reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Emy kochana rozumiem Cię, że szukasz kogoś kto Ciebie lepiej rozumie. Mam nadzieję że od czasu do czasu dasz znać co u Ciebie. TRzymaj się cieplutko. Wróć do nas kiedyś...
 
reklama
Witajcie dziewczynki,

Ostatnio długo myślałam i doszłam do wniosku, że musimy się pożegnać.
Na początku bardzo mi pomogłyście przejść te najtrudniejsze dni. Dziękuję wam za to, zwłaszcza Syla, Słodziutka, Koti... Dzięki
Dziękuję każdej z was na tym forum

Teraz wydaje mi się, że borykam się z całkiem innymi problemami niż wy,
nie robie badanek na cytomegalie i rózyczki, nie staram się zajść w ciążę (i długo nie będę)
dlatego czuję, że nie jestem psychicznie gotowa na pisanie na wątku "ciąża po poronieniu"

Znalazłam forum z dziewczynami, które przeszły lub przechodzą przez zaśniad i chemię
a kiedy się wyleczę i będę zbliżać się do momentu w którym będę mogła już się starać o dziecię wpadnę do was lub do staraczek
narazie nie mam siły

Nie zrozumcie mnie źle, każdej z was kibicuję i życzę spełnienia marzeń, tylko ja o ciąży narazie nie mogę myśleć

Buziaki

Powodzenia w dochodzeniu do zdrowia :tak:
 
Emy przytulam Cię do serducha. Daj nam kochana znać choć raz na jakiś czas. Wszystkie jesteśmy z Tobą myslami, martwimy się o Ciebie. Może to egoistycznie zabrzmi, ale pamiętaj o nas i nie pozwól nam się martwić zbytnio. Ja wierze, ze niedlugo bedzie u Ciebie dobrze, zregenerujesz sily i wszystko bedzie wygladac jasniej. Pamietaj, ze zawsze jestesmy tu dla Ciebie.
 
Ostatnia edycja:
Witam,
Edytko bardzo sie cieszę ze pokazałaś się masz rację aby nie poddawać sie ale sama wiesz że to bardzo trudne, bardzo bym chciała zeby wszystko się ułożyło ale ... no właśnie zawsze pojawia sie to ale... na chwilę obecną jestem po jednym opakowaniu tabletek za niespełna tydzień zacznę następne....za miesiąc muszę sie umówić na wizytę i zobaczymy co powie ...
Jeszcze raz powiem że fajnie ze sie pojawiłaś ...
 
Emy -to dobrze że znalazłaś kogoś kto Cię rozumie. Sama wiem jakie to ważne -podnieść się z czyjąś pomocą jest o wiele łatwiej. Mam nadzieję że przyniesiesz dobre wieści i nadzieję takim jak ja, którym wydaje się że po takiej tragedii nie ma nadziei. Pozdrawiam i trzymam kciuki
Dla Twoich Aniołeczków (*) (*)
 
reklama
Do góry