reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
angelika jak ja przeczytałam o tej mikrodermabrazji to nie chcialąm Cie straszyc bo słyszałam ze po tym zabiegu upiększającym ;-) nie wyglada sie na poczatku zbyt efektownie :-) ale skora dojdzie do siebie za pare dni :-)

ja wrociałm od zembologa pani dr jest kochana najlepszy lekarz na świecie z jakim miałam do czynienia powiedział ze nic mi wyrywac nie bedzie i mam to sobie z głowy wybic i nadbudowała ścianke zeba :-) super

kingus ze zdrowkiem lepiej teraz zaczynam akcje odchudzanie od przyszłego tygodnia zaczynam poty na silowni hihihi

jeszcze odnośnie aniołków !!!!

jeśli jakieś dziewczynki są jeszcze zainteresowane to zbieram kolejne zamówienie bo nie opłaca mi sie piec jednej sztuki także jakby co to wiecie gdzie szukać
 
Dlaczegotak :tak:;-)

Pati witaski kolorowe...pani zembolog jak widać super. Ważne że dało się zembolka uratować... a z czego chcesz się kochana odchudzać?

Przyszłam na chwilunie...bo burza ustała a ja nie odpisałam wszystkim :zawstydzona/y:

Sylwia jestem mocno bardzo dzisiaj myślami z Wami.. (*) dla Aluni. A Wy trzymajcie sie dzisiaj dzielnie. Jesteśmy tutaj wszystkie z Wami.
Smutna to rocznica.

Marzenko.. i jaki prezent kupiłaś? Buziale ogromniaste dla Ciebie

Madziu38 u Ciebie jesio nic straconego.. dalej trzymam kciuki. Za wcześnie na test....

iza30 i jak sprzątanko domku? Doszło do skutku?

Olcia Pm i powiedz jak dostałaś termin rozmowy w tej dziwnej firmie? I jak staranka?

Sonita i jak egzaminy? Sny już lepsze?

Olcia Iza.. i do Ciebie bociek doleci.. do każdej z nas..wcześniej czy później.

Agatko.. oby jednak nie trzeba było powtarzać. Dziękuje za rozmowę.. Buziam i pamiętam o Tobie.

Kasiu Szafirku a Ty gdzie jesteś?????Brak tutaj Ciebie.

Naprawdę zmykam. Jesli o którejś zapomniałam wybaczcie.. spieszno mi..
Całuje Was wszystkie i kazda z osobna.
 
Edi słońce ty moje z tych 12kg które przybrałam od zimy hihihi az pani dr mowiłaze mi sie poprawiło ;-) no i ze przyda sie hormony przebadac
 
Dlaczegotak placilam 150 zł... zrobila mi troszke cos innego tzw. oczyszczanie na zimno a na koniec maseczka :sorry:Ciekawe co moj Dawid na to :laugh2:

Niusi@ oj nie wygladam efektownie :sorry: mam nadzieje ze jutro juz troszke zniknie
Mnie juz zabek przestal bolec to zapomnialam o dentyscie :sorry::zawstydzona/y:

Edytko co do staranek... Chyba na jakis czas zaprzestamy... Mieszane mam uczucia... Chyba to jeszcze nie ten czas...
 
hihi angela bedzie dobrze kumpela kiedys robiła ale mowiłaz e zabieg drogi i małe efekty daje ona nie była zadowolona hmm ale to rzecz gustu chyba i marsz do dnetysty prosze

ola ciesze sie ze sie podoba :-) a ja w lasnie sie zgapiłam ze zapomniałam umiescic aniołka w mojej kronice hahah wiec jak mozesz wyslij mi fotke na maila ;-)

zmykam obiadek robic i czas zabrac sie za sprzatnie a jutro do znajomych na dzialke nad jeziorko na grila :-) to sie goferek wyszaleje :-)
 
Edzia z egzaminu wyniki w poniedziałek, snów ostatnio żadnych nie mam... Od czasu tamtego.
Eeeh mimo tej pogody itd. smutno mi jakoś :baffled:
 
Wtam ponownie.
niusi@ Twoje aniołki furrorę robią!
U mnie chyba zbiera sie na deszcz. Smażę placki ziemniaczane. zaraz idę z kocykiem-prezentem do maluszka. Zrociłam dzis porządek w ciuszkach Magdusi.Bo są już szafki. I szok!! Ile ja ich podostawałam. Nic juz nie kupię.Jak były w mojej szafce to nie było widac ile ich jest. Hi hi.
Córeczka-Ola zwędziła mój karnet na solarium twierdząc,że i tak nie wykorzystam póki co i pobiegła. Ech, nastolatki, super sprawa, naprawdę, polecam.
Jutro wyjeżdżam na weekend, postaram się zajrzeć dziś, ale gdyby się nie udało..to miłych , spokojnych dni dla wszystkich.
Dziewczyny, musi być dobrze, prawda? tak chcę w to wierzyć, a tak ciężko się przekonać do takich myśli.
 
reklama
witaski

od rana na zakupach ...olaboga:szok: kupilam tatkowi koszule na krotki rekawek i saszetke na dokumenty :) chyba bedzie zadowolony ...sobie buty mlodemu bluze i ramke na zdjecie szkolne :-D Jestem zmeczona do tego czekam na rozkrecenie @ bo jet od wczoraj taka dziwna :szok::confused2::-(zostalo zrobic obiadek ale tak mi sie nie chce ...wiec jak narazie mlodego futruje deserkami i owocami

a I KUPILAM DZISIAJ OLEJ Z WIESIOLKA ;-)

Edytko fryzjer? chyba nie tak dawno bylas?:-D burza? u nas by sie przydalo troszke deszczu :tak:

pati zebologa? kurcze az mnie zaczely bolec ...ze strachu zeby:-D

alicja fajnie ze sie pokazalas i czekamy na relacje ze slubu

buziaki
 
Do góry