reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
To miło, że mnie przyjęłyście. Pomimo, że nie jestem w ciąży ani też nie staram się o dziecko, będę tu czasem zaglądać. Cieszę się, że moja siostra znalazła na tym forum oparcie. Życzę powodzenia wszystkim, trzymajcie się.
 
Dobry wieczór dziewczynki,

Życzę wam miłego weekendu

Przykro mi że niektóre z was spędziły samotnie ten czas, ja właściwie też tylko u nas to zwykły weekend, nie ma majówki, za to mieliśmy tydzień temu długie 6 dni wolnego, tutejsza wielkanoc no i święto wiosny (dla muzułmanów) tak, żeby cały kraj miał wolne

ja się cieszę, że mogę normalnie funkcjonować przy niemowlakach znajomych, wogóle mnie nie ruszają
może dlatego, że widziałam moich syneczków moglam się z nimi pożegnać, to bardzo pomaga
i żadne inne dziecię nie wyjątkowe jak oni
jest takie arabskie powiedzenie :"W oczach matki nawet małpa jest gazelą"
(gazela tu to symbol piękna)
bardzo się cieszę ze koleżanki zachodzą w ciążę, rodzą zdrowe dzieci itd., jedyne co we mnie siedzi to okrutna tęsknota za moimi dziećmi, nawet czasem myślę, że nie chcę zajść w ciążę bo żadne inne dziecko mi ich nie zastąpi. wiem, że to bez sensu bo to byłoby też moje dziecko ale narazie jest tylko straszna tęsknota

ale domyślam się co czujecie słuchając zaaferowanych rodziców jak w kółko nawijają o swoich pociechach, wiadomo, że się cieszą i są dumni ale niestety nieświadomi, że może czasem wystarczy powiedzieć tylko kilka słów koleżance, która dopiero co straciła swoje dzieciątko a nie opisywać każdą minkę swojego


Pozdrawiam
Buziaki dla wszystkich
 
Tylko się przywitam.. i idę spac. Rano do pracy.
Wieczór bardzo udany...

Dziewczynki prośba do Was.. naprawdę posłuchajcie Alutki podpisuję się pod jej słowami obiema rękami,nogami i czymkolwiek jeszcze mogę. Dość pytań dlaczego ja! Nigdy nie znajdziesz tutaj na nie odpowiedzi. A ból i rozpamiętywanie niepotrzebne bo tylko dołuje. Musicie uwierzyć w cud.. uwierzyć że i Wam się uda. Tylko własnie to My jesteśmy "wyróżnione" i Bóg chce od nas czegoś więcej...
Tylko tyle na dziś.. bo śpioszek mnie łapie.

Dziękuje za życzenia! Jesteście wspaniałe!
Ale naprawdę zmykam

paaaaaaaaaaaaaaaa

P.S. Witam Izę - siorę Gabi..

I Agula Irl... do małych już nie należysz z TYM brzucholem :-p:tak:;-)
 
reklama
:szok:brzucholem:szok:
no chyba macie racje:tak:
no ale w slusznej sprawie przeciez ;-)
mnie i tak sie wydaje ze ten brzuszek nie jest jeszcze taki duzy;-)a juz niedlugo 7 miesiac wskoczy:-D
no nic kochane:laugh2:ja sie zegnam:rofl2:bo na weekend nas nie bedzie i pewno odezwe sie dopiero we wtorek:) tak wiec nie martwcie sie jakby mnie nie bylo:happy:
dobrej nocy zycze i pieknej pogody
 
Do góry