reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
dziewczynki tylko ze wiek podajemy przed zajsciew w ciaze

dziewczynki mam smutna wiadomosc wlasnie dostalam tel moja kuzynka nie zyje dzisiaj pogrzeb
 
dziewczynki ona miala tylko 24 latka zostawila coreczke 3 letnia ...Boziu jaki ten swiat okrutny niedawno spelnila swoje marzenie poszla do szkoly wojskowej a teraz wracala autkiem i sie rozbila zginela na miejscu a jej kolezanka w ciezkim stanie jest w szpitalu
 
mnie też wyszło :-D:-Dna odwrót,,,

Ale wiecie co zauważyłam przynajmniej w śród rodzinki i znajomych,,, że tam gdzie rodzeństwo jednej płeci ,,,to parka,,, a tam gdzie rodzeństwo mieszane to jedna płeć....naprawdę,,,, u mni ew rodzinie tak wypada,, i znajoma teraz to potwierdział,, heh,

u mnie poczęcie było przed owulką niby na dziewuszkę,,,,,, a jest chłop,,heh


Selenko, pamietam, pamietam,, matko jak ten czas leci,.... w lipcu dołączyłam do forum,, a zaraz następne wakacje,,,,i to z bąblem,,,:-D:-D:-D
 
wlasnie sprawdzilam w mojej ksiązeczce zdrowia dziecka (która ma 29 lat hihihi) ze wazyłam 4 kg jak sie urodzilam i bylam 58 cm dluga, musze sie dowiedziec ile wazyl mąz ale on pewnie mniej. bo jak tyle co ja to niezłego klocka moge miec do urodzenia:-)
 
MARLENKO,,tak mi przykro....:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:


Syla to niezła babeczka byłaś/////////////////////:tak::tak::tak: to szykuj sie na dużego potomka,,:-D:-D:-D:-Domiń w ciuszkach 56 ....:-D:-D
 
reklama
Do góry