reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

gabi jestem jestem podczytuję was codziennie ale jakoś tak ciężko mi pisać

mirka a ja nie moge otworzyć tego linku co podałaś

Miłego dnia
 
reklama
Dlaczegotak wspaniałego masz męża:tak: Dobrze jest mieć kogoś bliskiego kto wspiera zawsze jest łatwiej i proszę Cię nie martw się, łatwo mówić ja zajde w ciąże mam nadzieje że znowu uda nam się ale juz tak do końca się uda to też pewnie będę każdego dnia się martwiła czy wszystko jest ok
Ale to ty teraz jesteś w błogosławionym stanie i życzę Tobie dużo optymizmu:tak::tak:

Dosia24, MIrka ja też bardzo już bym chciała być w ciąży, czasem to pragnienie mnie męczy bo wiem że na razie nie mogę a mysli krążą tylko wokół jednego
Musimy uzbroić się w cierpliwość a ten czas oczekiwania na zielone światełko wykorzystać by zregenerować organizm a potem do dzieła:laugh2:
Wierze w to że wszystkim nam się uda życzę tego z całęgo serca Wam i sobie też :tak::tak::tak:
 
CYPRYSIOWA ja po mojej stracie również zmianiłam lekarza.Moja rodzina jest przekonana że zawiniła moja pani doktor,do której zresztą chodziłam prywatnie.Teraz chodzę do świetnego specjalisty w Bydgoszczy,który zlecił mi dokładne badania,które powinny wyjaśnić przyczynę zgonu dzidzi w tak zaawansowanej ciąży.Teraz najważniejszą rzeczą jest znalezienie odpowiedniego lekarza,który zawsze pomoże kiedy zajdzie taka potrzeba.Jeśli chciałabyś pogadać,to podaję nr gg10775422. Pozdrowienia dla wszystkich dziewczyn na forum :-) :-) :-) :-)
 
Dilajla, ja też w to wierzę!!! Przecież my nie jesteśmy jakieś inne, poprostu tak sie zdażyło... Wiesz, ja zaczęłam się zastanawiać, czy powodem mojego poronienia nie było przesilenie wiosenne. Jakoś strasznie dużo nas poroniło w tym samym czasie, nawet moja mama mówi, że to może być od wachania ciśnienia atmosferycznego lub czegoś podobnego.
Jezyk,
Nie wolno traci
 
Mirka wiesz moja mama i babcia mówią to samo że nie mam się martwić że to nie moja wina tylko pogody:baffled: że po zimie jesteśmy osłabione a z tym i ciąża musiała się od początku słabo rozwijać i wiesz co chcę w to wierzyć że w nas nie ma winy tzn że nie jesteśmy na nic chore i wogóle że z nami jest ok
Kiedy wybierasz się do lekarza bo ja mam wizytę już umówioną na za 2 tygodnie jestem ciekawa co mi powie lekarz Mam nadzieję że wszystko będzie dobrze

Pozdrawiam wszystkie mamusie Aniołków;-)
 
Cyprysiowa, nawet nie próbuj inaczej myśleć, musi być dobrze i koniec. Dbasz o siebie, robisz badania, więc wiesz, że wszystko jest ok. A jeżeli masz jakieś wątpliwości, to biegaj do lekarza, powinien Cię przyjąć, bo przecież my powinnyśmy być pod stałą kontrolą. Ja bynajmniej uważam,że wizyta raz na miesiąc, to stanowczo za mało. Kobiety które już raz straciły swoje maleństwo, powinny być częściej badane przez lekarza. A co Wy o tym sądzicie?

Zgadzam sie najzupelniej i skora mi cierpnie jak sobie pomysle o praktykach w Finlandii. Tu ciaze prowadzi rejonowa POLOZNA :szok: Od 8 tygodnia z porodem wlacznie. Pewnie one i sa kompetentne... ale :wściekła/y:. Ja chodzilam do uroczej dwudziestolatki, ktora na upartego mogla byc moja corka. Jak wszystko jest OK lekarza widzi sie DWUKROTNIE w calej ciazy w czasie USG w 12 i 20 tyg.
Jak poszlam prywatnie w 6 tyg. to pani doktor byla szalenie zdziwiona... i mowila, ze jest sens przyjsc najwczesniej w 8 tyg bo wtedy napewno jest serduszko i dzidzie mozna zobaczyc....
Przeciez jakby co to ja oszaleje do tego 8 tyg... Ale moze nie bede sie martwic na zapas...

jakoś tak ciężko mi pisać

Przytulam Jezyku :-), znam te gorsze dni...

Cyprysiowa, bedzie dobrze!!! Wierze tez, ze dalas poczatek serii zdrowych slicznych fasolinek!
Pozdrowionka dla pozostalych pan :-D
 
Cześć dziewczyny :-)
Byłam dzisiaj na badaniu HSG - bałam się strasznie, a nie było o co! Nic wielkiego, badanie trwało niespełna 5 min... Z moją macicą wszystko ok. :-).
Pozdrawiam Was wszystkie :-)
 
reklama
Maggie widzę że z Ciebie stała bywalczyni na forum:-):-):-)
Jak Ci się żyje w Finlandii?
Kiedyś chciałam tam jechać na wakacje ale jakoś nie wyszło, jak tam jest?
Nie mówiąc o opiece zdrowotnej bo ta to chyba wszędzie kuleje:baffled:
 
Do góry