reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
a moja tesciowa ma 2 synów i mówi ze załuje ze córki nie miala! ze chłopaki takie i owakie, hehe a ja sie smieje bo moi rodice mają 2 córki i tez niezłe przeboje z nami mieli, a teraz został im małolat 18 letni w domu i dopiero mają z nim przeboje...hehe
chcieli synusia to maja synusia;-)

a tak powaznie to co za różnica!
 
Kasiu, fakt, ależ ten czas goni, jeszcze pamiętam jak sie nie mogłas doczekać początku staranek? Wakacje 2008, pamiętasz?
Sylwuś, masz rację, nie ma znaczenia i dziewczyny potrafia dać popalić a chłopcy byc spokojni. Nie mam porównania, ale widzę u znajomych.
allaa, konieczne daj nam fotkę!!!
marlenko, miłego dnia i do napisania.
 
reklama
pewnie, masz rację SYla,,,,, byle zdrowe,,, po naszych stratach to co by nie było to najukochańsze,,,,:-D:-D:-D
ja mam brata i żyłam zawsze z nim jak pies z kotem,,,,,, a teraz normalnie,,,,ale jako dziecko zawsze żałowałam,że to nie siostra,,heh:-D:-D:-D

Moja znajoma ma dwóch synów........i jest zadowolona....mowi ze bardzo są zżyci..i ma dużą pomoc,, myślę, że wszystko zależy od wychowania,,,,,,i charakterku,,,,hehe..c
Mój Igor to bliźniak,,heh i charakterek to on ma ,,od małego,,dał mi nieźle popalić,,, wózek be, łóżeczko be tylko raczki,,,,,zazdrościłam koleżanką że one jeżdżą wózkami a ja wózek pcham a on na rękach,,, a jak nauczył się chodzić na 10 miesięcy to miałam przechlapane,, on tylko biegał zamiast siedzieć z dziećmi w piaskownicy,,heeh niezły zbój,,, teraz ciut grzeczniejszy,,, Pani w przedszkolu mówiła że bardzo grzeczny a w domu różki wyrastają.,,,,:-D:-D:-D,, jak tdrugi taki sam,,,to ,,,aż się boję,,,,:-D:-D:-D:tak::tak::tak:
 
Do góry