reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Dziewczynki ja uciekam, lece do kosmetyczki na mikrodermabrazje :sorry: podobno mam byc po tym zabiegu piekniejsza!!!!! oj napracuje sie ta kosmetyczka by to uczynic, oj napracuje :-D
 
dziewczynki ja zmykam umyć łepek
własnie była ola81 odebrac aniołka :-) miło mi było poznać koleżankę z BB :-) hmm tylko zapomniałam zrobic fotke aniołkowi hihihi no ale coż skleroza nie boli

Edi ja kciuki mam zaciśnięte za Was tak samo jak za Anulke Gabi :-)

Alicja pikne zdjęcia na NK pikne :-) kochan masz ty czym oddychac ;-)
 
:-)DZIEN DOBRY:-)

Emy nie ma co myslec ze jesli przechodzilabys te kilka tygodni duzej w ciazy szansa byłaby dla Twoich aniołków, czasem tak sie zdarza i trzeba miec teraz nadzieje na lepsze jutro Ja straciłam swoje malenswto w 25 tygodniu - i to moze utwierdzic Cie w przekonaniu ze nie ma znaczenia tydzien....... Teraz głowa do gory i do przodu !

Alutka pewnie ze juz zostane z Wami :-)

Also zycze milych odwiedzin :-)

Marlenko mam nadzieje ze zakupy sie udały i kupiłas cos tacie ;-)


Syla28 tule Cie kochana....Dla Twojej kruszyny (*)

Angeliko miłej wizyty u kosmetyczki :-)

Alicja moze jakies zdjecie bys wkleiła ze slubu ? No i milo wogóle ze wróciłas juz do Nas moze dzis jakas imprezka bedzie :):-)

Edytko caly czas kciuk mam zacisniete i az ciezko mi sie pisze ale jak trzeba to trzeba :)

Miłego dzionka Wam zycze ide gotowac obiadek
 
buziaczki dla wszystkich na cały dzionek:-D:-D:-D:-D:-D

Alisa napewno będzie ci dane poznać Edytkę..... to dobry duszek tego forum:tak::tak::tak::tak:..... w skrócie "Edek z krainy kredek" jak nazwała ją Alicja..... a Alicja to nasza bananiara, która w sobotę podpisała wyrok zwany małżeństwem i od tej pory nie ma dla nas czasu.....

Sylwia nocka już za wami..... wyśpij się dobrze i odpocznij

Karola ach te boćki.... do nas tez przyleci..... zobaczysz....

Marzenko jaki prezent kupujesz.... masz plana czy dopiero poszukiwania?

uciekam bo moje mebelki przyjechały....

Jakie to sympatyczne: "Edek z krainy kredek" :-D:-D:-D

"..... a Alicja to nasza bananiara, która w sobotę podpisała wyrok zwany małżeństwem i od tej pory nie ma dla nas czasu....." :no::laugh2: - Dajcie się dziewczynie nacieszyć mężem......;-)
 
Czesc Dziewczynki.......

Edytko.....bardzo bardzo się cieszę...zreszta chyba nie muszę Ci wiele pisac,prawda?Trzymam kciuki i pamiętam w modlitwie.....:tak:;-)
Selenko....Madzia duza i dzielna....juz Wam wiele nie zostało....
Gabi...cieszę się ,ze wynik jest dobry....musi byc ok...przytulaski...
Carri....;-)....szybkiego ogarnięcia po remoncie.....
Alicja...fajnie,czekamy na następny tydzien i relacje ze slubu i weseliska....
Alisa...chyba jeszcze Cię nie przywitałam,przykro mi ze i Ciebie To spotkało....przytulam mocno.....zostan bo tu naprawde łatwiej jest przejsc przez te cięzkie chwile.....
Sylwia...Ciebie dzis tule szczególnie....bądz dzielna kochana.....
Niusia....dentysta sadysta...jak ja zawsze się bałam takich wizyt....powodzonka...

Aga Ir,Pixelka,Pati.b,Allaa,Also,Dilajla,Jezyk,Anesto,Aneta,Magda,Karolka,Ona,
Agi,Ola,Kasiek,Szafirek,Wróbelek,Emy,Hania,Scarlet,Marlenka,Alutka,Guska,
Dlaczegotak,Angelka,Marti,Kingus...i całą reszte pozdrawiam......
 
hej hej, ja juz w domeczku :)
jutro odpoczywam a w sobote najpierw na zakupy w poszukiwaniu sportowego obuwia dla mnie a pozniej grill na dzialeczce :) i piweczko...mniam

Edytka, mocno trzymam kciuczki za Ciebie :* i za Wiesia i za Fasolinkę :*

Brzuchatki - duzo spokoju i odpoczynku przede wszystkim

Alicja - po raz "enty" gratuluje wspaniałego MĘŻA!

Asieńko - na tą waniliową z colą to i ja bym się wprosiła :p, także możemy we 3 :)

Aga_AJ a jak sie czujesz kochana?ciazowo?

Ola-Iza a jak u ciebie?nudno dzisiaj w pracy ?
 
reklama
heh....ja własciwie sama nie wiem jak sie czuję....mdłości raz sa raz ich nie ma....rano prawie mnie cofnęło bo powąchałam herbate z puszki....hihihi...ale ogólnie dobrze.....wczoraj musiałam kupic dresy bo jakoś dzinsy mnie uwierały....
 
Do góry