reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Gabi masz zdolnego łobuza :tak::-D:szok:

Ja jadę teraz odebrać moje wyniki, ciekawe co tam napisali, mam nadzieję, że nie po łacinie:szok:
Potem mąż zabiera mnie na zakupy, bo wczoraj cały dzień był w pracy (do 22:30):angry: i wogóle nie miał dlamnie czasu!:crazy: Ale mam nadzieję, ze dzisiaj mi to zadośćuczyni :-D:rofl2::laugh2:
Jak wrocę to opowiem co i jak, a narazie życzę miłego, słonecznego wtorku!!!!!!!!!:-);-)
 
reklama
gabi a jak nauczyłaś małego jeździć na rowerze ja tez probuję tej sztuczki i nic mały pedałuje ale ... do tyłu:baffled:

A ja się chwalę że dzisiaj kończę.... 26 lat ( dla obcych 18;-))
 
O Jeżyk,to wszystkiego naj naj,a najbardziej to wiesz co:tak: To Ty młoda babka jesteś,hmm młodsza ode mnie:zawstydzona/y:
Wczoraj była właściwie pierwsza lekcja,bo on w zeszłym roku nie był zainteresowany rowerkiem.Najpierw mu jak chłop krowie na granicy zaczęłam tłumaczyć jak się pedałuje:baffled: myślałam,że nigdy nie zakuma....a za pół godziny nie mogłam go dogonić:-D Ale miał motywację,bo miał przyjechać dziadek i on baaaardzo chciał sam do dziadka pojechać. Rowerek oczywiście taki z bocznymi kółeczkami;-)
Pa.
 
Jezyku:

Święto Twoje jest raz w roku-
pełne szczęścia i uroku.
Z tej okazji,...miła,
życzę Ci byś długo żyła.
Niech Ci zdrowie dobrze służy,
Twego szczęścia nic nie zburzy.
Niech najskrytsze Twe marzenia
doczekają się spełnienia!!!!!
STO LAT!!!
 
JEZYK!!!! Wszystkiego naj naj naj babeczko!! ja za miesiąc z hakiem bede miałą tyle samo:) niech ci sie spełnią wszystkie marzenia, nawet te najgłebiej ukryte...i niech miłosc cie otacza, bo w milosci kobiety kwitną jak wisnie w japonii na wiosne!!!
sciskam mocno i całuski
 
a teraz z innej beczki.....
czy któras z was miała robione badania igg i igm na przeciwciała antykardiolipinowe???
bo ja wczoraj odebrałam wyniki i nie wiem o co kaman!!
igg mam 2,682 gdzie ponizej 11 wynik jest negatywny...czyli chyba ok
ale igm mam 10,121 ale w normie jest podane ze moj wynik to słabo pozytywny...
w zwiazku z tym mam pyt...te wynyki powinny byc negatywne czy pozytywne?? wie któras?? bo ja juz głupieję:):rofl2::rofl2::rofl2:
 
dzień dobry dziewczynki..........
coś mam smutny dzień dziś:-:)-:)-(

Znalazłam na necie bardzo fajny artykuł i sądzę że każda z nas powinna go przeczytać i przesłać tym co nas nie rozumieja:-(

Poronienie - informacje dla Ciebie
opisane są tu nietrafione pocieszenia i niezrozumienie bliskich
 
Jeżyk:rofl2:
Życzę Ci, abyś odnalazła: w ciszy swoje myśli i marzenia, w bliskich Ci osobach siłę i piękno stworzenia, w otaczającym świecie radość istnienia, w kolorach, smak i zapach wielkość natchnienia, a w sobie miłości:tak::tak::tak:
 
reklama
Jezyk, wszystkiego najlepszego!!! Życzę Ci zdrowia, szczęścia i spełnienia wszystkich marzeń, a szczególnie tego jednego. Buziaczki.

Gabi, gratuluję zdolnego synka!!!

Monika
, trzymaj się kochana, postaraj się być dzielna, choć wiem, że to trudne. Pobyty w szpitalu do najmilszych niestety nie należą. Wszystkie jesteśmy z Tobą i myślimy o Tobie.
 
Do góry