reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Mam jeszcze jedno pytanie jestem 3 tyg po zabiegu i od tyg mam takie objawy jak w ciąży. Mdłości , zawroty głowy itp.
Tydzień temu byłam na kontroli wszystko się zagoiło i jest ok.
Zastanawiam się czy wy też miałyście takie dolegliwości, czy to normalne?
Pomyślałam że może hormony się rozszalały.

Emy ja też jestem z Tobą, trzymaj się
 
reklama
Witam Was wieczorową porą:)


wróciliśmy z M z zakupów na weekend - masakra a miało być tak pięknie... pojechalismy do Almy i gdyby tam były wszystkie rzeczy z listy to byłoby pięknie 30 min i po zakupach, ale niestety:wściekła/y: nie mieli paru produktów i musieliśmy jechać do reala --------- grrrrrrrrrrr-------- staliśmy w kolejce pół godziny:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

Edzytko - dziś robiłam znów teścik i też jedna kreseczka - miałam owu wcześn ie w tym cyklu i już powinno byc - oczywiście zrobię jeszcze test w sobote to już będzie 28 dc - więc się ostatecznie okaże - ale raczej się nastawiam na stracony cykl - trudno -

Moniabir - witaj na forum. Współczuję straty, zagladaj do nas częściej - pomożemy w miarę naszych możliwości.
 
Witajcie dziewczynki wieczorową porą.
Ja po frycu i manicure :szok::sorry: miał być balsam na włosy ale że... więc tylko ścięcie i modelowanie czyt prostowanie i żeby czas spędzony nie był za krótki więc zrobiłam sobie jesio pazurki.. ciekawe jak przy mojej pracy się sprawdzą.(mam swoje króciótkie ale ładnie ozdobione i wogóle piękne:sorry::laugh2::rofl2:)
Zmęczona jestem MEGA.. myślałam że zasnę u fryca i makjużystki... wrrrrr
Ale i szczęśliwa.
Tyle o mnie :szok: ależ się rozpisałam...

moniabir - witaj wśród nas. Ciepłe przyjęcie już uzyskałaś. Zostań z Nami. Ciężko będzie. Nie powiem że łatwo ale z Nami raźniej i szybciej czas zleci Ci najpierw do pierwszej @ po zabiegu.. później drugiej.. badanek i staranek. A poten wkleisz nam piękny ciążowy suwaczek i będziemy razem z Tobą odliczać dni do porodu maleństwa.Pozdrawiam serdecznie i pragnę przytulić choć tylko wirtualnie. Dla Twojego Aniołka (*)

martusionek witam... i jak tam czas Ci mija. Jak napisała dlaczegotak... toxo..tylko świeżo przebyte może być przyczyną poronienia..

Asiu Angelko.. kochana...czyżby nie jesteś gotowa? Coż się stało? Jak stosunki z M?

Pati sławna Aniołkowa panno buziaczki dla Ciebie.
A kilogramy.. któż zbędnych nie ma?

Marzenko zapewne prezent bardzo się spodoba..ale widzę że i dla siebie i synka cosik kupiłaś... supcio.

Andzi nie zabierzesz mnie ze sobą :-( Szerokiej drogi kochana...

Iławianka Aguś...Ty też jesteś dobrym duszkiem forum..

Alisa dokładnie jest taki osobny wątek badania po poronieniu. Jak widać dużo masz już za sobą. Poczytaj o cytomegali.. bo ona mimo nawet że przechodziłaś nie daje Ci pewności że masz przeciwciała.. poczytaj o tym w badaniach. Nasionka meża warto sprawdzić. Warto zrobić wymazy na chlamydie, ureoplasme i mycoplasme.. i przeciwciała antykardiolipidowe i wiele innych badań.. zobaczy poczytaj i jak coś pytaj nas. Jak będziemy umieć tylko pomóc - napewno pomożemy.
A bunt i pytania się czemu mnie? Dlaczego? Jeszcze nie raz wrócą do Ciebie.. ale pamiętaj masz nas! Zawsze służymy pomocą. Nie daj się smutkom. Powiedz sobie że zrobiłaś wszystko i teraz też zrobisz a co Bóg da przyjmiesz...

