reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Tak na szybkiego. Bo muszę zmykac pod prysznic i do fryca...a tak mi się nie chce...

Pati bardzooo wierzę ja po prostu wierzę że wkońcu dla WAS zaświeci piekne słoneczko i los się odwróci i będzie już do końca z Wami na TAK!

Asiu Angelko dziękuje za pamięć i wiadomość. Wiele dla mnie znaczą takie gesty. Jesteście wspaniałe.
Jak się Asiu czujesz? Bo nic a nic nie piszesz co u Ciebie? Kiedy wkońcu oficjalnie zaczynacie staranka?

Karinko własnie tak masz zrobić poddać się woli Bozej. Bo tak jak pisałam już po raz setny my jako ludzie ze swojej strony robimy wszystko co w naszej ludzkiej mocy... reszta należy do Boga.

Carri IZunia jak mogłabym zapomnieć o takim promyczku jak Ty? Już zastanawiałyśmy się czy Ty nie remontujesz bolku i całego osiedla :sorry: Ale rozumiem Cię. Siostra oficjalnie zakończyła remont we wtorek po 3 miesiącach :eek::angry: i teraz sprzątają. Pewnie na majówkę będą już u siebie.
Czemu piszesz że staranka oddalone?

Alicja bananiaro... kochana i jak TEN wielki dzień w Twoich oczach? Taki straszny jak myślałaś?

Allaaa zobaczymy co Kubuś na pertraktacje z tatą.. zobaczymy czy trzymają sztamę od początku ;-)

Also Alinko ależ Ty masz powera.. dwa palcuszki dla siostrzyczek... czyżbyś zapatrzyła się na naszą Agulę Irl?

Agula Irl kochana.. tyle fluidków... "nie dziękuje"... Ty wiesz co mam na myśli.

Kusicielko.. herbatka be? Hjhihihiiih a to dopiero początek...
Dziękuje za telefon.

Andzi Ty wiesz co pragnę Wam powiedzieć.

Enka jejku kochana... ale ciepłych słów od Ciebie usłyszałam.. bardzooo Ci serdecznie dziękuje.. słów mi brak po takim wpisie....:zawstydzona/y::zawstydzona/y:
Nie zniknęłam dlatego że coś się szykowało. Miałam sajgon z firmą. Ale cały czas myślami byłam z Wami.. i cały czas jestem. Ja się nie ukrywam, gdyby tak było znów narzekałabym Wam że chcę odejść.. Ale jestem i mam zamiar być z Wami.. bo żyć bez Was już nie umiem

Alisa witaj wśród NAS... dla Twojego Aniołka zapalam (*).. pamiętaj że jesteśmy po to by się wspierać. Gdy masz ochotę płakać.. płacz - my otrzemy łzy ale też nie pozwolimy poddać się rozpaczy...Nie napiszę Ci niestety że ból minie.. bo tak nie jest. On tylko zmienia swe oblicze i Ty uczysz się z nim żyć. Ale zobaczysz może dziś wyda Ci się to dziwne co napiszę ale i DLA Was zaświeci słoneczko.. i Ty doczekasz się ciążowego suwaczka i będziesz z nami odliczać dni do porodu. Ja w to wierzę... i Ty uwierz.
Ale najważniejsze porób badania...

Kaska0201 modlitwą jestem z Anią...

Ola81 to Ty mnie zaprosiłaś na NK? Dziękuje ...

Alutka kochana alez reklama.. Edek z krainy kredek :eek::laugh2::rofl2: A Ty nie szalej tak po imprezkach...
Buziale dla Ciebie.

Dilajla... Ty zawsze jesteś kiedy potrzeba ... wiesz.. co chcę Ci powiedzieć? Ale się boje..

Kasiu Kasiekk czekamy na Ciebie i Frania... mam nadzieję że choć w szpitalu pomogą.

Dlaczegotak i jakie plany na majówkę? I jak firma ?

Wróbelku Asiu i jak dzisiaj? Wczoraj nie przyszłaś po kąpieli z M.. więc pewnie było bajecznie..

Guska Agula ciekawe czy Wy jeszcze w dwupaku.... czekamy na wspaniałe wieści...

Emmy kochana nie mów tak ani nawet tak nie myśl.. że gdyby.. . że może.. Bez sensu zadawać sobie takie pytania i dołować się nimi. CZASU NIESTETY NIE COFNIEMY.. choc niejedna z nas wiele by dała by móc to zrobić. Musisz iść do przodu nie oglądając się w tył i nie analizować tego co było i nie rozdrapywać zbyt świeżych ran.
Nie.. ja nie mówię o zapomnieniu - dzieci swoich nie da sie zapomnieć!!!! Ale mówię żeby wracać do nich tylko w myśleniu "pozytwynym" a nie rozdrapywać i gdybać co by było gdyby...
Kochana.. jesteśmy z Wami.. modlimy się za Was.. ofaiarowałam mszę za Ciebie i Twoją rodzinę.. wierzę że Wam się wkońcu uda iśc krok do przodu .. a potem kolejny.. kolejny i ani się obejrzysz ... jak zostaniecie szczęśliwymi rodzicami.

Maja Koti kochana a Ty urlop od BB? Gdzie jesteś kochana? Wiem wiem że masz urlop ale na BB pasowałoby zaglądnać...

Pyzunia??? Helooo?? A Ty gdzie się masz?

Haniu nocna kochana moja.. i jak się czujecie? Jak przygotowania do imperezki?

Mikuś, Gabi, MAdzię, Jeżyka, Dlaczegotak, Anesto Anię, i wszystkie mamusie pozdrawiam serdecznie i dziciaczkom przesyłam moc ciepłych uścisków.

Muszę kończyć bo burza się rozchulała i jesio postu nie wyśle:eek:
 
Dziewczynki popisałabym wszystkim ale się boję burzy.. wybaczcie..

Dziękuje za komplemnty..

Olcia Pm.. i Asiu miłego dnia...

Wszystkim nie wymienionym przepraszam...

Marti jestem z Wami myślami..

Innanion (czy jakoś tak nick..) czy ja dobrze doczytałam jesteś w ciąży i czekasz na potwierdzenie Twego stanu?

Paaaaaaaaaaa
 
reklama
Do góry