reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Witam się dziewuszki!

Enka kochana nareszcie jesteś! Ty łobuziaro ładnie nas tak opuszczać na dłużej? Żeby mi to było przedostatni raz. Ty w stanie błogosłwionym a my tutaj nerwy co u Was! Wrrr :-D:tak:;-):-) Naprawdę cieszę się że u Was wszystko ok. A na serduszko przyjdzie jeszcze czas.. miałaś dłuższe cykle pewnie owulka była później..wszystko da się wytłumaczyć. A mdłości.... ehhhh cud miód i orzeszki :-);-)
Dziękuje za piękną maździochę.. (czy to Twoja:errr:) ale ja tam póki co muszę swoim poldzio jeździć. Gdyby nie to że "obskura" nie zamieniłabym go na żadne inne.. ehhh przywiązuje się łatwo do rzeczy i ludzi :rolleyes::cool:

Anetko a fuj... fuj fuj.. jakbym pomyślała własnie że rozgryzą pudełko :oo2: ... i a feee
Nie przeszkadzają mi robaczki ale nie u mnie w domku. Mogę chętnie pooglądać u kogoś hihihii:wink:

Marti udanej pracki.

Witaj Iza olcia

Karolka322 nie, ja nie jestem żadną niestety specjalistką. Tyle wiem co z doświadczenia np swojego czy dziewczynek. Ale wydaje mi się że mogą być to nie Twoje wyniki. I że nie ma najgorsze jak im tego udowodnić. Ale nic niepokojącego to chyba nie jest. Najważniejsze w histp wyniku jest własnie wykluczenie zaśniadu groniastego lub czasem (jak nic z wyskrobin macicy nie ma) ciązy pozamacicznej i ewnwtualnych zmian rakowych. Tyle... a takto często gęsto własnie pisze o jakimś zapaleniu i ropnych cząstkach martwicy itp.
Więc nie bój się.. a najlepiej skontaktuj się z jakimś normalnym ginkiem.

Carri cieplutko Cię pozdrawiam i życze byś jak najszybciej skończyła te remonty bo wiem co one oznaczają.. aż za bardzo!

Dzisiaj tyle usg.. że czekam z niecierpliwością na wyniki!!! Sylwia, Agula Irl... (Iza30 Ty chyba już dzisiaj nie? Bo miałaś wcześniej)...trzymam mocno kciuki by wszystko poszło po WASZEJ myśli...:tak:

kasiulka czemu niewskazana kawa? Jakieś problemy ze sercem? Kardiolog? Napisz co i jak po wizycie!

Marzenko a Ty na bezsseność cierpisz? Trzeba było napisać eska bo nie spałam to weszłabym na BB i poklikałybyśmy sobie.

Andzi i jak dzisiaj wiecej sił u Was? Daj znać jak wyszły wyniki!!!!!

Also(Alu) buziaczki dla Ciebie i pogłaszcz brzunio i Ignasia od e-cioci!
 
a robisz je sama czy z torebki?
no jak bys mogła dacprzepis to moze i ja bym sie pokusiła choc marny ze mnie cukiernik
duzo pracy przy tym?
 
Pyszne śniadańko.. a Wy co tak milczycie? ;-):tak:

Alutka kochana i jak się czuje Emilka i Twój M? Lepiej już? A Ty jak się trzymasz? nie dajesz się choróbsku?

Karinko który to już cykl na clo ?
 
reklama
Do góry