reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

no widoczenie u mnie tez jeszcze nie wszystko sie zagoiło ... tez tak mysle, wybiore sie do gina po nastepnej @ lub gdy sytuacja sie powtórzy, ale chyba sie jeszcze wstrzymam z przytulankami..

kurde teraz sie troche martwie bo moj mezulek z rozpedu w ta sobote spuscil sie do sroda, a po plamieniach widac ze na staranka to jeszcze stanowczo za wczesnie
elfa nie ma co się spieszyć ja sobie tak tłumaczyłyłam bo nie chciałam przeżywać tego jeszcze raz i to mnie motywowało żeby poczekać. słoneczko na pewno wszystko będzie dobrze ja byłam ostatnio na usg w 12dniu cyklu pęcherzyk miałam 20mm i nic z tego narazie nie wychodzi,więc naprawdę nie jest łatwo zajść w ciążę nawet jeśli ma się pęhcerzyki płodowe.
 
reklama
Wiem, ja się starałam 4 lata, I nie chodziłam na żadne monitoringi ani nigdzie. Zrobiłam sobie tylko podstawowe badania. Po przeszło 4 latach zaszłam w pierwszą ciąże. niestety straciłam ją. Później po przejrzeniu wszystkich USG z tych kilku lat doszłam do wniosku że nie były to torbiele jak niektórzy lekarze twierdzili tylko niepekniete pęcherzyki. Niemożliwe było żebym jednego miesiąca miała torbiel na lewym jajniku a drugiego na prawym. I tak z reguły na przemian miałam. Teraz załuje że nie zrobiłam sobie monitoringu i że żaden z lekarzy tez tego nie zaproponował. Dopiero teraz lekarka stwierdziła że zrobimy obserwacje pęcherzy i zobaczymy czy to faktycznie jest tą przyczyna. Liczę że to jest to i że dzieki zastrzykom bądź tabletkom doprowadzę do owulacji i może w końcu ciąży która skończy sie szczęśliwie po 9 miesiącach.

Jajka ale sie rozpisałam
 
Olu na pewno się uda. Musimy w to wierzyć
U mnie też pęcherzyki często rosły do dziwnych rozmiarów, stąd bardzo długie cykle. Dlatego brałam właśnie leki żeby wywołać, bądz przyspieszyć owulację.Bo nawet jeślio ta owulacja była to utrafienie w jej dzień przy tak długich cyklach, graniczyło z cudem.
 
cześć królewny
MOTYLKU a ja myślałam że już po a Ty jeszcze czekasz

o 16 mam gina ale tak naprawdę to nie wiem po co tam idę w ciąży pewnie nie jestem nie mam tyle szczęścia badania mam dobre chyba głowa szaleje za bardzo

dzwonili dzis z pracy co ze mna dalej co planuje wioec do konca sierpnia mam zwolnienie a potem sie z nimi pożegnam zreszta mam jeszcze 18 dni urlopu to tez go wykorzystam w trakcie wypowiedzenia

aj dziwnie mi dzisiaj wszystko sie uklada
 
Niestety nie dodzwoniłam się :wściekła/y::-:)-( będę musiała tam pojechać i zajrzeć czy nie ma jakieś kartki może na urlopie jest .......:wściekła/y:
I co byłaś??

dziś już 6 razy bigałam do wc bo mi wilgotno było i myślałam że to już (wybacz za opis dosłownie obrazkowy ale:baffled:...) i nie ma!!!
Najgorsze to czekanie bo albo by przyszła albo niech się pokażą II.

Cały czas jestem na lekach na tachykardię i nadciśnienie, maluch ma się dobrze i 17 sierpnia mam usg połówkowe, więc upewnię się, że będzie na pewno dziewczynka.
O już połowa, super :-)

U mnie cykle teżbyły dość nieregularne i trwały bardzo długo. Zobaczymy jak będzie teraz.
Mam nadzieje, że szybko Ci się uda.

Nie każda kobieta ma łatwo zajść w ciąże i okazuje się że nie jest tez taka prosta sprawą jej donoszenie
Jak było u mnie latanie do gina 3-4 razy w miesiącu, łykanie leków ale się udało;-);-)

No zobacze co mi powie jutro
A na którą masz?

aj dziwnie mi dzisiaj wszystko sie uklada
Trzymam kciuki za wizytę.
No cóż mam nadzieje, że sprawy będą się miały ku lepszemu;-)
 
Kinguś kazała mi z samego rana przyjechac. Więc wyjeżdżam z domu 0 7 rano żeby koło 8 byc u niej. Nie wiem może już się Ciebie pytałam ale zapytam jeszcze raz Czy ty długo po obserwacji pęcherzyków zaszłaś w ciąże??
 
Kinguś kazała mi z samego rana przyjechac. Więc wyjeżdżam z domu 0 7 rano żeby koło 8 byc u niej. Nie wiem może już się Ciebie pytałam ale zapytam jeszcze raz Czy ty długo po obserwacji pęcherzyków zaszłaś w ciąże??
U mnie było tak, że kilka cykli mierzyłam temp itp. nic nie wskazywało na owulację więc poszłam do ginki:
dostałam clo w pierwszym cyklu ciąża biochemiczna, w trzecim zaszłam ale poroniłam. Później odczekałam chyba 2 cykle i później za 2 razem się udało. Za każdym razem był monitoring tylko ja bez leków nie mam owulacji dlatego to tak wyglądało.
 
cześć królewny
MOTYLKU a ja myślałam że już po a Ty jeszcze czekasz

o 16 mam gina ale tak naprawdę to nie wiem po co tam idę w ciąży pewnie nie jestem nie mam tyle szczęścia badania mam dobre chyba głowa szaleje za bardzo

dzwonili dzis z pracy co ze mna dalej co planuje wioec do konca sierpnia mam zwolnienie a potem sie z nimi pożegnam zreszta mam jeszcze 18 dni urlopu to tez go wykorzystam w trakcie wypowiedzenia

aj dziwnie mi dzisiaj wszystko sie uklada
kasiu to po wizycie daj znać:-):-) trzymamy kciuki za fasolkę:-):-)
 
reklama
Do góry