reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Mała no jakbyśmy mogły CIEBIE ZAPOMNIEĆ!!:-D:-D:-D:-D:-D cieszę,się,że jesteś,,,,,:-D:-D:-D:-D:-D

Słodziutka ,,,,,,,,,pochłonięta remontami,,,,,,,:-D:-D:-D:-D:-Dczekamy na fotki,,,,:-D:-D:-D:-D

Selenko,, Ty nie myśl tyle o tym,,,,,,,, głowa do góry,,,,, będę trzymała kciuki z całeś siły,,,,,, jak wtedy na usg,,,,, napewno bedzie dobrze.....:-D:-D:-D:-D:-Dmusi...:-D:-D

AGA aj,,,,, GDZIE tY SIĘ PODZIEWASZ??????/ JAK U ciEBIE SAMOPOCZUCIE,,,,,,,,, ODEZWIJ SIĘ BO MARTWIĘ SIĘ!!!!!:confused::confused::confused:buziaki:-D:-D:-D


Miruś.. A TY GDZIE????? dalej hokej,, czy kulig,,,,,, nasza Mircia zalatana.....:-D:-D:-D

:-D:-DGABI......;-);-);-);-):-D:-D:-D

MArlenko,,, a Ty jak się czujesz.........????:-D

Pixelko,, oj ty TO masz przeboje z Tą teściową... ewidentnie działa Ci na nerwy....:tak:
 
Witam sie porannie ...
Pixelko nie boli aż tak mocno bo wziełam leki ....... zakręcona jestem przez ten tramal .. wziełam dzisiaj wolne bo tak nie usiąde za kierownice ......
jeszcze ludziska jakieś rozplaszcze na drodze ....

przyjdzie czas i na ogród ........ az póki co jeszcze kilka tygodni i będą kwitły tulipany , które posadziłam w doniczkach w domu .....

macie jakąś wene jeśli chodzi o obiad????
 
Witam Katrin,,,,,, ja mam tam zupke od wczoraj pomidorowa,,heheh i czekan na t a wypłate ,,,ta ryba po grecku za mna chodzi.....
 
MARlrnka ty bylas jak dobrze pamiętam ostatnio chrzestną... po zaświadczenie idzi esię do kancelarni???? coś muszę mieć ze sobą... no prócz kasy???? ile dawałaś,,, w kopercie czy bez?????? odrazu wystawił,czy jakieś objekcje????? bo juz różne wersje chodzą..... a może ktoś był ostatnio chrzestnymi cos powie?????

Zreszta nie wiem ile teraz daje się na chrzciny.........???help???:-D:-D:-D
 
dziewczynki, ja z moja tesciową nawet na zdjeciu brzydko wyglądam heheh...ale w dzień babci i dziadka powiemy czyli za 2 tyg ... wczoraj cos odgrażała sie ale totalnie olalam sprawę....

na obiad mam wrapsy, i pomidorową..

katrin dobrze, że odpoczniesz w domku...ale sie na ta @ naczekalaś, ale juz jest i wszystko powolutku dojdzie do normy....

ola...ech ale ten czas leci, w niedziele 17tc zacznę :-)...jeszcze 3 i połmetek :-)...
 
reklama
Do góry