reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Witam:-)
Maleństwo rośnie pięknie i pooglądałam Je sobie dzieś na USG.
Super;-)

Mam pytanie, czy jakbym dzisiaj zrobiła test ciążowy to mogłoby mi coś z tego wyjść?
Chyba jeszcze za wcześnie ;-);-)

Dziewczynki, a tutaj jest wiadomość od Dlaczegotak:
Mam do ciebie ogromną prośbę , ponieważ wykasowałam konto nie mogę pisać postów. Proszę cię napisz przy okazji swojego posta dziewczynom , że o nich my ślę i stale podczytuję i bardzo za mini tęsknię.
Pozdrawiam :-)

Witam Dziewczyny, ja jestem po 2 poronieniach w listopadzie 2008 i lutym 2009, strasznie to boli mimo upływu czasu i nie daje się o tym zapomnieć... Teraz znowu jestem w ciąży, to już 9 tc, ale strach cały czas zatruwa mi myśli... Mam synka 21-miesięcznego i tylko dzięki niemu to przetrwałam...
Witaj. Mocno trzymam kciuki

Musze sie tez pochwalic ze moje dziecko dzis rosadzała energia na wizycie u połoznej.Jak połozna badała Weronice puls to kopa zasunela ze az cały brzuch podskoczył:-D.Ogólnie wszystko jest ok mała skacze a ja jem i spie.
Mała szaleje, super :-)

zrobiłam dzis Werci prezent na Dzień Dziecka tzn. zamiast lalki zabralam ją do kosmetyczki i ma teraz w uszkach piękne błękitne kolczyki
Pamiątka będzie :-)

Dziewczynki.
Kochane moje panie.
Witaj Edytko.
Beatko - ależ nam rośniesz w oczach z malutką Kingusią!
Rośniemy, rośniemy. Choć moja teściowa stwierdziła, że pewnie mam niedowagę :eek:
Kinia kopie a M szczęśliwy, że ja czuje ;-)

a to moja fotka z dzisiejszego poranka....37tc leci
Ślicznie:-D
mialam wczoraj KTG i nagralam sobie bicie serduszka Wikusi i przed snem sobie słuchałam:-).
Muzyka dla ucha :-D:-D
 
reklama
witajcie
rozmawialam wczoraj z kobitką lat 37, w 37 tyg. ciąży, cała ciąza przelezana ze szwem na szyjce bo miala 0,38 mm szyjki:szok::szok::szok:
mój profesor dokonal cudu ze w ogóle udalo mu sie szef zalozyc, dawali jej 30% na donoszenie i sie udalo, za tydzien ma cesarke;-)
tak więc cuda sie zdarzają!!!!

witajcie!
Syla - powiedz cóż to za profesor (może z warszawy??)- bardzo mi zależy znaleźć takiego dobrego specjalistę od szwów i szyjek....itp

I co to za badania Alisa79 - trzeba je zrobić przed kolejnymi staraniami?
Dziś mam wizytę na 18 - i nie wiem o jakie badania się dopominać, bo po moich doświadczeniach wiem,że mało który lekarz tak sam z siebie wszystko mówi i daje skierowania (nawet prywatny).
 
witajcie!
Syla - powiedz cóż to za profesor (może z warszawy??)- bardzo mi zależy znaleźć takiego dobrego specjalistę od szwów i szyjek....itp

I co to za badania Alisa79 - trzeba je zrobić przed kolejnymi staraniami?
Dziś mam wizytę na 18 - i nie wiem o jakie badania się dopominać, bo po moich doświadczeniach wiem,że mało który lekarz tak sam z siebie wszystko mówi i daje skierowania (nawet prywatny).

no niestety to prawda, ja po poronieniu sama szukałam w internecie jakie badania robić, bo lekarka stwierdziła, że cytomegalia i toxoplazmoza wystarczy...:-(
także warto poszukać i nawet prywatnie porobić.
 
Laseczki! Wpadłam się pochwalić :) Właśnie wróciłam od promotora. Jest bardzo zadowolony z tego co zrobiłam. Zostały mi już tylko kosmetyczne poprawki i mogę dawać pracę do druku i oprawienia :))))))))))))) Epopeje napisałam bo ponad 100 stron ma moje dzieło..
A termin obrony mam 1 lipca już na 100% - recenzent i PANI DZIEKAN ( choć chodzą słuchy że rektor bedzie na mojej obronie - to ci zaszczyt :))) )zarezerwowani...
Promotor bardzo mnie pochwalił i powiedział że jest ze mnie niesamowicie dumny :)
A ja tylko rosnę z tej dumy :))

HUUURAAA!!!
 
I zarazem chciałabym przekazać wiadomości od Marti, która jakiś czas temu odpuściła narazie BB....
Napisała mi że nie jest u niej za różowo - znowu zaczęła krwawić i ma przykaz leżenia plackiem..
Wszystkie macie od niej najserdeczniejsze pozdrowienia i prośbę by nie pisać do niej narazie smsków - Martusia nie chce każdej z osobna pisać jak się czuje...
Mam nadzieję, że zrozumiecie..
 
Dzień dobry :-):-):-)

Ale mam zaległości :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y: Ale już biorę się za czytanie :tak::tak::tak:

Przyszła_mamusia super, że jesteś do przodu z tym wszystkim :tak: Ja mam obronę w poniedziałek :-p Ale pracy licencjackiej :tak:Masz stresika przed obroną?? U mnie się chyba już pojawił :-p

Pati.b super suwaczek :-D A co do serduszka, to u mnie było dopiero w 8tygodniu, więc głowa do góry :tak::tak:

Edytko dobrze, że znowu jesteś, bo bez Ciebie, to nie było to samo :tak:

Zabieram się za nadrabianie zaległości na bb :-):-)
 
Agnieszka0240 powodzenia na spotkaniu w sprawie pracy :-D

Kaska0201 widzę, że ciekawa ;-) wycieczka Cię czeka :-):-)

Pixella ślicznie wyglądasz :-D:-D:-D Po prostu idealnie :-):-):-)

Syla podziwiam Cię - dzielna kobitka z Ciebie :rofl2::rofl2::rofl2::-D:-D:-D, ja leżałam krótko i myślałam że zwariuję, a Ty już 5 miesiąc.
Trudno mi sobie wyobrazić leżenie przez całą ciążę, ale chyba będę musiała. Powiedzieli mi to w szpitalu po 2 poronieniu :-:)-:)-(

AgaAj pisałaś wcześniej, że córcia ma szmery w serduszku. Ja też je miałam. Wykryli je jak miałam 10 lat. Nawet do sanatorium mnie z tego powodu wysyłali. Jak miałam 16 lat trafiłam na kardiologie do szpitala i po zrobieniu echaserca okazało się, że nie ma tam już żadnych szmerów. Były one widocznie związane z dojrzewaniem :tak::tak::tak:
 
reklama
Dzień dobry :-):-):-)

Przyszła_mamusia super, że jesteś do przodu z tym wszystkim :tak: Ja mam obronę w poniedziałek :-p Ale pracy licencjackiej :tak:Masz stresika przed obroną?? U mnie się chyba już pojawił :-p

:-):-)

Narazie stresu brak...ale myślę, że wszystko przyjdzie z czasem..:)))
A Tobie zycze powodzenia!!!!!!!!!!!!!!
 
Do góry