reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Ja dotalam rano o 9 Cytotec x5 a wieczorem o 20 mialam zabieg.

Przez to wszystko co dzis sie dzialo nie napisalam o moich pozostalych wynikach.
Moje nieszczesne żelazo co jeszcze nie dawno wynosilo 4 dzis wynosi 7,2 :tak: Pieknie sie wchlania, Morfologia- WSZYSTKO w normie. cukier troszke wysoki bo mam 5.69 a norma do 5,8
 
reklama
also...przykro że musiałaś tu dołączyc....u minie oststnie poronienie wyglądało podobnie jak u ciebie. z tym ze ja dostałam tylko jedną tablektę na rozszerzenie szyjki poniewaz jestem uczulona na wiele leków wiec dostałam mniej uczulający a mocny...

dilajla...nie myśl o tym że poronienie to twoja wina, alno wina twojego organizmu..to nie tak...ja w ten sposób nabawiłam sie takich stresów ze budziłam sie w nocy zlana potem...teraz mineło, co nie znaczy ze o tym nie myśle

cyprysikowa....moze tak jak gabi sugeruje to były inne jednostki

całą resztą pozdrawim i sciskam ciepło

zajrze do was dopiero w niedziele wieczorem bo jutro wesele a w sobote i niedziele jutrzejszy pan młody i moj mąz jadą sie poscigac na quadach na poligonie! eliminacje country corss!! ale sie cziesze! zawsze jestem ekipą tachniczna i zapeniam kanapki-odpowiedzialna funkcja co???:-):-):-)

całuski
 
Hej,witam nową koleżankę,trzymaj się kochana.
Cyprysiowa:-)
Ja nie miałam żadnych tabletek,tylko zabieg w narkozie.
Pa.
 
Modroklejka, udanej zabawy na weselu, i nie przejmuj się, ze ludzie będą gadać i patrzeć, a jak będą o coś pytać, to mów, że nie masz ochoty o tym rozmawiać i koniec!!! Ciesz się szczęściem modej pary, a te kanapeczki... to faktycznie odpowiedzialna funkcja, bo facet głodny, to facet zły, więc karm ich dobrze:-D
 
mirka...dzieki.
a ze facet głodny to zły to wiem...hihi ja bede miała na głowie dwóch zmeczonych obłoconych i pewnie bez pucharu, bo konkurencja spora a wiec i bardzo złych facetów wiec kanapek zrobie duzo!!!
 
Wogóle to mam wysypkę od przedwczoraj. Na klatce piersiowej i pepku. Nie wiem czy to ma związek z zabiegiem, który miałam równo tydzień temu
 
dziewczynki odebrałam wyniki tsh. mam 6,68 gdzie norma to 4. czy to oznacza ze mam niedoczynność tarczycy??? czy znalazłam powód mojej straty?
czesc dosiu!! z tego co wiem to taki wynik świadczy o niedoczynnosci tarczycy . ja równiez miałam podobny wynik i mam niedoczynnosc teraz jestem na tabletkach i juz po miesiacu wynik sie unormował. jak ma sie problemy z tarczyca to niestety dochodzi czesto do poronien. u mnie tez lekarz stwierdził ze prawdopodobnie powodem moich dwoch poroniem była ta tarczyca...
ale szybko mozna to unormować!!!! takze głowa do góry!!! powodzenia!!!! pozdrawiam pa,pa

moje aniołki +25 czerwiec 2005 (12tc)
+ 17 sierpień 2007 (12tc)
 
reklama
Mordoklejka baw się dobrze i postaraj się zapomnieć o wszystkim co złe i niedobre, myśl pozytywnie i nie przejmuj się gadaniem innych

Ściskam wszystkie mamusie aniołków i miłego wieczorka życzę
buziaki do jutra:rofl2:
 
Do góry