reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Dzień Dobry:-)
Larysko ja też bałam się zacząć staranka. Ta ciąża to był tzw przypadek;-)Zaszłam w ciążę parę dni przed planowaną miesiączką:rofl2:
Ika cudowna jest ta Twoja panienka:tak::-)
Ptaszynko super fotka. Moja dzidzia też ciągle rączki przy główce trzymała i doktor bardzo natrudził się, aby ją zmierzyć:-D
Dziewczynki oto fluidki dla wszystkich czekających
*.*.*.*.*.*.*.*.*.*.*.*.*.*.*.*.*.*.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
/*/*/*/*/*/*/*/*/*/*/*/*/*/*/*/*/*/
 
reklama
Alla gratuluje @

Ja dziś też dostałam drugą @ po zabiegu i się bardzo cieszę bo pierwsza była po 26 dniach od zabiegu a teraz dostałam też po 27 dniach więc chyba wszystko jest ok:rofl2:
Ciekawe czy też będzie taka obfita i bolesna:baffled:

post_ptaszyna śliczne maleństwo:tak::tak::tak:

Omelka całe szczęście że nic się Wam nie stało a samochód rzecz nabyta można naprawić a ze zdrowiem to już gorzej

Antila witaj :tak:
 
ptaszyna śliczna buziola na zdjęciu ładna babeczka tam rośnie pogłaskaj brzusio od cioci:-);-)

omelka na szczęście wszystko dobrze się skończyło i najważniejsze że nic wam nie jest i wcale nie marudzisz a nawet jeśli to marudź jak najczęściej po to nas masz.

antila
witaj łapię twoje fluidki

maggie :-):-):-)
 
hej mam pytanie czy 2 tygodnie od poronienia jest szansa na to aby kolejna ciaza rozwijala sie dobrze chodzi mi oto ze zaszlam w ciaze 2 tygodnie po poronieniu dziewczyny prosze odpowiedzcie mi jest jajas szansa
 
To ja znowu wchodzę w fazę nadziei:) Wczoraj miałam ból owulacyjny (niedawno stwierdziliśmy z ginem że u mnie to właśnie ten czas) a dziś mam wysoką temperaturę i znowu czuję się w ciąży:) - chore co... Ale przynajmniej mam dwa tygodnie lepszego samopoczucia, i tak do okresu. Ale to dobrze, nie można tak ciągle czuć żalu, smutku... życzę Wam dziewczynki nadziei, nawet jak się potem okazuje że była bezpodstawna, to lepiej się z tym żyje.
 
post_ptaszyna fajna dziewczynka :)

Anka mi gin powiedział że będzie trzeba tyklko bardziej o siebie dbać bo zadałam pytanie co byłoby gdyby przytrafiła się ciąża, wiec trzeba być dobrej mysli i cieszyć się z cudu, pozatym przeglądajac rożne fora także trafiałam na posty dziewczyn które nawet nie czekały na pierwszą miesiączkę i rodziły zdrowiutkie dzidzie:)
 
Powiedzcie mi jak to było z waszymi pierwszymi@ po. U mnie wczoraj było plamienie a dzis juz prawie nic. Chociaz brzuch pobolewa, a hormony daja znac o sobie( mezowi sie troche oberwało za nic) to ja nie wiem czy to@ czy moze cos sie innego dzieje.
Pozdrawiam i milego weekendowania
 
Hej dziewczynki.
Ja dzisiaj tak szybciutko. Mam urwanie głowy. Musze posprzątać całą chałupę, a do tego teściowa zamówiła u mnie torta z bitą śmietana na jutro i ciasto jogurtowe:baffled: Do tego chcemy wieczorkiem jeszcze z meżuniem chwilke pogrilować, a on znowu musiał wyjechać i wszystko na mojej głowie;-) Ale może to lepiej, przynajmniej nie mam czasu myśleć o wizycie u gina w poniedziałek, trochę się denerwuję, cikawe co mi powie, mam nadzieje, że da mi zielone światełko:-)

Ptaszynko, jaka śliczna buziunia:-D Pogłaszcz brzuszek od e-cioci:-)

Omelka, nie zauważyłam, żebyś marudziła, ale jak chcesz to marudź do woli!!!:-D:laugh2:

anka, kochanie, przytulam Cię mocno i trzymam kciuki, żeby wszystko było ok:tak:

Dilajla, alla, gratuluj @:-)

No i to ma być krótko:-):rofl2::laugh2: Dziewczynki, miłego weekendu!!!!!:-):tak::-D
 
allaa ja też mam dziwną pierwszy dzień to tylko skąpe plamienia a teraz to też dziwnie chyba ze to tak ma być:)
 
reklama
Ptaszyna śliczna ta Twoja córunia...no i już główką w dół...współpracuje z mamą ;)
Omelka mam nadzieję że wszystko ok z Twoim kręgosłupem...samochód to tylko rzecz a zdrowia jest bezcenne...a tu możesz marudzić bo masz nas od pocieszania ;)
Gratuluje @ i odwagi i powodzenia wszystkim starającym się ;)
Super dzięki za zbiorowe fluidki na pewno się nam przydadzą ;)
Anka będzie dobrze zobaczysz...tylko idź do lekarza i dbaj o siebie!!!
Miłej niedzieli
 
Do góry