reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Witam drogie Panie:) jestem tu dosc krótko zeby jeszcze cakiem kojarzyc kto jest kto!:laugh2: a przez ta moja nieszczesna prace całkiem wypadłam z obiegu:baffled: ale z całego serduszka gratuluje wszystkim mamusią zycze zdrowka wam i maluszka! wszystkim przyszłym i starajacym sie także !!:tak: ;-)praca jeszcze nie całkiem gotowa ale na uczelnie musze jechac a to 60 km a tam to juz wogóle masakra! nikt nic nie wie radz sobie sam:angry: tylko jak sie czegos nie zapłaci to od razu wiedza kto co i ile!:crazy: mozna zwariować!
 
reklama
Witajcie dziewczynki zadomowione i te całkiem nowe :)
U mnie kiepsko coś mi się przyplątało i nie moge normalnie siedziec plecy bolą nogi drętwieją, byłam u lekarza dostałam skierowanie na przeswietlenie ale a wszystko trzeba czekać.

Pocieszam się zto zaraz za chwileczkę będzie weekend....

Do tego jeszcze M biorą mi do wojska ja mam urwanie głowy nie wiem co zrobie z Kacperm :(
dobrze że to tylko kilka dni ale zawsze .... zła jestem bo prosiłam zeby może się z tego jakoś wywinoł ale jak ja nie zalatwię czegoś to on napewno nie załatwi.... ej ponarzekałam :(

A teraz pozdrowionka dla wszystkich i dla każdej osobno

ps. bociany świetne :)
 
Witam wszystkie nowe Mamusie Aniołków...sporo tu miejsca więc i dla Was wystarczy...bez obaw...
Dlaczegotak normalnie poczułam zapach tych ubranek i pokoiku...a te tapety cudne!Na mnie zawsze mówili Kropka więc pozdrów swoją małą kropkę w brzuszku od e-ciotki ;)
Ptaszyna bądź lekka w tej wodzie jak najdłużej...a poród będzie w wodzie?
Alla znajdź pracę, która da Ci satysfakcję...uda Ci sie zobaczysz...i nie ma sensu się teraz obwiniać o ten stres...tak miało być...
Dilajla gratuluję zielonego światełka...do dzieła bo Bociek Lucky już czeka!
Mirka Bociek jest exstra - właściwe miejsce dla niego...a ta krówka w tle to chyba potrzebna przyszłym karmiącym co?...taki symbol ;)
Aga 3mam kciuki za twoją fasolkę...masz rację trzeba patrzeć do przodu i mieć nadzieję!
Dosia z tego co mi wiadomo to przepis na dziewczynkę to pierwsze dni owulacji - bo żeńskie plemniczki dłużej żyją....a na chłopca to szczyt owulacji bo te plemniczki są słabsze i potrzebują na drogę więcej śluzu...;) jak chcesz to może znajdziesz coś na ten temat na stronach o naturalnym planowaniu rodziny...Naturalne planowanie rodziny - Strona g
Kurczę już drugi raz coś mi ucięło z tego co napisałam...
Ja mam 3dzień @ ale jest ok za to wczoraj bardzo nie plecki bolały...no i napracowałam się u Mamy w szpitalu...robiłam i za fryzjerkę i kosmetyczkę....Mama po woli wraca do zdrowia...mam nadzieję że to już z górki i że będzie dobrze...
Muszę teraz jeszcze sprawdzić czy te badania co miałam zrobić to miały być w pierwszym cyklu czy w drugim...to już znowu będzie krok do przodu...
Szafirku a czemu Ci męża do woja biorą?
Pozdrawiam cieplutko z zimnego biura w ten jakże ciepły a nawet gorący dzień!
 
Cześć Dziewczynki!!!:-)

Normalnie piszecie jak opętane:-):-D Ciężko nadążyć:happy::-D

Ja już jestem po obiadku, rano z moim M trochęsię naśmialiśmy, bo kupiliśmy sobie nowego grilla i musieliśmy go sami skręcić, a części tam było....że normalnie polewka:-) Co chwileczkę się orientowaliśmy, że coś nie tak jest skręcone, ale mówię Wam, naprawdę fajnie było:-D A pozatym podlałam już ogródk, dosadziłam jeszcze pelargonii w skrzynki i teraz zastanawiam się co mam robic... Hmm, może coś zeszyję albo wezmę się za prasowanie, no nie wiem jeszcze, ale napewno coś wymyślę:happy::rofl2::laugh2:
MIŁEGO, OWOCNEGO DNIA, KOCHANE!!!!!!!!!!!
 
