reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Dzieki dziewczyny za pocieszenie.

Jeszcze troche pozwole sobie Wam potruć. ;-) Mianowicie.
Moje dziecko ma zapalenie oskrzeli, juz mu sie powoli konczy. Staram sie miec z nim jak najmniejszy kontakt bezposredni, pije dziennie mnostwo herbat z cytryna i miodem, na noc mleko z miodem i czosnkiem (prawie to zwracajac :baffled:) smaruje sie pulmexem (masc rozgrzewajaca dla niemowlat) i ogolnie jest ok. Od dzisiaj mam wrazenie jakby mnie troszke gardlo drapalo, gilalo ale moze sobie wkrecam. W razie gdyby mi sie pogorszylo to co najlepiej z domowych sposobów na kaszel i gardło?

Druga sprawa. Jaki powinien byc sluz w ciazy? Bo ja nie pamietam. Teraz mam go dosyc sporo (czasem mi az tak chlupie :-D)

Trzecia sprawa w dzien mam temperaturke okolo 37.1 a wieczorem troszke wyzsza i sie czuje dosyc zle. Czuje sie jakbym miala goraczke, jestem osłabiona, mam ciezkie oczy, spiaca jestem itd. Czy to normalne?

Przepraszam ze tak wypytuje ale w tej nieszczesliwej ciazy tak nie mialam a z Cyprianem nie pamietam.
 
reklama
cyprysiowa na gardziołko najlepszy syrop z cebuli. smakuje strasznie ale pomaga.
a co do twoich objawów to wydaja mi sie zupełnie normalne. ja co prawda regularnie nie mierzyłam temperatury ale jak juz to zrobiłam to zawsze miałam powyzej 37, a wieczorem zawsze temperatura ciała jest wyższa.
a z tym zmeczeniem to tez normalne. ja wstawałam o 9 rano a o 13 mialam przynajmniej 2 godzinna drzemke bo tak mi sie oczy kleiły ze nie moglam wytrzymac, a kładłam sie o 22 juz nieprzytomna do łóżka.
wszystko bedzie dobrze. oby Twój synuś wyzdrowiał jak najszybciej.
pozdrawiam, buziaczki
 
CYPRYSIOWA dzięki za miłą pogawędkę.Wracając do twoich pytań: ja cały początek ciąży chodziłam zmęczona i robiłam sibie drzemki poobiednie :-) Z tym śluzem to bywa różnie, u mnie był gęsty,biały i było go całkiem sporo.A co do przeziębienia w ciąży,to najlepszym sposobem na gardełko jest syrop z cebuli albo homeopatyczny (polecam,bo sama stosowałam,pomaga).Pozdrawiam :-)
 
Dzieki dziewczyny za odpowiedzi.

mbieg (Magda?) ja tez dziekuje za pogawedke i oczywiscie zawsze do usług :tak:

O 20.30 polozylam sie do lozka, wypiłam 1 kubek mleka z miodem i czosnkiem i popijalam drugim kubkiem mleka z miodem bez czosnku. I tak lezalam do teraz ogladajac wspolną i you can dance ;-) Teraz mój mąż oglada mgle ale ja wole sie narazie nie bac wiec sobie tutaj myszkuje ;-)
 
nie było mnie wczoraj...ale sie napisałyscie...
ja tez bym chciała byc juz w ciazy:(
jutro czeka mnie slub i wesele brata meza-bratówka w ciazy...bylimy u nich wczoraj troche im pomóc...złamałam sie...ta dziweczyna wogole o siebie nie dba...jest w ciazy 17 tyg a przytyła 2 kg...nic nie je i juz teraz sie zastanawia jak schudnie po ciazy i czy ładnie bedzie wygladała pchając mega nowoczesny wózek...bo sobie wykombinowała ze skoro jest młoda-22 lata-to musi byc mega szczupła i miec najnowoczenisejszy wozek zeby nie wygladała jak babcia dziecka...ona zawsze miała obsesje, ale teraz to przesadza...przy wzroscie 173 cm wazy 56 kg!!! i nie da sie jej nic przetłumaczyc...poza tym o ciazy oczywiscie nikt poza rodzina nie wie...tzn nie wie ksiadz..., a nie dosc to ze ten który im slubu udzilea to jeszcze nasz rodziinny, bo mamy w rodzinie wujka ksiedza...ona sie cieszy by skoro nie przytyła to sie nikt nie zoirenutuje....w sumie to wyglada na chudsza niz przed ciaza, bo urosły jej piersi i zaokraglił sie brzuszek, ale nie buzie ma jeszcze chudsza niz przed ciaza...kregosłup przeswituje przez skóre...masakra...powiecie ze jestem zazdrosna bo mam 10 kg nadwagi...ale to nie to....po prostu zachowuje sie niepowaznie...przed ciaza tez tak robiła...potrafiła przez cały dzien zjesc pomidora i 6 godz jezdzic na rowerze....


truje wam niepotrzebnie....dzis mam wizyty rodzinne i wizytacje-sanepid w postaci babci przyjedza...:)

miłego dnia dziewuszki
 
Niewykluczone... czy mieszkalas kiedys w Krakowie? Bo ja tak, zanim wyjechalam do Helsinek. W Poznaniu bylam moze ze 20pare lat temu, wiec Ty pewnie bylas jeszcze w pielusiach ;-)
hehe pewnie tak...a powiedz mi co robiłąs w Poznaniu?nie studiowałas przypadniem?
w krakowie nie mieszkałam ale byłam wiele razy...mam tam mase znajomych...wszystkich w nowej hucie...sciskam
 
Dziewczyny odebrałam bete i mam 3,6!!!! Niewiem jak to mozliwe jak przedwczoraj bylo 1015, nie mam zadnych plamien itd. Czy to mozliwe ze jak ciaza obumarla to tak drastycznie spada? Jestem zalamana. Jade zaraz do szpitala:zawstydzona/y:
 
modroklejka, wcale się nie dziwię, że się denerwujesz na bratówkę. Jak mozna o siebie nie dbać!!!:angry: Kurcze, my tu na siebie chuchałyśmy, dmuchałyśmy i straciłyśmy nasze fasolki, a taka "młoda siksa" boi sie, że przytyje ze 3 kilo:wściekła/y:. Ja też mam nadwagę,ale w ciąży nie przejmowałam się niczym. W d***emiałam, że przytyję, najważniejsze było dlamnie zdrowie dziecka, a pozatym nic sie nie liczyło!!!

Cyprysiowa, kochanie, mam nadzieje, że wszystko będzie dobrze, może to tylko błąd laboratorium, biegaj szybko sprawdzić, czy wszystko w porządku. Trzymam kciuki!!!

Ja za chwilę wybieram się do lekarza, chcę wymarudzić jeszcze kilka dni zwolnienia, jakoś nie chce mi sie wracać do pracy, a po drugie strasznie boli mnie głowa, wzięłam 2 ibupromy, ale jeszcze nie pomagają.
 
cyprysiowa daj znać co i jak.
modroklejka trzymaj się. a poza tym tak bywa. my o siebie dbałyśmy, czasem aż za bardzo i się nie udało a te które nie planowały ciązy to bez problemu i specjalnie o siebie nie dbając rodzą zdrowe maluszki. jednak ten świat nie jest sprawiedliwy. a tak na marginesie to też mam nadwage 10 kilo. na początku mojej ciązy przytyłam 3 kilo i ciężko mi teraz wziąść się za siebie i schudnąć.
a jutro do pracy. koszmar. na samą myśl boli mnie brzuch.
 
reklama
Do góry