Emilko bardzoo Ci dziękuje. Brak słow.
Kochana cóż Ci powiedzieć? Ze będzie dobrze? tego niestety nie mogę Ci zagwarantować..niestety nie mogę... Ale na moją modlitwę zawsze możesz liczyć.. wparcie duchowe i cokoliwek w czym mogłabym Ci pomóc..Tak jak napisała Alinka. Czasem chemia może być potrzebna, bo Bóg tak chce. Nie wiemy czemu. Nie wiemy po co. Tutaj się tego nigdy nie dowiemy. Ale jakiś głębszy sens w tym musi być i jest. Tylko nauczmy się z pokorą wziąść to co Bóg nam daje. Pomódl się o swoje zdrowie. Poproś by oszczędził..
Wierzę że gdzieś... tam jest Wasza piękna przyszłość. Dzieci, rodzina, wspólny dom. Ale nie wiem jak długo na to musicie czekać. Ale jedno wiem napewno ze WARTO czekać.. i nie poddawać się.
Jestem z Wami.. jestem..

Emilko.. betkę "rozdajesz" jak Tobie ma pomóc i mi .. chetnie przyjmę ...

Sywlia... dzień mija. Mam nadzieje że złe myśli już od Was odchodzą. Trzymaj się ciepło i ... wiesz że masz nas.

Olcia Pm.. wiec trzymam mocno kciuki.. całyyyy czas. A jak widzę powiedzenie w Twoim przypadku "pij pij będziesz łatwiejsza";-) sprawdza się hihiih

Ola81 jak mogłaby Cię nie rozszyfrować ;-)

Dlaczegotak- u Ciebie zbędne kg? :eek::baffled: gdzie Ty je widzisz kochana?

Madziu38 coż mogę powiedzieć. Cokolwiek powiem będzie beeee.
 
Cześć babki.
Normalnie nie mam czasu.
Tyle,co gdzieś mi się udało doczytać,to Słodziutka-trzymam mocno,mocno kciuki !!!
Sylwia,dla Ciebie buziaki dziś szczególne.U mnie jutro miną 2 lata.
Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie.przepraszam,ale ledwo się wyrabiam ze wszystkim:sorry:
Papa.
 
Witajcie.
Nie wiem czy pisze to we wlasciwym miejscu,ale co tam...
Jestem drugi raz w ciazy(jakis 5-6 tydz).20 marca tego roku poronilam samoistnie i nawet nie wiecie jakie bylo moje zdziwienie jak nie doczekalam nawet pierwszej miesiaczki a okazalo sie ze znowu jestem w ciazy...
Pobieglam szybciutko do ginekologa bo nie chcialam aby powtorzylo sie to co ostatnio...
W ten wtorek mialam usg,potwierdzil ciaze,ale jeszcze nie bylo wiadac bijacego serduszka(lekarz powiedzial ze moze jeszcze za wczesnie).Kazal brac kwas foliowy i magnez.Kolejne usg w przyszla srode.oszczedzam sie jak moge...
Niestety znowu zauwazylam plamienia(aaa lekarz powiedzial,ze gdyby sie pojawily to mam lezec),najpierw byly koloru zoltego czy tez bezowego a teraz mam jasno brazowe.Nie jest tego duzo,ale boje sie bo w tamtej ciazy tez sie tak zaczelo a skonczylo sie zle...
Siedze teraz sama w domu bo maz jest u kolegi.Co chwilke dzwoni i pyta jak sie czuje:)Kochany jest.A ja...leze i placze...juz inaczej nie potrafie.Jezeli przytrafi mi sie drugi raz to samo zalamie sie na dobre...To wszystko jest nie sprawiedliwe...To,ze tak bardzo chcemy,staramy sie a pomimo to tracimy nasze dzieciatka...
kiedys mialam inne wyobrazenie o tym wszystkim...
 
