reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
wróbelek to będziemy czekać razem z Tobą(zbytnio innego wyjścia nie mamy:-p:-D) tylko nie wiemy jakie kartki wysyłać wcześniej na gratulacje ;-)
Nie chcesz męża??No pieknie najpierw płacze że Go nie ma.. a teraz go nie chce.. i zrozum tu kobiety:sorry2:

Madziu26 i jak brzuszek dalej daje popalić?
 
wrobelku to bedzie piekna niespodzianka ...Ja tez w pierwszej ciazy nie chcialam wiedziec a lekarz mi powiedzial ze na 90%chlopak

edytko ok bede wiedziala
 
Nie chcesz męża??No pieknie najpierw płacze że Go nie ma.. a teraz go nie chce.. i zrozum tu kobiety:sorry2:
:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
Tęsknie za nim, ale teściowa naprawde traktuje go jakby miał 5 lat, on też ma tego dosyć, ale ona nie słucha tłumaczeń. I już wiem, że ona będzie mi chciała urządzić reszte mieszkania, a mi jej gust (babciny) się nie podoba :zawstydzona/y::zawstydzona/y::wściekła/y::angry::crazy: więc nie złoszczę się, że M wraca, tylko, że znowu będę się urzerać z jego mamuską
 
Marzi.. pamietaj, pamiętaj... i jak jajeczko już ugotowane? Swoją drogą dawnooo nie jadłam jajka na twardo :sorry2:
A szarlotka zjedzona? Pewnie zaraz przeklnę ten moment co o niej wspomniałam bo już mi ślinka cieknie na sama myśl o niej.. ale cóż niech idzie w świat :-p:zawstydzona/y:
 
wróbelek - super wieści - nie zazdroszczę przeprowadzki i pakowania... dzidzia ćwiczy cierpliwość mamusi;-)

mufinki robię sama oczywiście:

suche:
210 g mąki
210 g cukru
4 łużki kakao
1 łyżeczka proszku do pieczenia
posiekanie migdałi i czekolada - ok 50-100g

wszystko mieszamy na jednolitą masę

mokre:
rozpuścić 130 g masła
dolać 150 ml mleka
jak będzie chłodne to wbić 3 jajka

wszystko razem wymieszać na jednolitą masę

wlać mokre do suchych i szybko wymieszać - nie musi być idealnie

przelać do blachy mufinkowej - i piec 20-25min w 190stopniach

i tyle:) życzę smacznego:-)
 
reklama
:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
Tęsknie za nim, ale teściowa naprawde traktuje go jakby miał 5 lat, on też ma tego dosyć, ale ona nie słucha tłumaczeń. I już wiem, że ona będzie mi chciała urządzić reszte mieszkania, a mi jej gust (babciny) się nie podoba :zawstydzona/y::zawstydzona/y::wściekła/y::angry::crazy: więc nie złoszczę się, że M wraca, tylko, że znowu będę się urzerać z jego mamuską

Rozumie przecież wróbelku ale się droczę.. :zawstydzona/y: ufff ja za bardzo lubię droczki.
A czasem jednak na BB trudno je odróźnić..

CHOĆ ALICJA!! WŁASNIE GDZIE JESTEŚ ALICJO Z KRAINY KOSZMARÓW? zna się na droczkach wyśmienicie.. I MARZI też :tak::-D
 
Do góry