reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Cześć.
Mało się udzielam, ale jestem z Wami codziennie.
Mirka - w dniu Twojego Swięta zycze Ci z calego serca wszystkiego co najlepsze, a w szczególnosci spelnienia tego upragnionego marzenia :-)
WSZYSTKIE dziewczynki sciskam i pozdrawiam serdecznie.
 
reklama
Cześć Laseczki
Pięknie piszecie, pięknie. :-D:-D
witam wszystkie nowe dziewczyny. mam nadzieję że poczujecie się tu bezpiecznie i cieplutko.
nazwa forum niezłe niesłe. :-D:-D:-D taaaaaaaa.... jak już się zarazicie (uwaga;;;;;;;zarażam uuuuuuuuu;';;;;;;;) to narodzą się nowe panikary na forum. Odrazu piszę, nie będzie inaczej :-D:-D
chociaż sa też chwile spokoju. Ja uwielbiam leżeć sobie z rączkami na brzuszku i delektować się fikołkami itp.
dzisiaj byłam u gina i powiedział że wszystko gra i że usg to dopiero za miesiąc:baffled::baffled::baffled::baffled::baffled::baffled:, pomacał posłuchał i powiedział że super.

Kazał odpoczywać i byczyć się co też zamierzam robić od przyszłego tygonia:-D

macham i pozdawiam i idę leżeć;-)
pa pa
 
Witam w poniedziałkowy, nareszcie słoneczny i ciepły wieczór.

U mnie też dziś mija tydzień i na tą okoliczność miałam lekkie spięcie w pracy. Bo niektórzy nie potrafią uszanować czyjejś niechęci do śmiania się i gadania o byle czym...

Miroslavawszystkiego naj, naj, naj!!! Niech spełnią się Twoje marzenia te najskrytsze i te bardziej oczywiste :-)

A ja mam dziś marudnego, chorego męża. Właśnie śpi...

Pozdrawiam wszystkie babeczki :-) Miłego wieczoru :-)
 
MODROKLEJKA , AGA dzięki za informacje :-D

MAGGIE cieszę się,że koncert się udał :-) Czasami każdej z nas należy się odrobina przyjemności :-D
A jeśli chodzi o stratę ciąży,to każda jest tragedią :-( Rozumiem wasz ból i bardzo mocno przytulam.

CYPRYSIOWA jednak siła naszych życzeń o twoje zdrówko działa :-D

ALSO :-) MIRKA :-) DILAJLA :-) DOSIA :-) NIKA :-) GOSIA :-) PTASZYNA :-) MILGAK :-) POZDRAWIAM :-D :-D
 
Bardzo dziekuje za cudowne słowa. Jestescie naprawde cudowne. :tak:
Najgorsze jest gdy zostaje sama.Dzis skasowałam wszystkie stronki o prawidłowym rozwoju dziecka czy tez jakies suwaczki. Po całym dniu przemyslen tak naprawde w szpitalu moje dzieciatko traktowali jak chorobe ktora szybko trzeba usunac a ja tak nie czułam.Tak bardzo kochałam ta fasolke.
Kochana Dilajlo mam cicha nadzieje ,ze kiedys zaswieci dla nas słoneczko.
Kurcze jutro jade na badania bardzo sie boje:(
 
monika witam ciebie i ja pomozemy pocieszymy i bedziemy zawsze kiedy będziesz nas potrzebować.

mirka ja również dołączam się do zyczeń najbardziej ci oczywiście życze fasolki i mam nadzieje a raczej jestem pewna ze szybo sie to spełni

maggie po twoich postach widac ze nauczyłaś się cytować:-):-) izazdroszcze koncertu tez bym na jakis sie wybrala

Ja jeste u nas staranek ciag dalszy zobaczymy jak to wyjdzie na koniec miesiąca.

cyprysiowa
a uspokoiła cie chociaz trosze ta wizyta?

Pozdrawiam wszystkie aniołkowe mamuise buziaki dla was
 
maggie...ja byłam na koncercie evory jakies 2 lata temu w poznaniu i było bosko, wiec swietnie cie rozumiem...
uciekam spac, bo podam na twarz...badania, wizyta u siostry, potem u tesciów, było miło, ale już jestem zmęczona...
do jutra!
 
witam dziewczynki w ten słoneczny wtorkowy poranek!!!:tak::tak::tak:
dziś ze mnie poranny ptaszek. mąż tak sie tłukł jak wychodził do pracy ze mnie obudził:baffled: wieć sie melduje z samego rana.
powiem Wam ze ja dostałam wsparcie od takiej osoby od której bym sie nie spodziewałam. musiałam isc na badanie serca, wyszło mi przy okazji ze mam szmery na sercu. pani kardiolog okazało sie ze przeszla to samo co ja. znalazła dla mnie czas, porozmawiala ze mną i troche pomogla mi ta rozmowa.:tak: dała mi również jeszcze zwollnienie z pracy zebym mogla zrobić sobie wszystkie badania spokojnie i zebym sobie wszystko poukładała.
za to nie dostałam wsparcia od teściowej.:no: ogólnie jest to dobra kobieta, choc troche roztrzepana i zanim pomysli to zazwyczaj palnie jakas gafe. widzialam sie z nia w czasie weekendu i bardzo mnie bolało to co mówila. w ogóle mnie nie rozumie i nie zdaje sobie sprawy co ja przezywam.:crazy:
a dzis ciąg dalszy badań, usg tarczycy i musze wziac skierowanie do endokrynologa, a w czwartek pierwsza wizyta u gina, bardzo sie boje tej wizyty. mam nadzieje ze wszystko jest tam dobrze.
pozdrawiam wszystkie aniołkowe mamusie. :tak:;-)
 
reklama
Hej,babeczki.Przepraszam nie mam czasu Was poczytać.Za kilka dni się przeprowadzam.Trochę miałam smutnych dni,bo "wszystko" działo sie rok temu.
Ale jest wreszcie cieplutko i wczoraj moje dziecko,po pół godziny nauki...nauczyło się jeździć na rowerze:szok::-D Dumna jestem jak paw.
Pozdrawiam serdecznie.Trzymajcie się.Papa.
 
Do góry