reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

MOTYLKU GRATULUJĘ!!!!


A ja jestem po basenie w trakcie śniadanka -malowali mi gabinet więc muszę czekać aż smród farby się ulotni -oby jeszcze zdążyli przejrzeć klimę przed powrotem upałów bo jest troszkę nieświeża:baffled: nie mam netu po tej burzy w domu:wściekła/y:

Kasiamaj -witam i dla Twojego maleństwa zapalam światełko (*). Pytanie najczęściej zadawane -bo każda z nas chce już.... jeśli pobędziesz z nami dłużej dowiesz się ze czas szybko leci, że nie zawsze można już się starać... ale też że razem latwiej pokonać ból i pustkę. Każda z nas doradzi Ci badania i czekanie na zdanie lekarza -bo kiedy -to sprawa bardzo indywidualna. Ja dostałam zielone światło po miesiącu choć byłam po zabiegu i co z tego skoro nie mogę zafasolkować bo moj organizm na to nie pozwala. Życzę cierpliwości i trzymam kciuki:tak:

Asiu kochana nareszcie -tak to jest -żadna nie ma litości póki nie wyjedzie:tak::-) a gdzie Ty masz ten ślub bo muszę sobie scenerię w głowie zrobić a i zdjecia sukni dawaj!!!

Nikki to trzymać kciuki za dziewczynkę??? hmmm będzie parka -super mieć starszego brata i poznawać jego kolegów:-p;-) trzymam kciuki za wspaniałe wrażenia z usg

Olu tak wydaje mi się że winne są hormony i że to właśnie progesteron.:wściekła/y: jak u lekarza????

Just79 tak to jest czasami sami się nakręcamy -czasami lekarze nas nakręcają.... wiem tylko że moja koleżanka już miała iść do kliniki leczenia bezpłodności bo nie miała dzieci i wtedy zafasolkowała:tak: ja kiedy o tym nie myślałam w drugim cyklu chop i już a teraz??? drugi cykl minął.... a oszustwo z @ też miałam w drugim cyklu w 29 dniu

Kasikkz wszystkie staramy się nie myśleć wyluzować nie zapędzać w kozi róg ale samo myślenie o tym to stres. To dziwne -kiedy jest się na diecie ciągle myśli się o jedzeniu....

Karola322 pracoholiczko mała co robisz?;-) czekam na wieści

Kasiu Wypowiedzenie? tak czujesz ze już musisz zmienić pracę? mi osobiście praca pomaga... dobrze że wróciłam ale Ty masz Weronikę to gdzie w sumie masz się spieszyć? Robota to głupota:tak::tak: boski ten doktor -bawić się seksem -super pomysł:tak:

Kinguś ja dalej czekam ale gdzie w poście jest wzmianka o Kinii???? ja tu czytam czekam i d**a... no nic może następnym razem się pochwalisz pociechom:tak:

Karola71 a co u Ciebie???

Sonita ale przyjemnie;-) lepiej już próbować zawczasu a najlepiej codziennie przez cały cykl:cool2: to by wtedy dużo wyjaśniło dlaczego nie zafasolkowałyśmy:zawstydzona/y: Nie przejmuj się pustakami. Są ludzie i inne stworzenia. A ta durna choroba co? nie może już iść sobie precz? nie mozna tego jakoś przyspieszyć?!:angry: jestem zła

Martusionek takie lachony też są niestety.:wściekła/y: Marudzi Ci taka tępa sztuka i tylko ciśnienie podnosi. Ale musimy to przetrwać...

Koti
witaj -no niestety ja też żyje w niewiedzy choć skromnie ktoś mi kiedyś powiedział że to hormony:-(

Ilonka
tak szybko? ja tam nie mam krótkich cykli ale aż tak krótki to chyba przesada.:confused:

Katarzyna
miłych przygotowań i daj zać co lekarz powiedział:tak:

OlaPM witam:tak:

Uciekam do roboty bo masakra!!! mam nadzieję że w domu internet już będzie hulał -wstrętne burze
Papa
 
Ostatnia edycja:
reklama
Agatko tobie to dobrze w tym baseniku :tak: smacznego........ ja wciąż szukam pracy i nic ,rozdałam CV i nikt się nie odzywa :-(już jestem totalnie załamana:-(



I
git7ylehmunslimz.png
 
WItaj Kasiumaj. Przykro mi, że musiałas dołączyć do aniołkowych mam, Dla Twojego mleństwa zapalam [*]. Co do staranek, to zależy od lekarza. Mój gin, któremu ufam mówi, że starać się można po 2 prawidłowych cyklach - czyli odpowiednia ilość dni itd. Ważne też by sprawdzić endometrium i szyjkę macicy. Ja dostałam zielone światlo po 4 @. Dwa pierwsze cykle miałam bardzo długie, dwa kolejne już normalne.
Zostań z nami, a zobaczysz jak czas szybko leci.

wszystkie dziewczynki pozdrawiam
 
Kinguś a co nowego u ciebie hmmm;-)
Wszystko dobrze, w czwartek mamy usg.

MOTYLKU GRATULUJĘ!!!!


Kinguś ja dalej czekam ale gdzie w poście jest wzmianka o Kinii???? ja tu czytam czekam i d**a... no nic może następnym razem się pochwalisz pociechom:tak:
To już Motylek urodziła? Gratuluję :-):-)

A Kinia się wierci, wypycha jakieś szpiczaste części ciała;-);-)
 
Kinguś urodziła bo taki był plan więc jak tu zawitają to niech widzą gratulacje:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D lekarz kazał to miała rodzić:tak::tak::tak: Jakimi częściami ciała? ćwiczenia sobie urządza w brzuszku? jak nerki i kręgosłup w tym wypadku:confused::confused:

Katarzyna -trzeba być cierpliwym -trudne czasy z pracą. Ja u siebie jestem już 7 lat i nigdzie się nie ruszam....

Odezwę się po południu jak internet ruszył.
Cmoki
 
witajcie

ola pm, fajny nick :)

kasiamaj
, przykro mi że i ty przeszłaś przez to wszystko, światełko dla twojego aniołka
[*], zostań z nami, a kiedy będziesz mogłam zacząć starania to zależy od organizmy, bo tak jak dziewczyny piszą my czasami czujemy się już gotowe, ale organizm jeszcze odmawia. Obserwuj swój organizm, bądź pod kontrolą lekarza i za niedługo na pewno dostaniesz zielone światełko.

Katarzynka z pracą teraz jest ciężko, ale głowa do góry może już niedługo znajdziesz coś dla siebie, będę trzymała kciuki
a ten lekarz o którym ci pisałam pracuje w poradni na Bykowinie na ul. Sztolniowa 6, tel. 32 24 27 550

-----------
wygląda na to, że @ wróciła do normy bo wygląda jak sprzed ciąży, chyba więc powinnam się cieszyć, co prawda w 26 dc ale zawsze miałam @ między 27-29dc
 
Ilonko dziękuje bardzo za informacje :-) mój będzie pewnie wiedział gdzie to jest bo on mieszka na nowej bykowinie :-)
a co do okresu to dobrze ze ci się już wyregulowało to będziesz mogła dni płodne odliczać;-)


git7ylehmunslimz.png
 
reklama
Do góry