No tak, już późno trzeba by się już rozłożyć po długim dniu

also, ola81, dlaczegotak, słodziutki słodziku :happy: dziękuje za wsparcie, nie wiem co bym bez was zrobiła, wogóle bez was wszystkich
wiadomo rodzina wspiera mąż też ale nikt tak do końca nie rozumie
i słyszę tylko teksty typu:" a, ja tez kiedyś poroniłam, nie ma co rozpaczać"
no jasne, może ja tez za 20 lat tak powiem

dlatego dobrze mieć wsparcie w was, bo wiecie jak to jest
cieszę się że was mam i mam nadzieję ze też kiedyś będę mogła wesprzeć inne mamy aniołków tak jak wy

A co do betki to wpadłam na pomysł żeby może ogłoszenie zamieścić na staraczkach na przykład

BETKĘ ODDAM W DOBRE RĘCE, NIEUŻYWANA W STANIE B DOBRYM
18971,52

Jak myślicie ile mamusiek te 18tys może wspomóc?:nerd::baffled:

A tak szczerze to chętnie bym się tego pozbyła, mam objawy jak ciężarówka, która przechodzi menopauzę, co najmniej
Już myślałam żeby może siusiać więcej, ale to raczej głupi pomysł, z tej desperacji dostaje swira:rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2:

dobranoc
słodkich snów
 
agnieszka, nie wiem co ci powiedzieć

trzymam za ciebie kciuki, oby wszystko było dobrze
wiesz, ja na twoim miejscu jednak poszłabym do lekarza, chociaż na pogotowie
albo chciaż zadzwoniła do lekarza
szkoda nerwów

nie wiem jak to jest i skąd mogłabyś krwawić, czy to z ostatniego poronienia czy teraz jest coś nie tak

ja poroniłam 17.03 i krwawiłam dlugo, ale ze mną to inna historia
mam nadzieję, że plamienie ustąpi
 
Agnieszka witaj według mnie powinnas jak najszybciej udać sie do szpitala. Bo o tej porze tylko szpital teraz wchodzi w rachubę. Ja w 6 t.c. tez miałam lekkie małe plamienie koloru beż nawet nie brązowe. Pojechałam odrazu do szpitala i okazało się że kosmówka się odkleja i zostałam w szpitalu.. Jedź kochana może to nic poważnego ale warto sprawdzić. Trzymam kciuki
 
reklama
hejka!!!
co ja znowu widze:) co za wieściEdytko gratulacje!!! wiem że będzie wszystko dobrze u was, wierze w to i mocno modle się za waszą trójkę żeby bozia dała dzidzi siłę by życ :-)
Gabi trzymam kciuki za twoją anie :)
Carri czekam aż ty też zaczniesz staranka i dołączysz do nas staraczkow :)
Przeczytałam dzisiaj zaległości ale tylko z dwóch ostatnich dni... mój m jest w pracy wiec mam chwilkę ale już mi sie oczy kleją... jutro go musze przywitac z rana "goła i wesoła" hihi wczoraj go też tak zaskoczyłam hihi jak sie starac to się starac na całego co nie? biedny będzie on przez ten weekend majowy :) dobrze że jescze bez niebieskich tabletek sie może obyc ;-) mam nadzieję że reszta też tak pracuje jak ja...
zmykam do chrapulkowic, dobranoc wszystkim. bardzo się ciesze że was mam, że sobie popisze chociaż pewnie nikt na to nie zwraca aż tak dużej uwagi-bo jednak mam mało czasu żeby byc z wami codziennie-pewnie przez to tylko pare osób mnie kojarzy... a jestem tu już 4 miesiące, miałam czekac standardow 6 miesięcy ze starankami a wiem już dziś że w tym miesiącu nam się uda, oby tylko udało się także utrzymac ciąże... boję się strasznie ale nadzieją wygrywa ze strachem :-) :-D papa jutro zajrze jak betka edytki wzrosła :)
 
Do góry