reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

obajwy ciążowe najpierw spac i spac w kazdym miejscu i pozycji do tego zaparcia potem bolące piersi ale ja się zorientowałam jak zapaliłam papierosa bo dosłownie jeden dymek i kibelek i od razu powiedziałam R że jestem w ciązy to żartował ze mnie że sobie wmawiam ale ja czułam ja wiedziałam
test zrobiłam dwa dni przed spodziewaną @ i był pozytywny
a teraz mam chyba przeziębiony pęcherz co chwila biegam na siusiu choć wcale dużo nie piję
 
reklama
She1978 - witam na forum. Czytałam Twoją historię.. jeśli macica sama się oczyściła to "lepiej" jednak że obyło się bez zabiegu. Czy to Ty miałaś problem z liczniem dni cyklu?

Tak slodziutka_e to ja. Może nie tyle problem, tylko nie do końca zrozumiałam na ostatniej wizycie mojego gina i nie byłam pewna, czy to co teraz przechodzę to liczyć jako długość cyklu (choć nie takiego typowego), czy cykl liczyć dopiero od kolejnej @.... Wydaje mi się, choć głowy nie dam sobie uciąć, że mój lekarz powiedział, że mimo, że był pęcherzyk, to przez to że nie był on zagnieżdżony i przez to, że @ przyszła równo 2tyg po terminie, można całe to krwawienie traktować jako prawie normalną @. Tłumaczył mi też, że wiele razy się zdarza, że z takim @ kobieta wydala pęcherzyk i nawet nie wie, że była w ciąży. Ja po prostu miałam tą świadomość, bo zrobiłam test. Odrazu nasunęło mi się wtedy do głowy pytanie: skoro zawsze miałam nieregularne cykle i 2x podejrzewałam się lata lateczne temu o ciążę, ale koniec końców dostawałam okres, to czy to były normalne @, czy też może już wcześniej zdarzyło mi się poronienie... Wiem, że to bez sensu. Myśleć o tym, ale to chyba normalne, że mi to przeszło przez głowę...

A ja juz nie spie bo dalej cierpie na bezsennosc

agnieszka0240 witaj w klubie. Z tym, że ja nie mogę długo zasnąć a rano się dobudzić. A w czwartek już powrót do pracy, więc kiepsko się widzę z pobudkami...

13x13 ja byłam w 5tc i nie miałam w sumie żadnych objawów. Nawet temperaturę miałam normalną. Jedyny objaw jaki zauważyłam u siebie (nim zrobiłam test) to nagle stałam się strasznie roztrzepana i ciężo mi się było zorganizować (co normalnie mi się nie zdarza).
 
Pixella pięknie wyglądasz, idealnie ! :-)

Senna to chyba od pogody byłam :-) No nieważne, zobaczymy za tydzień...

Dzisiaj idę na 13tą do ginka, cytologia itd. niech mi tam usg zrobi.


Całuski
 
Witam sie z Wami z samego rana ;-)

Alisa79 własnie dlatego tak ważne są te wymazy!! I naprawdę nalegam by każda z nas je robiła! Bo często nie dają żadnych objawów ale zabijają każdy płód!
Leczyć ją jest trudno. Choć mojej bliskiej koleżance po dobrze ustwionych lekach za pierwszym razem udało sie ją wybić. Ale czasem walka trwa znacznie dłużej. Czasem niestety nie udaje się wyleczyć. Ale musisz być dobrej myśli. Znaleźć gina co dobrze ustawi Cię z lekami i Ty i Twój Mąż musicie obydwoje się leczyć!
Życzę powodzenia. I nie poddawaj się.

Pixela Aniu ślicznie wyglądacie!

Andzi chyba taka kolej rzeczy jednak... kiedyś trzeba będzie usunąć się w cien..

Maja cieszę się że jesteś zadowolona z wizyty u ginka. Że porobił badania i teraz czekamy na dobre wyniki! ...supcio..

kaska0201- jak widzę czeka Cię wycieczka..

She1978 pierwszy dzień krwawienia to jest początek cyklu.. czy to jest poronienie czy okres.. jest to pierwszy dzień cyklu! Więc licz od dnia zaczęcia się poronienia.
A z tym myśleniem. Mi też nie raz w życiu @ spóźniała się 2 tyg.. też dumałam nad tym czy oby nie byłam wtedy w ciąży i nie ronilam. Jednak to co było i jest już za nami.. Nie mamy jak wrócić by sprawdzić - trzeba zamknąć i nie wracać do tego bo inaczej człowiek by zwariował. Myśl teraz o tym co się dzieje.
A ginek ma racje takich ciąż jest masa. Tyle że jak starsz się o dziecko zwaracasz na to uwagę. A jak nie .. puszczasz to mimo uszu.

Motyl Wikuś daje mocno mamie się we znaki. Ale to musi być cudne uczucie.

Haniu nocna cieszę się że wybrałaś tą drugą opcję. Dziękuje. Ty wiesz co chcę Ci powiedzieć.

Wszystkie Was witam.. życząc miłego dnia.
 
reklama
Do góry