reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Anthea, nikomu tu glowy nie zawracasz..Rozumiem Twoj bol i przytulam. Obiecalam sobie, ze nigdy nie zrobie testu przed terminem @ bo co mam niepotrzebnie plakac. Ale @ przychodzi :-(.

Ale Tobie moga testy wychodzic pozytywne jesli masz rozregulowane hormony. Znajdz sobie koniecznie dobrego ginekologa- endokrynologa, porob badanka. I zobaczysz :-) Przyjdzie taki Dzien Dziecka, w ktorym bedziesz tulic swoje kochane Malenstwo :tak:.

Modroklejka Super pomysl z ta adopcja. Ja tez o tym powaznie mysle, z ze wzgledu na wiek przysluguje mi starsze dziecko. Poki co, J. nie chce o tym rozmawiac, ale on ma miekkie serduszko ;-).
No i hodowla, super sprawa :-). A na sluzik koniecznie OLEJ Z WIESIOLKA (ale tylko w pierwszej fazie cyklu bo moze powodowac skurcze macicy).

IKA Super, ze sie odezwalas. Trzymaj sie dzielnie i nie dawaj smutasom. Wklej nam zdjecie Waszej ksiezniczki.

CALUSKI DLA POZOSTALYCH DZIEWCZYNEK :-):-):-):-):-)
 
reklama
witam,
dziś na chwilkę bo Kacper ma świeto właśnie wróciliśmy ze spaceru padamy na twarz a on jeszcze rozrabia :)

Przyłaczam się do życzeń z okazji dnia dziecka:)

Pozdrawiam wszystkie
 
Anthea,a kiedy poroniłaś ? Bo przez kilka tyg.mogą hormony się jeszcze utrzymywać. Albo,jeśli macica nie jest dokładnie oczyszczona,to minimalna pozostałość tkanek ciążowych może stymulować hormony (u mnie takie podejrzenie było) i wtedy test może wychodzić pozytywny.Miałaś dokładne usg "po":confused:
Buziaki dla wszystkich.Papa.
 
Anthea radze ci poszukac dobrego specjalisty bo inaczej będzie ciężko... Ja również jestem w trakcie szukania specjalisty bo mój ginekolog jest nie zbyt kompetentny :-(
 
Cześć dziewczynki musze się z wami podzielić moją słodką nadzieją , po ogromnej stracie spodziewam się dzidzi i prosze was żebyście trzymały za mnie kciuki , bo strach jest tak wielki że niedaje mi normalnie żyć!!!! Ale mam nadzieje nie jest źle!!!
 
reklama
joasia gratuluję!!!:tak::-D

ja tak na chwilke bo nadal przeziebiona. w sobotę byliśmy na weselu u znajomych. ona w ciązy, już ładnie zaokrąglony brzuszek. bałam się troszeczkę sama siebie. ale było w porządku. ach też bym już chciała. czekam na 3@ i do lekarza. moze da mi troszeczkę wczesniej zielone swiatełko. a jak nie to oby do sierpnia.
pozdrawiam Was wszystkie serdecznie. pa
 
Do góry