reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

marlenko, wiem co czujesz i myslisz. W zeszłym roku zginęły dwie kuzynki (siostry)mojego męża, wracały z Holandii kabrioletem , który dachował.
Magdalenko, bank to sprawa zamknięta na szczęście. Kredyt spłacony, zamknięty a pieniążki na remont czekaja na koncie do rozpoczęcia akcji, czyli do kwietnia gdy zacznę kupować materiały budowlane i sprzęt AGD.
 
reklama
Marlena to smutne:-(
dzis mówili o górniku lat 30 co zginął, zostawil 2 dziec, boziu co ta kobieta musi przezywac,młody chłopak!!!
 
Andzi a u Ciebie juz 25 tydzien, widzisz a ja mialam wczesniej zielone swiatelko a jestem z tyłu... no ale konczymy 17 tydzien więc zaraz bedzie połowa:-)
 
wlasnie ogladalam jej zdjecia na NK i nie moge w to uwierzyc ...Niedawno spotkalysmy sie w przychodni i bylysmy umowione na kawe
dziekuje dziewczynki jak zawsze na Was moge liczyc Uciekam juz buziaczki
 
Sylwuś, sama nie moge uwierzyć ,że to już poczatek 26 tygodnia! Spotkałam sie wczoraj z koleżanką, która jest w 21 tygodniu, kiedys razem pracowałyśmy. Jak zobaczyłam jej brzuch to pomyslałam czy moja Madzia rośnie? Mój jest dwa razy mniejszy, pod swetrem to go nie widać. Ale lekarze na początku miesiąca z USG mówili ,że duża, starsza o tydzień niż według OM. niepotrzebne mysli, patrząc na pixellę chociażby.
 
Andzi wszystko zalezy od budowy miednicy ,kazda ciaza jest inna, mi w tamtej ciązy w 17 tyg lekarz powiedzial ze wyglądam na 26 tydzien, teraz tez mam duzy brzuchol mimo ze schudłam 9kg i nie przybieram na wadze narazie to brzuch duzo za duzy.moja kolezanka w 18 tyg byla plaska jak deska a w 23 ją tak wywalilo ze wyglądała jakby miala zaraz rodzic
 
Sliczny ten Kubusiowy domeczek! Słuzy Ci ciaża, nie ma co nawet dyskutować.
Syla, masz rację, mnie się wszystko w tyłku mieści, może to i lepiej.
Męczę się tylko i sapię jak parowóz niekiedy. ha ha
 
reklama
Do góry