reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

czesc dziewczynki, wrocilam z urlopu a tu taaaakie wiesci :szok::rofl2::-D
Edytko kochana ..... modle sie, trzymam kciuki i skacze pod sufit :rofl2:

Emy kochana modlę się żeby wszystko było u Ciebie dobrze.

ja gotowa do startu z badaniami, a moj ginek mi na maila nie odpisal... pewnie na urlop poszedl - jak mogl !? :rofl2:
oj od poniedzialku komóra pojdzie w ruch skoro na maila nie odpisal :-p

a tak poza tym to pozdrawiam nocnie wszystkie dziewczynki
 
reklama
Kasiekkm....trzymaj sie kochana, musza cos poradzić na ten ból

Aga Irl....piękny brzuszek, ile masz w obwodzie cm? ja mam 92 cm od jakichs 2 tyg i nie chce nic przybyc
 
hej królewny
ja nie mam na nic czasu wczoraj byliśmy z Wercią w zoo ale chyba to my bawiliśmy sie lepiej niż ona
a zaraz jedziemy na starówkę i nad Wisłę ten mój R nie umie po prostu położyć się i odpoczywać
miłego dzionka dziewczynki
postaram se wpaść wieczorkiem
 
Witam się o poranku!
Dziewczyny ja także sie pytam "dlaczego" ale wiem to nie ma sensu, po prostu tak się stało i już czasu nie cofnę. Ale tak sobie siedzę i myślę że nam sie uda . Ja sam jestem przykładem że się udaje bo jestem dzieckiem :-) po poronieniu. Moja mam przed urodzeniem mnie miała właśnie poronienie i co jaka ma teraz fajną Martusię:-)
Dla nas też zaświeci słonko i Bóg da nam to o czym marzymy a my będziemy mogły obdarzyć tak wielką miłością nasze małe istotki.
Dobra idę posprzątam w domku i będę sie szykować na te wesele i będę twarda na tym weselu , poradzę sobie na początku sie bałam bo przyszła zona mego męża brata jest w ciąży i miedzy nami było dwa tygodnie różnicy przeżyje a jak mnie ktoś zapyta czemu my nie mamy dzieci to powiem ,ze mam 16 na grupie w pracy:-)
miłego weekendu życzę wszystkim:-)
 
Dobra idę posprzątam w domku i będę sie szykować na te wesele i będę twarda na tym weselu , poradzę sobie na początku sie bałam bo przyszła zona mego męża brata jest w ciąży i miedzy nami było dwa tygodnie różnicy przeżyje a jak mnie ktoś zapyta czemu my nie mamy dzieci to powiem ,ze mam 16 na grupie w pracy:-)
miłego weekendu życzę wszystkim:-)

i tak trzymać Martuś!!!! Zaszalej na weselu :tak: ;-)

Witam sobotnio Wszystkie Dziewczynki ;-)
 
witajcie

życzę wam wszystkim miłego dzionka.... ja uciekam niedługo do pracy a wracam wieczorem więc mało weekendowo będzie:-(

ale przynajmniej między ludźmi:tak::tak::tak::tak:

Koti to czekamy na wyniki badań.... i trzymamy kciuki....

Edytko tylko mi sie proszę nie przemęczać:sorry:
 
Kurcze, a wydawało mi się, że pogodziłam się ze stratą...
Ale teraz chyba przyszedł kryzys i strasznie mi smutno.
Przykre, że nas to spotyka, że nigdy nie będziemy w pełni szczęśliwe w ciąży tak jak inne kobitki.

Kupiłam wczoraj Vivę i tam jest o Rubikach ;-) tak się zastanawiam, że gwiazdy to raz dwa w ciąży i jakoś nie mają takich problemów... :eek:

Sonita, wiem, gdzie nie popatrzysz, na jaką okładkę - szczęśliwa ciąża...
Ale ja myślę, że my wiele rzeczy nie wiemy. Lansuje się szczęście, uśmiech, zdrową mamę w ciąży, sielankę par i co tam jeszcze PR wymyśli. Za przemilczenie niektórych spraw grubo się płaci, próbuje się zataić. Możliwe, że za wieloma z tych kobiet-gwiazd też stoją nieszczęścia, poronienia - ale my się o tym nie dowiadujemy. Ja sobie tłumaczę, że nie powinnam z żalem, zazdrością i niechęcią reagować na kobiety w ciąży - możliwe, że i one przeżyły wielką tragedię, a teraz los im to wynagradza. Tak, jak i nam w końcu dopisze pełne szczęście.
 
Edytko, przesyłam Tobie-Wam spóźnione, ale serdeczne życzenia: Spełnienia wszelkich marzeń, przede wszystkim tego najWIĘKSZEGO i najWAŻNIEJSZEGO - żeby radość na trwałe zagościła w Waszych sercach! Pozdrawiam serdecznie!
 
reklama
Moniabir, witaj, podobnie jak Ty, ja też przeżywam właśnie tragedię...

Nie potrafię jeszcze pocieszać, ale wiem, że musimy przetrwać ten ciężki czas i żyć nadzieją i mocno wierzyć, że będzie dobrze. Życzę Ci tego z całego serca... Łączę się w bólu
[*]
Kochane trzymajcie sie cieplutko. Trzeba przetrwać dla następnego maluszka.
 
Do góry