reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Mika - odpoczywaj póki możesz:-)

Dorotko - nigy nie mów nigdy;-):tak::-)

Cyprysiowa - mam nadzieję,że to pomyłka laborantek, trzymam kciuki:tak:

Modroklejka - spróbuj się niezadręczać ( wiem łatwo powiedzieć):tak: i baw sie dobrze na weselu u brata:-)

Jeżyk - a gdzieś Ty się podziewała???:-)

Maggie:-)

Dilajla - miłego "byczenia":-)

mbieg:-)

Berbelek - jak po powrocie do pracy, Basiu?

Dlaczegotak - udanego spacerku, słonko pieknie grzeje to fakt:tak::-)
 
reklama
Aga ja jestem cały czas czytam codziennie tylko ta pogoda tak na mnie działa depresyjnie ja juz chce słońca ciepła a tu tylko wiatr deszcz i zimno no i czasem śniegiem sypnie;-)
 
Dlaczegotak płytki nie mam ale ta piosenka jest fajniusia:tak:

Ja Wam natomiast polecam piosenki z filmu" Feast of love" sam film też jest bardzo fajny taki dla kobitek choć mojemu mężowi też bardzo sie podobał
 
Feast of love? a jaki to ma polski tyluł?
ja jesli o muzykę chodzi to polecam muzyke z filmu Miasto Aniołów z Meg Ryan i Nicolasem Caegem. Rewelka i muzyka i film, mozna sobie tak zdrowo popłakać!!
a u mnie gra własnie Vavamuffin:)...Powietrze pachnie jak malinowa mamba...:p
 
co do odchudzania to tez z checia bym sie wzieła za siebie ale dieta odpada, nie mam silnej woli. jedynie ruch, ale jeszcze sie boje bo przy sporym wysiłku nadal kłuje mnie brzuch. i nie wiem co z basenem? czy są jakieś przeciw wskazania?
ruch...z meżulkiem najlepszy...:-):-):-)

a tak poważniej to ja pytałam lekarza własnie o basen ze względu na kręgosłup i powiedział ze nie widzi przeciwwskazan...
diety nie stosuje bo nie mam silnej woli, a poza tym jem i tak bardzo mało...u mnie waga to wynik niesfornych hormonów i słabej przemiany materii...
 
Mordoklejka
"Feast of love" tł. Smaki miłości
Opis:
Medytacja na temat miłości i jej różnych wcieleń, osadzona pomiędzy grupką znajomych w Oregonie, opisująca odkrywanie magicznej, tajemniczej a czasami także bolesnej strony uczucia
Obejrzyjcie sobie bo naprawdę warto:tak::tak::tak:
 
modroklejka dziekuje za odpowiedz. chyba wybiore sie na basenik z mezusiem. jemu tez przydałoby sie troche ruchu bo do chudzielców sie nie zalicza.:-D zresztą ja też. wydaje mi się ze powrót do pracy tez spowoduje utrate kilku kilogramów.
w ciązy w sumie niczego sobie nie odmawiałam, a po stracie najlepszym lekarstwem była czekolada i słodycze.
trzeba sie zmobilizowac i wziąść za siebie. pozdrawiam
 
384.gif
384.gif
384.gif
384.gif
384.gif



Troszkę słońca z południa kraju:-):-):-)
 
reklama
Do góry