reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
tak bardzo sie za Wami stesknilam :***
teraz za duzo czasu nie mam bo mam wesele przyjaciolkiw sobote wiec troche zalatwiania jest :rofl2:
Wracaj do nas ;-);-);-)
Witam kochane ne odpisuje bo nie mam czasu ale czytam na bieżąco
A jak zdrówko?

jutro odpoczywam a w sobote najpierw na zakupy w poszukiwaniu sportowego obuwia dla mnie a pozniej grill na dzialeczce :) i piweczko...mniam
Ja dziś jadę butków szukać a jutro na działkę udało mi się wyciągnąć M i zostajemy do soboty :-D:-D

heh....ja własciwie sama nie wiem jak sie czuję....mdłości raz sa raz ich nie ma....rano prawie mnie cofnęło bo powąchałam herbate z puszki....hihihi...ale ogólnie dobrze.....wczoraj musiałam kupic dresy bo jakoś dzinsy mnie uwierały....
:-D:-D:-D Brzusio rośnie, super :-):-)
 
Sylwia tulę Cię mocno dzisiaj.
Selenko super, że z Madzią wszystko w porządku.Duża panna będzie:tak:. Moj Kubuś pewnie też, bo ja mam 176cm a mąż 186 więc będzie miał po kim rosnąć.
Aguś AJ na zachcianki przyjdzie jeszcze czas, ja potrafiłam jesc plasterki cytryny, bo mi sie czegos kwasnego chciało:tak:.
Edytko jak obiecałam od wczoraj nie puściłam kciuków i nie puszcze:-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)
Wczoraj mój mąż umawiał się z Kubusiem, że ten pojawi się na świecie 16 maja.Ciekawe czy się go posłucha....Tak bardzo bym chciała tulć moje maleństwo, a to już by było za dwa tygodnie:szok::szok::szok::szok::szok:.
Also masz jakieś objawy zbliżającego się porodu???
Pozdrawiam was wszystkie i owocnej majówki życze.....
 
Alla, u mnie chyba brak objawów. Fakt, że brzuch mi twardnieje od czasu do czasu, ale nic poza tym. Dzisiaj trochę mnie znowu krzyż i nogi bolały nad ranem. Idę na wizytę na 18:30 więc może chociaż szyjka się zaczęła wreszcie skracać, zobaczymy.

Teraz mykam robić ciasto, bo moja Julka prosiła o murzynka, a dla drugiej robię karpatkę. No i jeszcze warzywa na sałatkę chcę wstawić. W międzyczasie będę do Was zaglądać.
 
reklama
Dziewczynki..

cóż to za szczęście że WAS mam.......
008.gif
 
Do góry