam wszystkie testy z pierwszej ciąży i na żadnym kreska testowa nie zniknęła. Więc ten Amil to jakaś lipa jest ;-) Bardziej chyba ufam Quick View. On nigdy po upływie dłuższego czasu nie pokazał drugiej kreski, jak wynik był negatywny na początku. Tyle, że akurat nie mieli, więc kupiliśmy co było...

poza tym na piersiach mam pajączki takie czerwone cieniutenkie niteczki przypominajace sieć pająka

Tego akurat u mnie brak :-) Tyle, że piersi wydają mi się jakieś kształtniejsze teraz...

Eeeee... Bredzę!
 
KAROLCIA ja gdybym nie miała testu w domu to też bym nie zrobiła ale akurat pod ręką był
nie nakręcam się nie szaleję
co ma być to będzie
kochanie ja też 2 listopada powinnam dostać @ wiec czekamy razem
ale zlituj się na testowanie juz 3 do 5 nie wytrzymam gdyby nie przyszła@

no dobra...pewnie ja tez nie wytrzymam.....zrobie sobie taki tajniacki....może nawet 1 listopada...bo to niedziela...to było by tak milusio, a nie przed pracą na szybko....a potem jak coś to ok 5 ten oficjalny, który tez mam w domku, ale go nie rusze bo mój Z go pilnuje, żebym w paranoje nie popadła.:sorry:
 
oj jakie my szalone jestesmy
ale tych pajączków to ja nigdy nie widziałam u siebie albo może nie zwróciłam uwagi nie schizuje po prostu czekam
jeszcze dwa tygodnie



ha! a ja juz u siebie to nawet dużo ciemniejsze obwódki wokól sutków widzę...wczoraj chodziłam nago po domu i kazałam mojemu Z szukaĆ objawów...i też to zauważył, że moje sutki sa jakies takie wyraźniejsze....

WARIATKI....JESTEŚMY.....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Oj laseczki jak wy się nakręcacie ja już sobie obiecuje, że jak zaczniemy staranka to wytrzymam bez testowania ,ale to bedzie trudne bo juz teraz bez starania latam do apteki jak chocby dzien sie @ spóźni tłumacząć sobie ,że lepiej jak najwcześniej wiedzieć:tak:.
13X13 no mam nadzieje,że zbyt długo nie będzie mnie męczyła ta dentystka licze dłużej bo wizyta jest droga i w miesiącu stać mnie tylko na dwie:-( w tym miesiącu mój M miał mało zleceń i to dlatego, no i był na chorobowym.
Jeżdże codziennie do teściów bo tam trwa budowa i mój M pomaga więc nie mam czasu zbyt dużo żeby was podczytywać.Pozdrawiam i buziaczki robie sałatke warzywną z majonezem i musztardką:tak:, jam jam , trzeba się podtuczyć przed starankami.
 
reklama
Do góry