Cześć, ale dzisiaj pięknie w końcu lato mamy :-D Dzięki za wszystkie miłe słowa. Dziewczyny poratujcie mnie wiedzą, odebrałam dzisiaj wyniki badań cmv, toxo i na p/a antykardiolipidowe (wszystkie w IgG i IgM) wszystkie są ujemne, na początku myślalam, że to dobrze, ale poczytałam sobie troche w necie i teraz już sama nie wiem. Może powiedziałybyście mi czy robiłyście jeszcze jakieś inne badania?
Pozdrawiam cieplutko a nawet gorąco :laugh2::laugh2::laugh2:
 
Dziewczynki kochane, ja też się zwracam z prośbą o radę bo jestem zdezorientowana. Od kilku dni mam objawy jakiejś choroby, takiego pierwszego dnia przed grypą czy czymś podobnym, ciągle jestem śpiąca, słaba zmęczona, łamie mnie ale to się nie posuwa dalej. Normalnie to już powinnam leżeć zakichana i zakasłana w łóżku. Dzisiaj doszły mi paskudne mdłości, no to pomyślałam że albo grypa żołądkowa albo moja upragniona ciąża. Dziś wypada mi 13 dpo to zrobiłam test. I nic. Nawet cienia kreseczki. Ale za to jest plamienie, jak przed okresem (który przypada za jakieś 5 dni).
Jest możliwe żeby tym razem test się pomylił? Bo ostatnie dwa razy kiedy poroniłam to o tej porze już było widać słabą kreseczkę (czułość testu taka sama).

Pewnie mam grypę żołądkową i wymyślam tak bo chcę żeby mi ktoś napisał że jestem w ciąży. Ale leżę pod kocykiem, taka chora i słaba to może chociaż cień nadziei by się przydał. No bo skąd to plamienie?
 
Hej,
zajrzałam sobie do was na chwilkę poczytać póki moje Dziecię sobie śpi, a w ciągu dnia się to prawie nie zdarza. Czas tak szybko leci, wczoraj minęło nam już 3 miesiące, a jeszcze tak niedawno prawie codziennie odwiedzałam ten wątek w poszukiwaniu ciepłych słów, wsparcia i nadziei. Równo rok temu poczęło się nasze Szczęście, nasz Skarb, nasze Wszystko. Jeszcze cały czas w to wszystko nie mogę uwierzyć, przytulam ją każdego dnia i jak sobie przypomnę o tym moim pierwszym Aniołku to wyję- wcale mi nie przeszło i nawet wraca w chwilach kryzysu (miewam takowe) ze zdwojoną siłą. Szczególnie wtedy, kiedy kupuję coś nowego dla małej- ciągle mi się wydaje,że coś się stanie złego, ale nie mogę do siebie dotrzeć itd. Mocno się to wszystko na mnie odbiło, choć ciąża była taka maciupeńka.Szukam czegoś, co pozwoliłoby mi zapomnieć, ale nie znajduję. Na szczęście codziennie mogę dziękować za dar macierzyństwa i moja Niunia już tak ślicznie się śmieje do mnie na całe gardełko. Dlatego też nie mogę wyobrazić sobie bólu naszych koleżanek, które straciły już całkiem spore Maluszki i przytulam je do serduszka.
Mój organizm po ciąży zwariował, a poziomy hormonów bujają jak na huśtawce. Spowodowało to całe rozregulowanie, że Maleńka odstawiona od cysia na dobre, a ja mam taki głęboki dół z tego powodu, że szkoda pisać. Ona płacze, a ja razem z nią i tak w kółko.

Pozdrawiam Was cieplutko Dziewczynki i cały czas trzymam mocno kciuki i ta moja maleńka Krusia też.
 
Hej dziewczyny, witam po długiej przerwie. Wreszcie się przeprowadziliśmy i jeszcze mam problemy z netem. Witam i mocno przytulam wszystkie aniołkowe mamusie. Wszystkim jubilatkom składam spóźnione urodzinowe życzenia.

Anka, na co dokładnie jest chora Twoja mama? Pytam, bo moja mama też miała operację, wycięli jej część trzustki, część wątroby i kilka okolicznych narządów. Niestety ma raka i jest w trakcie chemioterapii... Trzymaj się i myśl pozytywnie.
 
reklama
Dziewczynki kochane, ja też się zwracam z prośbą o radę bo jestem zdezorientowana. Od kilku dni mam objawy jakiejś choroby, takiego pierwszego dnia przed grypą czy czymś podobnym, ciągle jestem śpiąca, słaba zmęczona, łamie mnie ale to się nie posuwa dalej. Normalnie to już powinnam leżeć zakichana i zakasłana w łóżku. Dzisiaj doszły mi paskudne mdłości, no to pomyślałam że albo grypa żołądkowa albo moja upragniona ciąża. Dziś wypada mi 13 dpo to zrobiłam test. I nic. Nawet cienia kreseczki. Ale za to jest plamienie, jak przed okresem (który przypada za jakieś 5 dni).
Jest możliwe żeby tym razem test się pomylił? Bo ostatnie dwa razy kiedy poroniłam to o tej porze już było widać słabą kreseczkę (czułość testu taka sama).

Pewnie mam grypę żołądkową i wymyślam tak bo chcę żeby mi ktoś napisał że jestem w ciąży. Ale leżę pod kocykiem, taka chora i słaba to może chociaż cień nadziei by się przydał. No bo skąd to plamienie?

anthea powiem ci że jka tez miałam takie objawy i tezt jeszcze 6 tygodnia wyszedł negatywny nie można im wierzyć dopiero jak poszłam do lekarza powiedział mi że jestem w 2 miesiącu a przez te 2 miechy testy (robione co kilka dni) wychodziły negatywnie tak wiec udaj sie do lekarza i on rozwiejetwoje wątpliwości zycze powodzenia:-D
 
Do góry