reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

moniabir bardzo mi przykro z powodu Twojej straty. Dla Twojego Aniołka
[*]. Zostań z nami. Razem zawsze raźniej. Wiem bo dzięki dziewczynom jakoś to wszystko przechodzę.
 
reklama
Hej laseczki,

angelka, mikrodermabrazja fajna sprawa, ja kupiłam sobie taki zestaw domowy do robienia zabiegów na ciało i twarz (maszynka, 2 kremy, żel i balsam) firmy DermaNew bodajże w Sephorze, super sprawa
i jak się robi w domu raz na tydzień to aż tak strasznie się nie wygląda zaraz po

Edytko, trzymam za ciebie kciuki i nie daruję jak nie zobaczę twojego szkraba koziorożca (bo to chyba tak by wypadło) a ja koziorożec jestem:rofl2:
Rozmawiałam o Was wczoraj z mężem i kto jak kto ale Ty najbardziej zasługujesz na małe różowe szczęście. Kibicujemy ci kochana z całych sił

ah, jak chcesz to ci mogę trochę tej betki dać, u mnie tego pod dostatkiem!!!!!!!;-):sorry::baffled: :eek:

powiem wam dziewczyny, w nocy wzięło mnie na jakiś histeryczny płacz, aż nie mogłam złapać oddechu, strasznie się boję
okazuje się, że to moje krwawienie to wcale nie@, krew taka sama jak przy zaśniadzie, objawy wczesnej ciązy ale niestety nie pozostaje nic innego jak tylko czekać do następnych wyników żeby sie przekonać.
a tak bardzo boje się chemii

ale cóż mogę na to poradzić? NIC

tak więc życzę wam wszystkim dobrej nocy i ekstra super weekendu
buziaki
 
Witaj moniabir i zostań z nami - tutaj możesz pisać o czym tylko chcesz o bólu o stracie obawach nadziejach i nikt nie uzna że w jakimś temacie przesadzasz a dla Twojego aniołka (*).
Kasiek i jak tam Twoja szpitalna majówka?
Alicja wklej jakieś zdjęcie na BB bo umieram z ciekawości a nie mam dostępu do Twojej galerii na nk.
Pozdrawiam wszystkie dziewczyny.
Agnieszka Aj - powiadasz odrzuca na herbatkę - to super znaczy że hormonki szaleją a i dzidzia rośnie to jeszcze lepiej.
Sylwia - słońce wiem że dzisiejszy dzień mocno przeżywasz jestem z Tobą myślami - przepraszam że dopiero teraz piszę ale nie miałam wcześniej czasu ale myślałam o Tobie cały dzień trzymaj się i wypoczywaj
Emy mam nadzieję, że wszystko będzie ok. Zdrówka życzę aby się Twoje obawy nie spełniły.
Życzę wszystkim wypoczynku i pieknej pogody.
Edytko trzymam kciuki za wzrost betki - oczywiście daj znać
 
Ostatnia edycja:
Syla, myślę o Tobie.

Emy, kochana, proszę postaraj się na razie nie myśleć o chemii, może uda się jej uniknąć. Wiem, że to trudne i że się boisz, strach w takim przypadku jest normalny. Nawet jeżeli czeka Cię chemia to dasz radę przez nią przejść, bo będzie z Tobą mąż, rodzina i my, ale tyle osób jak się zbierze to choroba nie ma z nami wszystkimi szans. Przytulam Cię mocno, buziaczek.

Moniabir, przykro mi, że i Ciebie to spotkało. Zostań z nami, a na pewno będzie Ci łatwiej przez to przejść. Ból zawsze pozostanie i co jakiś czas będzie wracał, ale my zawsze będziemy Cię wspierać i chociaż teraz trudno w to uwierzyć to przyjdzie dzień, kiedy znowu zaczniesz się uśmiechać.

A ja już po wizycie. Ignasiowi nie spieszy się na świat, szyjka zamknięta, nie zapowiada się na poród lada dzień. Nie przytył za to dużo, waży obecnie 3250. Mogę już przyspieszać poród, także mam zamiar chodzić więcej, ale coś czuję, że mój synek urodzi się w terminie. No tyle wytrzymałam to i te 2 tygodnie wytrzymam cierpliwie, oby tylko mój synek był cały i zdrowy.

Alla, napisz mi z jaką firmą podpisaliście umowę w sprawie krwi pępowinowej? Bo my chyba też się zdecydujemy.
 
reklama
Do góry